Kde jsem:     >  Katalog   >  Dům, byt a zahrada   >  Nábytek a doplňky   >  Bytové doplňky   >  Jídelna  >  Hrnky a šálky  >  Bitz Šedý kameninový hrnek s ouškem s vnitřní glazurou v růžové barvě Mensa, 300 ml

Bitz Šedý kameninový hrnek s ouškem s vnitřní glazurou v růžové barvě Mensa, 300 ml

od 259 Kč
Jeden hrnek nestačí? Pak si pořiďte na celou sadu! A proč zvolit klasiku v podobě stejných kousků, když je díky značce Bitz můžete hravě kombinovat? Vnitřní glazury těchto stylových hrnků jsou k tomu ideální. Navíc je díky kamenině, ze které jsou vyrobeny, můžete snadno mýt v myčce. O značce: Bitz není jen značka, ale i vize mladého dánského šéfkuchaře Christiana Bitze. Jeho snem je naučit neje...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Bitz Šedý kameninový hrnek s ouškem s vnitřní glazurou v růžové barvě Mensa, 300 ml

Popis Bitz Šedý kameninový hrnek s ouškem s vnitřní glazurou v růžové barvě Mensa, 300 ml

Jeden hrnek nestačí? Pak si pořiďte na celou sadu! A proč zvolit klasiku v podobě stejných kousků, když je díky značce Bitz můžete hravě kombinovat? Vnitřní glazury těchto stylových hrnků jsou k tomu ideální. Navíc je díky kamenině, ze které jsou vyrobeny, můžete snadno mýt v myčce.
O značce:
Bitz není jen značka, ale i vize mladého dánského šéfkuchaře Christiana Bitze. Jeho snem je naučit nejen celé Dánsko, ale i ostatní lidi na celé planetě jak lépe jíst. Zároveň se tento inspirativní kuchař držící titul v oboru lidské výživy angažuje v projektech Červeného Kříže v Africkém Malawi.
Kolekce kameninového nádobí, stylových příborů a sklenic vás nadchne svými nekonečnými kombinacemi. Veškeré nádobí je ručně vyráběné a glazurované a tak nikdy nenajdete dva kousky, které by byly dokonale identické.
- Rozměry: 10 cm (výška)
- Objem: 3 dl
- Průměr: 8.5 cm
- Materiál: kamenina
- Mikrovlnná trouba: vhodné do mikrovlnky
- Péče: vhodné do myčky

Parametry Bitz Šedý kameninový hrnek s ouškem s vnitřní glazurou v růžové barvě Mensa, 300 ml

Výrobce Bitz

Podobné produkty