Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Hračky do vody  >  BESTWAY Nafukovací matrace s otvorem na nohy, 185 x 74 cm

BESTWAY Nafukovací matrace s otvorem na nohy, 185 x 74 cm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Bestway Nafukovací matrace s otvorem na nohy, 185 × 74 cm Popis: Nafukovací lehátko s unikátním otvorem pro osvěžení nohou nejen během plavby je naprosto unikátní. Navíc můžete průhledným okénkem pod hlavou pozorovat vše, co se děje pod hladinou. Rozměr balení a specifikace: * Rozměr lehátka: 1,85 m x 74 cm * Maxiální nosnost: 90 kg * Obsahuje záplatu v případě poškození * Urče...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BESTWAY Nafukovací matrace s otvorem na nohy, 185 x 74 cm

Popis BESTWAY Nafukovací matrace s otvorem na nohy, 185 x 74 cm

www.penta.cz píše:

Matrace Bestway nafukovací s otvorem na nohy je kombinací pohody a osvěžení.
Otvor lze použít také pro pozorování světa pod vodní hladinou. Lehátko nabízí dostatečně pevné provedení pro vodní radovánky nebo relaxaci.

eoshop.cz píše:

Matrace Bestway nafukovací s otvorem na nohy je kombinací pohody a osvěžení. Otvor lze použít také pro pozorování světa pod vodní hladinou. Lehátko nabízí dostatečně pevné provedení pro vodní radovánky nebo relaxaci. Matrace Bestway nafukovací s otvorem na nohy pro jejich osvěžení. Otvor lze použít také pro pozorování světa pod vodní hladinou. Lehátko nabízí dostatečně pevné provedení pro vodní radovánky nebo relaxaci. Výběr ze tří barev - modrá, žlutá nebo růžová. Součástí balení je také záplata pro případnou opravu. Parametry: Maximální nosnost: 90 kg Rozměr: 185 x 74 cm Zboží je ve třech barevných variantách a zasíláno je podle skladové dostupnosti. V případě zájmu přímo o určitou barvu udávejte požadavek při objednávce v poznámce.

QRSHOP.cz píše:

Nafukovací lehátko Open Pool Float. Rozměry: 185 x 74 cm. Jedná se o velmi oblíbený typ lehátka s průhledným podhlavníkem a otvorem pro nohy. K dispozici v barvě modré, růžové a žluté.

Proděti.cz píše:

Skvělé nafukovací lehátko s unikátním otvorem pro osvěžení nohou nejen během plavby je naprosto dokonalé. Navíc díky průhlednému okénku pod hlavou můžete vy i vaše děti pozorovat vše, co se děje pod hladinou. Lehátko je určeno pro 1 osobu. Obsahuje záplatu v případě poškození. Obsahuje záplatu v případě poškození Určeno pro1 osobu.

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Nafukovací matrace s otvorem na nohy, 185 x 74 cm Bestway od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. OLY-102443110 - Nafukovací lehátko s unikátním otvorem pro osvěžení nohou nejen během plavby je naprosto unikátní. Navíc můžete průhledným okénkem pod hlavou pozorovat vše, co se děje pod hladinou. Lehátko je v nabídce ve 3 barvách ( modrá, žlutá a růžová) Rozměr lehátka: 1,85 m x 74 cm Maxiální nosnost: 90...

SOFTCOM.cz píše:

HRALL541B
MATRACE BESTWAY NAFUKOVACÍ S OTVOREM NA NOHY, 185 X 74 CM
Matrace Bestway nafukovací s otvorem na nohy pro jejich osvěžení. Otvor lze použít také pro pozorování světa pod vodní hladinou. Lehátko nabízí dostatečně pevné provedení pro vodní radovánky nebo relaxaci.
Výběr ze tří barev - modrá, žlutá nebo růžová. Barvy se mohou lišit při každé objednávce.
Součástí balení je také záplata pro případnou opravu.
Parametry:
Maximální nosnost: 90 kg
Rozměr: 185 x 74 cm

Parametry BESTWAY Nafukovací matrace s otvorem na nohy, 185 x 74 cm

Výrobce BESTWAY

Podobné produkty

Podobné fráze: