Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Hračky do vody  >  BESTWAY Nafukovací rukávky Angry bird

BESTWAY Nafukovací rukávky Angry birds

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Nafukovací rukávky pro děti s velmi oblíbeným motivem " Angry birds" jsou vhodné jak pro kluky tak pro holky. 2 bezpečnostní ventilky rozměr 23×15 cm Parametry hračky Nafukovací rukávky Angry birds Název hračky: Nafukovací rukávky Angry birds Výrobce: BESTWAY Pohlaví: holka, kluk Věk: 3 - 6

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BESTWAY Nafukovací rukávky Angry birds

Popis BESTWAY Nafukovací rukávky Angry birds

Bimboland.cz píše:

Nafukovací rukávky - Angry Birds, 23x15 cm
Nafukovací rukávky pro děti s velmi oblíbeným motivem Angry Birds jsou vhodné jak pro kluky tak pro holky. Každý rukávek má dvě vzduchové komory a bezpečnostní ventilek. Rukávky jsou plavecká pomůcka pro plavání v mělké vodě. Plavecké rukávky používejte pod dohledem kompetentní osoby. Rukávky používejte jen v hloubce, kde děti dosáhnou na dno. Rozměry nafukovacích rukávků jsou 23 x 15 cm.

Babyhill.cz píše:

Jaké by to bylo léto bez koupání a dovádění ve vodě? Nafukovací rukávky s motivy Angry Birds dodají Vašemu dítěti pocit jistoty a pomohou dítěti naučit se plavat. Určeno dětem od 3 do 6 let.

Multitoys.cz píše:

Nafukovací rukávky pro děti s velmi oblíbeným motivem " Rozzlobení ptáci" jsou vhodné jak pro kluky tak pro holky. Každý rukávek má dvě vzduchové komory a bezpečnostní ventilek. Rukávky jsou plavecká pomůcka pro plavání v mělké vodě. Plavecké rukávky používejte pod dohledem kompetentní osoby. Rukávky používejte jen v hloubce, kde děti dosáhnou na dno. Rozměry nafukovacích rukávků jsou 23 x 15 cm. Optimální pro děti od 3 do 6 let Značka: Bestway

eoshop.cz píše:

Nafukovací rukávky pro děti s velmi oblíbeným motivem " Angry Birds " jsou vhodné pro kluky i holky jako plavecká pomůcka pro plavání v mělké vodě. Díky rukávkům se děti cítí v bezpečí a plavání je s nimi prostě baví. Nafukovací rukávky pro děti s velmi oblíbeným motivem " Angry Birds " jsou vhodné pro kluky i holky jako plavecká pomůcka pro plavání v mělké vodě. Díky rukávkům se děti cítí v bezpečí a plavání je s nimi prostě baví. Každý rukávek má dvě vzduchové komory a bezpečnostní ventilek. Používejte jen v hloubce, kde děti dosáhnou na dno. Optimální pro děti od 3 do 6 let Parametry: Rozměry: 23 x 15 cm.

Krajina Hraček píše:

DĚTSKÉ NAFUKOVACÍ RUKÁVKY ANGRY BIRDS, 100% nový výrobek!
Zábavné rukávky jistě pomohou při výuce plavání.

Stavebnice-Hry píše:

Plavací rukávky do vody s motivem oblíbené počítačové hry Angry Birds .

Usnadněte Vám i Vašemu dítěti vyuku plavání. S plavacími rukávky získávají děti jistotu a odvahu. Plavání pro ně bude zábavné a bezpečné.

Rozměry: 25 x 15 cm

Baleno v kartonové krabičce.

Doporučeno pro děti od 3 do 6 let o hmotnosti 18-30 kg.

Parametry BESTWAY Nafukovací rukávky Angry birds

Výrobce BESTWAY

Podobné produkty

Podobné fráze: