Interiérové zrcadlo TANNA BLACK vyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů. Je skvělým způsobem, jak optimálně využít prostor a prosvětlit interiér. Energeticky úsporné vestavěné LED osvětlení se vyznačuje dlouhou životností. Absence klinkerů a zářivek usnadňuje čištění povrchu zrcadla. Zrcadlo do koupelny TANNA BLACK splní nejen dekorativní funkci, ale usnadní i každodenní péči. Opticky zvětší prostor a umožní pohodlné nanášení make-upu a dalších pečujících... Celý popis

Koupit za 8 994 Kč

Popis

Interiérové zrcadlo TANNA BLACK vyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů.
Je skvělým způsobem, jak optimálně využít prostor a prosvětlit interiér. Energeticky úsporné vestavěné LED osvětlení se vyznačuje dlouhou životností. Absence klinkerů a zářivek usnadňuje čištění povrchu zrcadla.
Zrcadlo do koupelny TANNA BLACK splní nejen dekorativní funkci, ale usnadní i každodenní péči. Opticky zvětší prostor a umožní pohodlné nanášení make-upu a dalších pečujících činností. Zavěste je nad umyvadlo nebo na jiné místo, ve výšce přizpůsobené výšce členů domácnosti.
Nové zrcadlo do předsíně vám umožní rychle zkontrolovat svůj vzhled a upravit styling do posledního detailu. Zrcadlo TANNA BLACK opticky zvětší prostor a bude zajímavým aranžérským akcentem.
Zrcadlo v ložnici je osvědčený způsob, jak interiér opticky zvětšit a dodat mu úžasné kouzlo. Využijete je mnoha způsoby – jako alternativu k obrazům, fotografiím v rámech i jako místo například pro kosmetická ošetření. Zavěste nebo umístěte zrcadlo TANNA BLACK pro snadné vizuální modelování interiéru. Tento model doplní aranžmá v malém i větším obývacím pokoji. Můžete je zavěsit nad sedačku, komodu nebo na volnou stěnu, stejně jako experimentovat a využít je k osvětlení interiéru.
Přednosti zrcadla TANNA BLACK:

Zrcadlo podsvícené LED páskem (příkon 24W)
Barva podsvícení: neutrální bílá
Zrcadlo dodá prostoru více světla
Špičková povrchová úprava = velmi snadná údržba
Rozměr: 70 x 70 cm, hloubka 4 cm
Včetně dotykového vypínače, který je umístěný ve spodní části čelní plochy zrcadla.

ZÁRUKA 2 ROKY
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hopa
Tvar kulaté

Podobné produkty