Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  Battlefield 1 (PS4)

Battlefield 1 (PS4)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
BATTLEFIELD 1 Rok: 2016 Lokalizace: Anglická Battlefield 1 představí svět na pokraji ničivé války. Čekají vás velkolepé bitvy ve stísněné atmosféře obleženého francouzského města, ve střežených horských pevnostech italských Alp nebo uprostřed písečných dun Arábie. Multiplayer pro 64 hráčů Staňte se spolu s věrnými spoluhráči součástí nejepičtějších bitev v dějinách akčních her až pro 64 ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Battlefield 1 (PS4)

Doprava: 39 Kč
= 1 638 Kč
Do 3 dnů
Do obchodu

Popis Battlefield 1 (PS4)

Alza.cz píše:

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty
% Ovládněte v obojživelných operacích první světové války pevninu, nebe i moře. VypnutoVynechat z LightBoxu Zorientujte se v chaosu pozemních, námořních a leteckých operací a vyhrajte klíčové bitvy. VypnutoVynechat z LightBoxu Zapojte se do bojů jako jeden z vojáků královské námořní pěchoty. VypnutoVynechat z LightBoxu Nové zbraně V boji využijete 6 nový střelných zbraní a 2 zbraně na blízko. VypnutoVynechat z LightBoxu...

SOFTCOM.cz píše:

GAP4152
Battlefield 1 PS4

Pro hraní této hry je možná nutný placený účet Playstation Plus. Tuto nutnost pro danou hru prosím zkontrolujte na stránkách výrobce hry.

Battlefield™ 1 představí svět na pokraji ničivé války. Čekají vás velkolepé bitvy ve stísněné atmosféře obleženého francouzského města, ve střežených horských pevnostech italských Alp nebo uprostřed písečných dun Arábie. V dobrodružné příběhové kampani okusíte, jak vypadá svět ve válce, a v epických multiplayerových bitvách až pro 64 hráčů prověříte svoji schopnost přizpůsobovat taktiku dynamickému prostředí plnému ohromujících efektů destrukce. Těšte se na dramatické pěší boje i střety vojenské techniky na zemi, vodě i ve vzduchu, během kterých budete ovládat vše od tanků a motocyklů po dvouplošníky a bitevní lodě a postavíte se výzvě přizpůsobovat svoji hru zatím nejdynamičtějšímu bojišti celé série Battlefield.

HLAVNÍ PRVKY

Rozsáhlé multiplayerové bitvy až 64 hráčů - Staňte se spolu s věrnými spoluhráči součástí nejepičtějších bitev v dějinách akčních her až pro 64 hráčů, buď v roli pěchoty nebo s vojenskou technikou a ovládejte tanky, motocykly, dvouplošníky i obří bitevní lodě.
Zažijte úsvit moderní války - Zúčastněte se jedněch z největších bitev, jaké lidstvo kdy poznalo. Válečný konflikt, ve kterém se rýsují kořeny moderní války, zuří na zemi, na moři i ve vzduchu u horských pevností v italských Alpách i na sluncem sežehnuté arabské poušti.
Ohromující efekty destrukce - Intuitivní systém destrukce zajistí, že každá bitva bude úplně jiná. Budete ničit vozidla a demolovat celé budovy. Mohutným explozím neodolají dřevěné sruby, masivní kamenné pevnosti ani země pod nohama vojáků.
Válečné příběhy z nejvzdálenějších koutů světa - V dobrodružné kampani objevíte svět uprostřed ničivé války a globální konflikt zachytíte o...

MADER computer píše:

REVOLUTION EDICE OBSAHUJE
Základní hru a Premium pass s DLC
- They Shall Not Pass Expansion Pack
- In the Name of the Tsar Expansion Pack
- Turning Tides Expansion Pack
- Apocalypse Expansion Pack
Battlefield 1 představí svět na pokraji ničivé války. Čekají vás velkolepé bitvy ve stísněné atmosféře obleženého francouzského města, ve střežených horských pevnostech italských Alp nebo uprostřed písečných dun Arábie.
MULTIPLAYER PRO 64 HRÁČŮ
Staňte se spolu s věrnými spoluhráči součástí nejepičtějších bitev v dějinách akčních her až pro 64 hráčů, buď v roli pěchoty nebo s vojenskou technikou a ovládejte tanky, motocykly, dvouplošníky i obří bitevní lodě.
ÚSVIT MODERNÍ VÁLKY
Zúčastněte se jedněch z největších bitev, jaké lidstvo kdy poznalo. Válečný konflikt, ve kterém se rýsují kořeny moderní války, zuří na zemi, na moři i ve vzduchu u horských pevností v italských Alpách i na sluncem sežehnuté arabské poušti.
OHROMUJÍCÍ DESTRUKCE
Intuitivní systém destrukce zajistí, že každá bitva bude úplně jiná. Budete ničit vozidla a demolovat celé budovy. Mohutným explozím neodolají dřevěné sruby, masivní kamenné pevnosti ani země pod nohama vojáků.
VÁLEČNÉ PŘÍBĚHY
V dobrodružné kampani objevíte svět uprostřed ničivé války a globální konflikt zachytíte očima několika různých postav, které se stanou svědky úsvitu moderní války.

KASA.cz píše:

Rozšiřte řady komunity Battlefield a vstupte v oceňované střílečce z vlastního pohledu na bojiště první světové války. Battlefield™ 1 Revolution je nejkomplexnější sada za výhodnou cenu, která zahrnuje:
Základní hru Battlefield 1
o Zažijte v Battlefieldu 1 úsvit totální války. Ponořte se do světa zmítaného válkou v dobrodružné příběhové kampani nebo se zapojte do velkolepých týmových bitev až pro 64 hráčů. Vezměte na sebe roli pěchoty nebo se zdokonalujte v ovládání vojenské techniky určené k boji na zemi, na vodě i ve vzduchu. A postavte se výzvě v podobě zatím nejdynamičtějšího bojiště celé série Battlefield.
Battlefield 1 - předplatné Premium Pass*
o Čtyři tematická herní rozšíření v digitální podobě s mapami pro režim více hráčů, novými zbraněmi a dalším obsahem. Dvoutýdenní přednostní přístup ke všem dosud nevydaným herním rozšířením.
§ Battlefield 1 They Shall Not Pass: Zocelené veterány francouzské armády čekají kruté boje při obraně vlasti.
§ Battlefield 1 In the Name of the Tsar: Vydejte se s ruskou armádou na největší frontu první světové války.
§ Battlefield 1 Turning Tides: Zúčastněte se slavných obojživelných operací první světové války.
§ Battlefield 1 Apocalypse: Zažijte extrémní podmínky uprostřed nejpekelnější válečné zkázy.
o Dále obsahuje:
§ 14 prvotřídních battlepacků pro Battlefield 1 s jedinečnými vzory pro zbraně, doručovaných postupně každý měsíc počínaje listopadem 2016. Noví členové programu Premium Pass získají zpětně všechny battlepacky rozdané od listopadu 2016.
§ 14 unikátních psích známek doručovaných postupně po dobu předplatného Battlefield 1 Premium Pass.
§ Přednost v serverových frontách.
Další obsah
o Balíčky Red Baron, Lawrence of Arabia a Hellfighter - se spoustou tematických zbraní, vozidel a insignií inspirovaných slavnými hrdiny a jednotkami.
o Nový alternativní vzhled pro tzv. behemothy, největší bojové stroje Battlefieldu 1.
...

FilmGame.cz píše:

KOMPLETNÍ SADA HRY BATTLEFIELD 1 OBSAHUJE:
ZÁKLADNÍ HRU BATTLEFIELD 1
PŘEDPLATNÉ PREMIUM PASS VČETNĚ 4 ROZŠÍŘENÍ A MNOHO DALŠÍHO

Zúčastněte se jedněch z největších bitev, jaké lidstvo kdy poznalo a zažijte 1. světovou válku ve hře Battlefield 1.
Konflikt, ve kterém se rýsují kořeny moderní války, konflikt jež zuří na zemi, na moři i ve vzduchu u horských pevností v italských Alpách i na sluncem sežehnuté arabské poušti.
V dobrodružné příběhové kampani okusíte, jak vypadá svět ve válce, a v epických multiplayerových bitvách až pro 64 hráčů prověříte svoji schopnost přizpůsobovat taktiku dynamickému prostředí plnému ohromujících efektů destrukce.
Těšte se na dramatické pěší boje i střety vojenské techniky na zemi, vodě i ve vzduchu, během kterých budete ovládat vše od tanků a motocyklů po dvouplošníky a bitevní lodě a postavíte se výzvě přizpůsobovat svoji hru zatím nejdynamičtějšímu bojišti celé série Battlefield.
Hlavní rysy PS4 Battlefield 1 Revolution Edition:
Klasická bojiště 1. světové války. Uvidíte, jak na Londýn padají trosky sestřelených letounů. Na východě, ve válkou krutě zasažené Francii, se městy zlověstně valí tanky a boří zdi domů a na jihu vojáci vyrážejí k boji v písečných dunách Arábie, vybaveni nejmodernějšími zbraněmi své doby.
Největší bitvy, jaké lidstvo kdy poznalo, bitvy na zemi, na moři, v italských Alpách i na sluncem sežehnuté arabské poušti.
Ohromující efekty destrukce, každá bitva bude úplně jiná. Budete ničit vozidla a demolovat celé budovy.
Mohutným explozím neodolají dřevěné sruby, masivní kamenné pevnosti ani země pod nohama vojáků.
Rozsáhlé multiplayerové bitvy až 64 hráčů - budete součástí nejepičtějších bitev v roli pěchoty nebo s vojenskou technikou
Ovládejte tanky, motocykly, dvouplošníky i obří bitevní lodě.
V dobrodružné kampani objevíte svět uprostřed ničivé války a globální konflikt zachytíte o...

Electro World s.r.o. píše:

Hra od EA Games Battlefield 1 Revolution Edition je určena pro herní konzole Sony PlayStation4. Další edice úspěšné hry Battlefield vám umožní zažít úsvit celosvětové války. Probojujte se epickými bojováním v úzkých uličkách obleženého Francouzského města. Užijte si šílené souboje na poušti v Arábii a objevte nový svět sužovaný válkou. Hru je možné hrát s 64 hráči, kde naplno využijete vaši taktiku. Provede vás válečnými příběhy v různých částech světa, kde je třeba vyhrát revoluci.

MALL.CZ píše:

Battlefield 1 představí svět na pokraji ničivé války. Čekají vás velkolepé bitvy ve stísněné atmosféře obleženého francouzského města, ve střežených horských pevnostech italských Alp nebo uprostřed písečných dun Arábie.

Parametry Battlefield 1 (PS4)

Výrobce Electronic Arts
Konzole PlayStation 4
Druh Akční
Multiplayer Ano

Podobné produkty

Podobné fráze:

Battlefield 1 (PS4) •  battlefield 1 collectors edition ps4   •  sony ps4 battlefield 1 battlepacks x 3   •  sony ps4 battlefield 1 battlepacks x 5   •  sony ps4 battlefield 1 shortcut kit medic   •  sony ps4 battlefield 1 shortcut kit scout   •  battlefield 1 collector s edition ps4   •  software electronic arts ps4 battlefield 1   •  electronic arts ps4 hra battlefield 1   •  electronic arts ea battlefield 1 hra ps4   •  softver electronic arts ps4 battlefield 1   •  battlefield 1 revolution ps4 5030930122430   •  ps4 battlefield 1 revolution edition 25 8   •  ps4 battlefield 1 elektronicka distribuce   •  ps4 battlefield 1 revolution edition   •  battlefield 1 revolution edition hra ps4   •  battlefield 1 collectors edition ps4 a 0   •  battlefield 1 revolution bazar ps4   •  battlefield 1 revolution ps4 bazar   •  electronic arts battlefield 1 ps4   •  battlefield 1 revolution edition ps4 cz   •  hra ps4 battlefield 1 revolution edition   •  steelbook xbox one ps4 battlefield 1   •  battlefield 1 revolution edition ps4   •  esd sk ps4 battlefield 1 premium pass   •  esd cz ps4 battlefield 1 battlepacks x 20   •  esd cz ps4 battlefield 1 battlepacks x 5   •  esd cz ps4 battlefield 1 battlepacks x 40   •  esd sk ps4 battlefield 1 battlepacks x 3   •  esd sk ps4 battlefield 1 battlepacks x 20   •  esd cz ps4 battlefield 1 early enlister de   •