Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Zahradní technika  >  Manuální nástroje  >  Hrabla a lopaty  >  Gardena Terraline

Gardena Terraline

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Široké možnosti použití – k přehazování půdy písku sněhu štěrku jiných sypkých materiálů Extra široká rukojeť pro dvě ruce pro dobré vedení síly S prvky z měkčeného plastu pro pohodlnou manipulaci příjemnou práci Kapkovitý profil násady zabraňuje náhodnému přetáčení Optimálně tvarovaná násada příjemným opláštěním z plastu pro pohodlnou neklouzavou manipulaci List lopaty z kalené kvalitní oceli vy...

Všechny nabídky pro Gardena Terraline

Popis Gardena Terraline

ElektroCR píše:

Široké možnosti použití – k přehazování půdy, písku, sněhu, štěrku a jiných sypkých materiálů. Extra široká rukojeť pro dvě ruce pro dobré vedení síly. S prvky z měkčeného plastu pro pohodlnou manipulaci a příjemnou práci. Kapkovitý profil násady zabraňuje náhodnému přetáčení. Optimálně tvarovaná násada s příjemným opláštěním z plastu pro pohodlnou, neklouzavou manipulaci. List lopaty z kalené kvalitní oceli s vysoce kvalitním povlakem. Celková délka: cca 135 cm.

SIGMAshop.cz píše:

GARDENA univerzální lopata Terraline ™ je nezbytná všude tam, kde je třeba přesunout zeminu, písek, sníh, štěrk nebo jiné sypké materiály. Extra široká a ergonomicky tvarovaná rukojeť ve tvaru D s prvky z měkčeného plastu je velmi pohodlná pro držení oběma rukama. Zvednutý okraj lopaty umožňuje pohodlnou přepravu materiálu. Tvar rukojeti je také ideální: profil rukojeti ve tvaru kapky zajišťuje, že se rukojeť dobře drží a zabraňuje nežádoucímu sklouzávání. Izolační plastová objímka ??na rukojeti chrání před chladem a umožňuje příjemnou a neklouzavou manipulaci. List lopaty je vyroben z masivní, kalené oceli s vysoce kvalitní povrchovou úpravou. Celková délka lopaty je 135 cm. Vysoká kvalita znamená dlouhou životnost.

MALL.CZ píše:

GARDENA univerzální lopata Terraline, s pracovní šířkou 23,5 cm, je nezbytná všude tam, kde je třeba přesunout zeminu, písek, sníh, štěrk nebo jiné sypké materiály. Extra široká a ergonomicky tvarovaná rukojeť ve tvaru D.

Superdiskont.cz píše:

Univerzální lopata Terraline™GARDENA univerzální lopata Terraline ™ je nezbytná všude tam, kde je třeba přesunout zeminu, písek, sníh, štěrk nebo jiné sypké materiály. Extra široká a ergonomicky tvarovaná rukojeť ve tvaru D s prvky z měkčeného plastu je velmi pohodlná pro držení oběma rukama. Zvednutý okraj lopaty umožňuje pohodlnou přepravu materiálu. Tvar rukojeti je také ideální: profil rukojeti ve tvaru kapky zajišťuje, že se rukojeť dobře drží a zabraňuje nežádoucímu sklouzávání. Izolační plastová objímka ​​na rukojeti chrání před chladem a umožňuje příjemnou a neklouzavou manipulaci. List lopaty je vyroben z masivní, kalené oceli s vysoce kvalitní povrchovou úpravou. Celková délka lopaty je 135 cm. Vysoká kvalita znamená dlouhou životnost. To je důvod, proč GARDENA nabízí 10-letou záruku!Extra velké stupátkoVýjimečně široká stupátka s pevným profilem umožňují dobré vedení síly a snižují riziko úrazu neúmyslným sklouznutím. Pohodlná práce díky tlumiči nárazů Softec™ Exkluzivní tlumič Softec™ zmírňuje nárazy při zapichování (např. když narazíte na kámen nebo na silný kořen), a tím je šetrný k zápěstí. Přihlášeno k patentování. Pohodlná a snadná práce díky optimální ergonomiiKapkovitý profil násady zabraňuje náhodnému přetáčení. Optimální úhel násady a nástroje umožňuje ergonomickou práci. Záruka 10 letKvalita vyhrává. To je důvod, proč GARDENA poskytuje na rycí nářadí záruku v trvání 10 let.Extra vysoké okraje lopatyZvednuté okraje lopaty umožňují přenášení sypkých materiálů.Záruka v trvání 25 letKvalita vítězí. To je důvod, proč GARDENA poskytuje na nářadí Terraline záruku v trvání 25 let.VlastnostiDélka, cm: 135 cm / 53,15 "

Parametry Gardena Terraline

Výrobce Gardena

Podobné produkty

Podobné fráze: