Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  Battlefield 1 (PS4)

Battlefield 1 (PS4)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
BATTLEFIELD 1 Rok: 2016 Lokalizace: Anglická Battlefield 1 představí svět na pokraji ničivé války. Čekají vás velkolepé bitvy ve stísněné atmosféře obleženého francouzského města, ve střežených horských pevnostech italských Alp nebo uprostřed písečných dun Arábie. Multiplayer pro 64 hráčů Staňte se spolu s věrnými spoluhráči součástí nejepičtějších bitev v dějinách akčních her až pro 64 ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Battlefield 1 (PS4)

Popis Battlefield 1 (PS4)

Alza.cz píše:

Herní doplněk - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro slovenské SEN a PlayStation Store účty
Battlefield 1 They Shall Not Pass rozsˇirˇuje va´lecˇnou frontu Battlefieldu 1 o zbrusu nove´ mapy a Operace a da´le prˇina´sˇi´ nove´ zbraneˇ, vojenskou techniku a novou hratelnou frakci v podobeˇ francouzske´ arma´dy. Klíčové vlastnosti herního doplňku Battlefield 1 They Shall Not PassBattlefield 1 They Shall Not Pass je určeno pro PS4Pouze pro slovenské SEN a PlayStation Store účtyNové mapy - Verdun Heights, Fort De Vaux, Soissons, Rupture, Nivelle NightsNové třídy a zbraně - Nový ovladatelný ocelový bojový kolos, útočný tank, elitní třída Trench Raider, nová stacionární zbraň They Shall Not PassV Battlefield 1 They Shall Not Pass na scénu přichází francouzská armáda, aby bránila svoji vlast. Na západní frontě se brzy odehrají tvrdé boje muže proti muži i obrovské tankové bitvy.

Patro.cz píše:

Rozšiřte řady komunity Battlefield a vstupte v oceňované střílečce z vlastního pohledu na bojiště první světové války. Battlefield™ 1 Revolution je nejkomplexnější sada za výhodnou cenu, která zahrnuje:; · Základní hru Battlefield 1

Electro World s.r.o. píše:

Válečná hra Battlefield 1 od známé herní společnosti EA GAMES, ve které svádíte tuhé souboje od obleženého francouzského města až po horskou pevnost v italských Alpách, no a kdyby vám to nestačilo, těžké boje se rozprostírají i v pouštích Arábie. Ve hře si můžete zvolit mezi samostatnou kampaní nebo multiplayerem až se 64 hráči. V nich budete bojovat jako pěchota, popřípadě se zmocníte dopravních prostředků na zemi, ve vzduchu a na moři. Takže něco takového, jako např. tanky, dvouplošníky nebo válečné lodě, se vám při mnohočetných a komplexních soubojích určitě sejdou vhod.

SOFTCOM.cz píše:

GAP4223
Battlefield 1 Revolution Edition PS4
Revolution edition obsahuje:
Základní hru Battlefield 1 - Zažij v Battlefieldu 1 úsvit totální války. Ponoř se do světa zmítaného válkou v dobrodružné příběhové kampani nebo se zapoj do velkolepých týmových bitev až pro 64 hráčů. Vezmi na sebe roli pěchoty nebo se zdokonaluj v ovládání vojenské techniky určené k boji na zemi, na vodě i ve vzduchu. A postav se výzvě v podobě zatím nejdynamičtějšího bojiště celé série Battlefield.
Battlefield 1 – předplatné Premium Pass
Čtyři tematická herní rozšíření v digitální podobě s mapami pro režim více hráčů, novými zbraněmi a dalším obsahem. Dvoutýdenní přednostní přístup ke všem dosud nevydaným herním rozšířením.
1. Battlefield 1 They Shall Not Pass: Zocelené veterány francouzské armády čekají kruté boje při obraně vlasti.
2. Battlefield 1 In the Name of the Tsar: Vydej se s ruskou armádou na největší frontu první světové války.
3. Battlefield 1 Turning Tides: Zúčastni se slavných obojživelných operací první světové války.
4. Battlefield 1 Apocalypse: Zažij extrémní podmínky uprostřed nejpekelnější válečné zkázy.

Dále obsahuje:
14 prvotřídních battlepacků pro Battlefield 1 s jedinečnými vzory pro zbraně, doručovaných postupně každý měsíc počínaje listopadem 2016. Noví členové programu Premium Pass získají zpětně všechny battlepacky rozdané od listopadu 2016.
14 unikátních psích známek doručovaných postupně po dobu předplatného Battlefield 1 Premium Pass.
Přednost v serverových frontách.
Další obsah:
Balíčky Red Baron, Lawrence of Arabia a Hellfighter – se spoustou tematických zbraní, vozidel a insignií inspirovaných slavnými hrdiny a jednotkami.
Nový alternativní vzhled pro tzv. behemothy, největší bojové stroje Battlefieldu 1.
Pět battlepacků pro Battlefield 1 s jedinečnými alternativními vzhledy pro zbraně.

VÁLKA NEVÍDANÉHO ROZSAHU < ...

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Battlefield 1 Revolution Edition hra PS4 EA Games od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. 45013277 - Battlefield 1 Revolution Edition hra pro PS4...

MALL.CZ píše:

Battlefield™ 1 představí svět na pokraji ničivé války. Čekají vás velkolepé bitvy ve stísněné atmosféře obleženého francouzského města, ve střežených horských pevnostech italských Alp nebo uprostřed písečných dun Arábie. Edice obsahuje hru a premium pass!

KASA.cz píše:

Rozšiřte řady komunity Battlefield a vstupte v oceňované střílečce z vlastního pohledu na bojiště první světové války. Battlefield™ 1 Revolution je nejkomplexnější sada za výhodnou cenu, která zahrnuje:
Základní hru Battlefield 1
o Zažijte v Battlefieldu 1 úsvit totální války. Ponořte se do světa zmítaného válkou v dobrodružné příběhové kampani nebo se zapojte do velkolepých týmových bitev až pro 64 hráčů. Vezměte na sebe roli pěchoty nebo se zdokonalujte v ovládání vojenské techniky určené k boji na zemi, na vodě i ve vzduchu. A postavte se výzvě v podobě zatím nejdynamičtějšího bojiště celé série Battlefield.
Battlefield 1 - předplatné Premium Pass*
o Čtyři tematická herní rozšíření v digitální podobě s mapami pro režim více hráčů, novými zbraněmi a dalším obsahem. Dvoutýdenní přednostní přístup ke všem dosud nevydaným herním rozšířením.
§ Battlefield 1 They Shall Not Pass: Zocelené veterány francouzské armády čekají kruté boje při obraně vlasti.
§ Battlefield 1 In the Name of the Tsar: Vydejte se s ruskou armádou na největší frontu první světové války.
§ Battlefield 1 Turning Tides: Zúčastněte se slavných obojživelných operací první světové války.
§ Battlefield 1 Apocalypse: Zažijte extrémní podmínky uprostřed nejpekelnější válečné zkázy.
o Dále obsahuje:
§ 14 prvotřídních battlepacků pro Battlefield 1 s jedinečnými vzory pro zbraně, doručovaných postupně každý měsíc počínaje listopadem 2016. Noví členové programu Premium Pass získají zpětně všechny battlepacky rozdané od listopadu 2016.
§ 14 unikátních psích známek doručovaných postupně po dobu předplatného Battlefield 1 Premium Pass.
§ Přednost v serverových frontách.
Další obsah
o Balíčky Red Baron, Lawrence of Arabia a Hellfighter - se spoustou tematických zbraní, vozidel a insignií inspirovaných slavnými hrdiny a jednotkami.
o Nový alternativní vzhled pro tzv. behemothy, největší bojové stroje Battlefieldu 1.
...

Parametry Battlefield 1 (PS4)

Výrobce Electronic Arts
Konzole PlayStation 4
Druh Akční
Multiplayer Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: