Kde jsem:     >  Katalog   >  Dům, byt a zahrada   >  Nábytek a doplňky   >  Bytové doplňky   >  Jídelna  >  Hrnky a šálky  >  4Home Termo sklenice na latté Hot&Cool 410 ml, 2 ks

4Home Termo sklenice na latté Hot&Cool 410 ml, 2 ks

Popis Tyto originální  sklenice v moderním designu vám zajistí dokonalý prožitek z lahodné kávy. Vhodné jsou především pro přípravu kávy latté macchiato, frappé, ale hodí se i pro podávání míchaných drinků, domácích limonád a ostatních teplých a studených nápojů.   Jsou ručně vyráběny z lehkého žáruvzdorného borosilikátového skla s dvojitou stěnou, která díky vytvořenému vakuu dokáže udržet i...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro 4Home Termo sklenice na latté Hot&Cool 410 ml, 2 ks

Popis 4Home Termo sklenice na latté Hot&Cool 410 ml, 2 ks

Popis
Tyto originální  sklenice v moderním designu vám zajistí dokonalý prožitek z lahodné kávy. Vhodné jsou především pro přípravu kávy latté macchiato, frappé, ale hodí se i pro podávání míchaných drinků, domácích limonád a ostatních teplých a studených nápojů.
 
Jsou ručně vyráběny z lehkého žáruvzdorného borosilikátového skla s dvojitou stěnou, která díky vytvořenému vakuu dokáže udržet ideální teplotu nápoje po dlouhou dobu. Díky termoizolačním vlastnostem dvoustěnného vakuového skla zůstává i při použití horkého nápoje vnější vrstva sklenice chladná a nedochází tak k nechtěnému spálení.
Výhodou borosilikátového skla oproti sklu tradičnímu je jeho vysoká odolnost vůči vysokým a nízkým teplotám, mechanickému poškození a působení chemikálií. Rozměry: horní pr. 8 cm, spodní pr. 5,5 cm.
 
 
Výhody:
* skvěle snáší vysoké i nízké teploty
* odolné vůči prasklinám a škrábancům
* sklenice se nerosí
* při použití teplého nápoje se nespálíte
* udrží ideální teplotu nápoje po dlouhou dobu
 
Vlastnosti:
* ručně foukané
* dvojitá stěna
* vysoká odolnost vůči mechanickému poškození
* vysoké termoizolační schopnosti
* dokonale průhledné
Parametry a specifikace
* Barva: čirá
* Materiál: sklo
* Mikrovlnka: ne
* Myčka: ano
* Objem: 410 ml
* Počet kusů v sadě: 2 ks
* Průměr: 8 cm
* Výška: 14 cm
Katalogové číslo: 107255

Parametry 4Home Termo sklenice na latté Hot&Cool 410 ml, 2 ks

Výrobce 4home

Podobné produkty

Podobné fráze: