Kde jsem:     >  Katalog   >  Dům, byt a zahrada   >  Nábytek a doplňky   >  Bytové doplňky   >  Jídelna  >  Hrnky a šálky  >  4Home Termo sklenice Big cappuccino Hot&Cool 500 ml, 1 ks

4Home Termo sklenice Big cappuccino Hot&Cool 500 ml, 1 ks

Popis Nejoblíbenější tvar termo sklenice Hot&Cool v extra velkém 500ml objemu! Vychutnejte si pořádnou dávku čaje, černé kávy i cappuccina s tou nejdokonalejší sklenicí. Elegantní tvar s ouškem skvěle padne do ruky a zpříjemní tak všechny vaše soukromé chvilky odpočinku. Díky originálnímu dvoustěnnému designu získá sklenice nejen unikátní vzhled, ale také praktické termo provedení, díky kterému...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro 4Home Termo sklenice Big cappuccino Hot&Cool 500 ml, 1 ks

Popis 4Home Termo sklenice Big cappuccino Hot&Cool 500 ml, 1 ks

Popis
Nejoblíbenější tvar termo sklenice Hot&Cool v extra velkém 500ml objemu! Vychutnejte si pořádnou dávku čaje, černé kávy i cappuccina s tou nejdokonalejší sklenicí. Elegantní tvar s ouškem skvěle padne do ruky a zpříjemní tak všechny vaše soukromé chvilky odpočinku. Díky originálnímu dvoustěnnému designu získá sklenice nejen unikátní vzhled, ale také praktické termo provedení, díky kterému si nespálíte prsty.
 
Termo sklenice jsou ručně vyráběny z lehkého žáruvzdorného borosilikátového skla s dvojitou stěnou, které díky vytvořenému vakuu dokáže dlouho udržet ideální teplotu a nepřenáší teplo ani chlad na vnější část. Díky termoizolačním vlastnostem tak zůstává sklenice i při použití horkého nápoje chladná a nepálí. V případě studených nápojů zase nedochází k rosení vnější stěny sklenic, nápoj vám tak rychle nezteplá a led neroztaje.
 
Výhodou borosilikátového skla oproti sklu tradičnímu je jeho vysoká odolnost vůči vysokým a nízkým teplotám, mechanickému poškození a působení chemikálií.
 
Výhody:
* udrží ideální teplotu nápoje po dlouhou dobu
* při použití teplého nápoje se nespálíte
* studené nápoje nezteplají a led pomaleji taje
* sklenice se nerosí
* lze mýt v myčce nádobí
* skvěle snáší vysoké i nízké teploty
* odolné vůči prasklinám a škrábancům
 
Vlastnosti:
* ručně foukané
* dvojitá stěna
* vysoká odolnost vůči mechanickému poškození
* vysoké termoizolační schopnosti
* dokonale průhledné
Parametry a specifikace
* Barva: čirá
* Materiál: sklo
* Mikrovlnka: ne
* Myčka: ano
* Objem: 500 ml
* Průměr: 13 cm
* Výška: 9 cm
Katalogové číslo: 111967

Parametry 4Home Termo sklenice Big cappuccino Hot&Cool 500 ml, 1 ks

Výrobce 4home

Podobné produkty