Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Hry pro konzole  >  Assassins Creed 3 (PS3)

Assassins Creed 3 (PS3)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Assassins Creed 3 vyzve hráče k prožití americké revoluce, tak jak nebyla doposud nikdy a nikde zaznamenána. Největší projekt v historii Ubisoftu rovněž představí nového hrdinu pro toto období. Na pozadí americké revoluce koncem 18. století, Assassin Creed III představí nového hrdinu, Ratohnaké:ton, napůl domorodý američan, napůl angličan, osvojující si jméno Conner, který se stává novým hlase...

Doporučujeme

Doprava: 39 Kč
= 538 Kč
Do 10 dnů
Do obchodu

Všechny nabídky pro Assassins Creed 3 (PS3)

Popis Assassins Creed 3 (PS3)

Digiboss.cz píše:

PS3 - Assassins Creed III. CZ Essentials najdte na Digiboss.cz. PS3 - Assassins Creed III. CZ Essentials nabízíme i na splátky. Severní Amerika, 18. století, třetí pokračování velicé úspěšné série od Ubisoftu. Po více než 20-ti letém konfliktu se 13 amerických kolonií a Britská koruna ocitají na pokraji mohutné války. Bojové linie jsou načrtnuty a krveprolití je nevyhnutelné. Ze žhavého popela své vypálené vesnice však povstane nový assassin. V žilách mu koluje mohavská i britská krev. Míšenec, jeho otec byl Brit a matka indiánka. Jeho boj za svobodu a spravedlnost tak bude ukován v plamenech revoluce.
Assassin’s Creed III se odehrává na pozadí války za americkou nezávislost na konci 18....

FilmGame.cz píše:

Severní Amerika, osmnáctého století. Po více než dvacetiletém konfliktu se 13 amerických kolonií a Britská koruna ocitají na pokraji totální války. Bojové linie jsou načrtnuty. Krveprolití je nevyhnutelné. Z žhavého popela své vypálené vesnice povstává nový Assassin. Narodil se Mohave, ale v žilách má po předcích britskou krev. Jeho boj za svobodu a spravedlnost bude posílen plamenem revoluce.
Assassin’s Creed III je doposud nejvýpravnějším dílem série a přináší úžasného nového hrdinu v jehož žilách koluje indiánská a britská krev. Po přijetí jména Connor se stává novým hlasem volajícím po spravedlnosti v odvěké válce asasínů s templáři. Hráči se stanou asasíny ve válce za osvobození od bezohledné tyranie v nejstylizovanějších a nejplynulejších bitvách celé dosavadní série.
V Assassin’s Creed III se během války za nezávislost hráči dostanou od nádherných a nezkrocených hranic přes živoucí koloniální městečka až na chaotická bojiště, v nichž se americká armáda George Washingtona utkává s velkolepou britskou armádou.

Hlavní rysy:
Eliminujte vaše nepřátele pomocí rozšířeného arzenálu zbraní, včetně luku, pistole, Tomahawku…
Prozkoumejte hustě obydlená města na kraji s divočinoy, bohaté volně žijících živočichů.
Zcela nový herní engine přináší brutalitu a krásu národa bojujícího v epické válce za nezávislost ..
Multiplayer: ANO
Minimální konfigurace: konzole SONY PlayStation 3
Podporované příslušenství: Dualshock 3
Info:  zobrazena pouze jedna varianta příslušenství. Jsou podporovány i všechny další barevné verze.
Doporučený věk: 18 let
Trailer / gameplay ke hře Assassin's Creed III

Překlad nebo vyhledávaná slova  hry Assassin's Creed III:  
Assassins Creed III, Assassins Creed 3, asasins, assasins, asassins, cred...

Parametry Assassins Creed 3 (PS3)

Výrobce UbiSoft
Konzole PlayStation 3
Druh Akční

Podobné produkty

Podobné fráze: