Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  Battlefield 4 (Xbox One)

Battlefield 4 (Xbox One)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
V akční hře Battlefield čtvrté generace se vžijete do realistického a dramatického průběhu hry. Budou se opět demolovat budovy a útočit na nepřítele. Svobodně se můžete rozhodovat, jak budete chtít dosáhnout lepších výsledků. Hledejte cestu k vítězství a objevte strhující napínavý příběh, který Vás provede při sledování osudu hlavního hrdiny. Děj hry se odvíjí od evakuace amerických VIP ze Ša...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Battlefield 4 (Xbox One)

Popis Battlefield 4 (Xbox One)

Alza.cz píše:

Herní doplněk
83% They Shall Not Pass je povedené rozšíření hry Battlefield 1. Nabízí solidní porci obsahu a novinek, které vás budou dlouho držet připoutané k židli a monitoru. VypnutoVynechat z LightBoxu Rozšiřte herní svět parádní střílečky Battlefield 1 tímto nadupaným DLC. VypnutoVynechat z LightBoxu DLC - They Shall Not Pass nabízí 4 nové mapy, kde zažijete spoustu akce. VypnutoVynechat z LightBoxu Přivítejte Francouze Toto rozšíření se zaměřuje na zapojení francouzských jednotek v tomto konfliktu....

SOFTCOM.cz píše:

GAX4003
Battlefield 4 XONE

Pro hraní této hry je možná nutné vlastnit placený zlatý účet Microsoft. Tuto nutnost pro danou hru prosím zkontrolujte na stránkách výrobce hry.

Battlefield 4™ je akčním hitem svého žánru, v němž určuje hlavní trendy. Jen v Battlefieldu hráči zažijí chvíle, kdy se prakticky smazávají rozdíly mezi hrou a pocitem skutečné radosti z úspěchu. Hra běží na bázi vysoce výkonného herního enginu Frostbite™ 3 příští generace. Battlefield 4 díky tomu nabízí naprosto jedinečně realistický a dramatický průběh akce.

Jen v Battlefieldu můžete demolovat budovy, v nich se kryje nepřítel. Jen v Battlefieldu budete velet útoku ze zádě dělového člunu. Battlefield dává hráči svobodu v rozhodování, jakým způsobem chce dosáhnout lepších výsledků, a při hledání cesty k vítězství testuje jeho schopnosti na maximum.

Kromě typicky propracovaného multiplayeru obsahuje Battlefield 4 napínavý příběh sledující osudy hlavní postavy. Jeho děj se začíná odvíjet od evakuace amerických VIP z čínské Šanghaje, po které se hráčův oddíl musí probít do bezpečí.

Battlefield 4 nemá srovnání. Poddejte se úžasně chaotické atmosféře všude zuřícího válečného konfliktu, kterou najdete jen v Battlefieldu.

Herní prvky:

Battlefield 4 běží na bázi vyspělé technologie vlastního herního enginu studia DICE s názvem Frostbite™ 3. Díky jeho výkonu může Battlefield 4 nabídnout hráčům pohled do budoucnosti interaktivní zábavy – zábavy, v níž hrají stále větší roli lidský prvek, dramatičnost a dosud nevídaný realismus.

Hráči se naučí spolupracovat jak v režimu kampaně, tak multiplayeru. Dostanou možnost vydávat rozkazy své četě a porovnávat úspěchy v obou herních variantách.

V prostředí skvěle z...

FilmGame.cz píše:

Battlefield 4 je špička svého žánru, určujícím hlavní trendy. V Battlefieldu zažijete chvíle, kdy se prakticky smazávají rozdíly mezi hrou a pocitem skutečné radosti z úspěchu. BF4 běží na bázi vysoce výkonného herního enginu Frostbite™ 3 příští generace a tomu nabízí naprosto jedinečně realistický a dramatický průběh akce.
V Battlefieldu budete demolovat budovy, v nich se kryje nepřítel, velet útoku ze zádě dělového člunu. Battlefield 4 vám dá svobodu v rozhodování, v tom jak dosáhnout lepších výsledků, a při hledání cesty k vítězství testuje vaše schopnosti na maximum.
Kromě typicky propracovaného multiplayeru obsahuje Battlefield 4 napínavý příběh sledující osudy hlavní postavy. Jeho děj se začíná odvíjet od evakuace amerických VIP z čínské Šanghaje, po které se hráčův oddíl musí probít do bezpečí.
Hlavní rysy Battlefield 4:
Nejočekávanější FPS hra roku - Battlefield 4™ je akčním hitem svého žánru, v němž určuje hlavní trendy
Rozsáhlé mapy a obrovské možnosti destrukce - budete demolovat budovy, v nich se kryje nepřítel.
Obrovská svoboda v rozhodování, jakým způsobem chcete dosáhnout lepších výsledků
Kromě typicky propracovaného multiplayeru obsahuje Battlefield 4 napínavý příběh sledující osudy hlavní postavy.
Jeho děj se začíná odvíjet od evakuace amerických VIP z čínské Šanghaje, po které se hráčův oddíl musí probít do bezpečí
Úžasně chaotická atmosféra zuřícího válečného konfliktu, kterou najdete jen ve čtvrtém díle Battlefieldu
Počet hráčů: 1
Multiplayer: ANO
Minimální konfigurace: (minimum system requirements)konzole Microsoft Xbox ONE, Controller Xone
Podporované příslušenství: Controller Xone

Info:  zobrazena pouze jedna varianta příslušenství. Jsou podporovány i všechny další barevné verze.
Doporučený věk:(Rating PEGI)
Trailer / gameplay ke hře Battlefield 4


.polozka {display: none}
#prvni {display: bl...

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! XONE - Battlefield 4 od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. ATC-92169054 - Další pokračování série Battlefield 4 přichází i na konzole nové generace! Battlefield 4™ je akčním hitem svého žánru, v němž určuje hlavní trendy. Jen v Battlefieldu hráči zažijí chvíle, kdy se prakticky smazávají rozdíly mezi hrou a pocitem skutečné radosti z úspěchu. Hra běží na bázi vysoce výkonného herního enginu Frostbite™ 3 příští generace. Battlefield 4 díky...

Parametry Battlefield 4 (Xbox One)

Výrobce EA
Konzole Xbox One
Druh Akční
Multiplayer Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: