Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Psi  >  Hračky pro psy  >  The Company of Animals Dog Treat Maze /

The Company of Animals Dog Treat Maze /

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 429 Kč
Porovnat 12 obchodů
Hračka The Company of Animals Dog Treat Maze S Jasně barevná interaktivní hračka od Niny Otosson pro psy. Zásobník naplněný pamlsky rotuje a vyhazuje ven pamlsky ukryté uvniř. Vynikající pro zabavení a stimulaci vašeho psa. Vyrobeno z odolného plastu. Lze mýt v myčce nádobí. Průměr 19 cm.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro The Company of Animals Dog Treat Maze /

Popis The Company of Animals Dog Treat Maze /

KASA.cz píše:

Elektronický výcvikový obojek s jednoduchým ovládáním, určený především pro výcvik základních povelů středních a velkých psů. Dosah až 200m.
Na vysílači je tlačítko pro zvukový signál a dále také šest tlačítek s pevně nastavenými úrovněmi korekčních impulsů.
Potřebujete mít svého psa pod okamžitou kontrolou? Chcete jej cvičit a vychovávat snadno, rychle, přesně a účinně? Elektronický výcvikový systém DOGtrace™ d-control, sestávající z vysílače a obojku, vám pomůže cvičit vašeho psa s efektivitou jinými metodami nedosažitelnou. Obojek můžete začít používat u 6-ti měsíčního štěněte, které již absolvovalo základní výcvik „SEDNI“, „LEHNI“, „ZŮSTAŇ“ nebo alespoň „FUJ“, „NESMÍŠ“. V ruce držený vysílač (podobný dálkovému ovládání vašeho TV přístroje) umožňuje dávat povely na značnou vzdálenost (200m – 1600m dle modelu). Funkce výcvikových sad jsou dle modelů různé. Všechny jsou však mimořádně zajímavé a užitečné, jelikož mohou být přizpůsobeny jakémukoliv psovi a jakékoliv situaci.
Součásti dodávky:
přijímač s tkaným řemenem o délce 75 cm
dálkový ovladač s klipsem na opasek
testovací výbojka
2× baterie CR2 3V
elektrody 12 a 17 mm
šňůrka pro zavěšení na krk
DÁREK – DVD Výcvik psa pomocí EVO
Všeobecné vlastnosti výcvikových zařízení:
dokonale vodotěsný přijímač
v přijímači je zabudovaný magnetický systém ON/OFF – zapnutí či vypnutí přijímače se tedy provádí pouhým přiložením vysílače k přijímači.
kontrola stavu baterií u přijímače i vysílače
samostatné tlačítko pro vysílání zvukového signálu
volitelné nastavení úrovně korekčního impulsu
životnost baterií se pohybuje od 6 – 12 měsíců v závislosti na používání
výcvikové sady mají dosah až 200 m
u každé výcvikové sady jsou hned dva druhy elektrod (pro dlouhosrsté či krátkosrsté psy)
u vysílačů je klips pro zavěšení na opasek
všechny přijímače mají rozměr 62×42×30 mm a váží pouhých 56 g
impuls...

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! d-control easy Dog Trace od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. DOG302 - dosah200 m funkceimpuls + zvuk počet kor. impulsů6 počet psů1 plemenostřední a velké materiál řemenetkaný velikost řemene75 cm balení blistr ...

Majda-shop píše:

Vhodný  především pro střední a velká plemena psů.Elektronický výcvikový obojek d-control easy je díky velikosti korekčních impulsů vhodný pro střední a velká plemena psů. Vyznačuje se jednoduchostí ovládání, disponuje šesti pevně nastavenými úrovněmi korekčních impulsů a akustickým signálem s dosahem až 200 m.Obojek d-control easy není kompatibilní s modely základní řady d-control mini.
dosah: 200 m
funkce: impuls + zvuk
počet psů: 1
Součásti dodávky:
přijímač s tkaným černým řemenem (75 cm)
dálkový ovladač s klipsem na opasek
testovací doutnavka
2 x baterie CR2 3V
elektrody 12 a 17 mm
šňůrka pro zavěšení vysílače na krk
DVD Výcvik psa pomocí elektronického výcvikového obojku
Základní údaje:

dosah
200 m

funkce
impuls + zvuk

počet kor. impulsů
6

počet psů
1

plemeno
střední a velké

materiál řemene
tkaný

velikost řemene
75 cm

balení
blistr

Všeobecné vlastnosti:
přijímač má rozměry 64 x 42 x 30 mm a váží 56 g bez baterie
dokonale vodotěsný přijímač
v přijímači je zabudovaný magnetický systém ON/OFF - zapnutí či vypnutí přijímače se tedy provádí pouhým přiložením vysílače k přijímači
kontrola stavu baterií u přijímače i vysílače (bliká červená - zelená na přístroji)
samostatné tlačítko pro vysílánízvukového signálu
6 úrovní korekčního impulsu
životnost baterií je až 12 měsíců v závislosti na používání
dosah až 200 mna volném prostranství
elektrody pro dlouhosrsté a krátkosrsté psy
u vysílačů je klips pro zavěšení na opasek
vysílač má rozměry 110 x 51 x 29 mm a váží 61 g bez baterie
S výcvikovými obojky Dogtrace je velmi snadné a rychlé naučit psa:
chůzi u nohy bez vodítka
spolehlivému přivolání (povely „ke mně“, „k noze“)
přerušen...

happypet.cz píše:

DOG TRACE d–control EASY je elektronický výcvikový obojek pro střední a velké psy. Důležité upozornění: Obojek není přizpůsoben zátěži a přílišnému tahu v případě připnutí k vodítku. V tomto případ

Hafani.cz s.r.o. píše:

Není kompatibilní s modely základní řady d-control mini.Technicé parametry: pro 1 psa středního až velkého plemene, , dosah 200 m, funkce: impuls + zvuk, počet korekčních impulsů: 6.

PETS.CZ píše:

Elektronický výcvikový obojek d-control easy je díky velikosti korekčních impulsů vhodný pro střední a velká plemena psů. Vyznačuje se jednoduchostí ovládání, disponuje šesti pevně nastavenými úrovněmi korekčních impulsů a akustickým signálem s dosahem až 200 m.
Dělka: 75 cm.Není kompatibilní s modely základní řady d-control mini.
Technicé parametry: pro 1 psa středního až velkého plemene, , dosah 200 m, funkce: impuls + zvuk, počet korekčních impulsů: 6.

HappyZoo.cz píše:

Popis: Elektronický výcvikový obojek DOG TRACE d-control easy (dosah 200m, pro střední a velká plemena)Elektronický výcvikový obojek DOG TRACE d-control easy (dosah 200m, pro střední a velká plemena) je díky velikosti korekčních impulsů vhodný pro střední a velká plemena psů.  Vyznačuje se jednoduchostí ovládání, disponuje šesti pevně nastavenými úrovněmi korekčních impulsů a akustickým signálem s dosahem až 200 m.Podrobnosti: Elektronický výcvikový obojek DOG TRACE d-control easy (dosah 200m, pro stře

SUPERZOO.cz píše:

Výcvikový obojek pro psa D-control je velmi účinný nástroj pro upevňování a posilování žádoucího chování. Výcvikový obojek je tak vhodný jak pro majitele, kteří mají problémy s přivoláním a chtějí mít jistotu, že jim jejich pes při společných vycházkách neuteče za zvěří, tak i pro majitele, kteří se zabývají sportovní nebo loveckou kynologií a výcvikový obojek používají jako nástroj pro posilování konkrétních povelů a cviků ve všech odvětvích kynologie. Elektronický výcvikový obojek vám v krátké době velmi výrazně napomůže s výchovou vašeho psa. Ten si v krátké době zapamatuje, že při neuposlechnutí povelu bude následovat vámi zvolený stimulační impuls. Většina psů reaguje na impuls okamžitým návratem do místa bezpečí ke svému pánovi, jelikož si neuvědomuje, že nepříjemný pocit vyvolaný stimulačním impulsem přichází od něj. Pes uvažuje na principu pohodlí - nepohodlí a nepříjemnému pocitu se snaží vyhnout. Součásti dodávky: přijímač s tkaným černým řemenem (75 cm) dálkový ovladač s klipsem na opasek testovací doutnavka 2 x baterie CR2 3V elektrody 12 a 17 mm šňůrka pro zavěšení vysílače na krk DVD Výcvik psa pomocí elektronického výcvikového obojku Není kompatibilní s modely základní řady d-control mini. Technicé parametry: pro 1 psa středního až velkého plemene, , dosah 200 m, funkce: impuls + zvuk, počet korekčních impulsů: 6. Odkaz na stažení manuálu: Stáhnout manuál

Parametry The Company of Animals Dog Treat Maze /

Výrobce The Company Of Animals

Podobné produkty

Podobné fráze: