HOPA HALLE OLNZHAL7047W

0 %
(0 hodnocení)

Pokud se chcete odklonit od obvyklých vzorů, bude kulaté pro vás to pravé. Uchvátí vás svou jemnou linií, ukáže více než kulatý model a zároveň vytvoří vynikající duo s aerodynamickou výbavou. Zrcadlo HALLE WHITE do koupelny splní nejen dekorativní funkci, ale usnadní i každodenní péči. Opticky zvětší prostor a umožní pohodlné nanášení make-upu a dalších pečujících činností. Zavěste je nad umyvadlo nebo na jiné místo, ve výšce přizpůsobené výšce členů domácnosti. Nové zrcadlo do předsíně vám umožní... Celý popis

Koupit za 3 899 Kč

Popis

Pokud se chcete odklonit od obvyklých vzorů, bude kulaté pro vás to pravé. Uchvátí vás svou jemnou linií, ukáže více než kulatý model a zároveň vytvoří vynikající duo s aerodynamickou výbavou.
Zrcadlo HALLE WHITE do koupelny splní nejen dekorativní funkci, ale usnadní i každodenní péči. Opticky zvětší prostor a umožní pohodlné nanášení make-upu a dalších pečujících činností. Zavěste je nad umyvadlo nebo na jiné místo, ve výšce přizpůsobené výšce členů domácnosti.
Nové zrcadlo do předsíně vám umožní rychle zkontrolovat svůj vzhled a upravit styling do posledního detailu. Zrcadlo HALLE WHITE opticky zvětší prostor a bude zajímavým aranžérským akcentem.
Zrcadlo v ložnici je osvědčený způsob, jak interiér opticky zvětšit a dodat mu úžasné kouzlo. Využijete je mnoha způsoby – jako alternativu k obrazům, fotografiím v rámech i jako místo například pro kosmetická ošetření. Zavěste nebo umístěte zrcadlo HALLE WHITE pro snadné vizuální modelování interiéru.
Tento model doplní aranžmá v malém i větším obývacím pokoji. Můžete je zavěsit nad sedačku, komodu nebo na volnou stěnu, stejně jako experimentovat a využít je k osvětlení interiéru. Zrcadlo HALLE WHITE bude odrážet vybavení a dekorace, díky čemuž bude místnost ještě okouzlující. Nové zrcadlo bude fungovat v šatně a bude sloužit jako dokonalé místo, kde se můžete podívat, než vyjdete ven a zkontrolovat svůj vzhled a styl. S jeho pomocí můžete přesně posoudit svůj outfit, vybrat doplňky a ovládat svůj účes.
Dostupné rozměry zrcadel HALLE WHITE:

Průměr 70 cm, hloubka 4,7 cm

Záruka 2 roky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hopa
Tvar kulaté
Osvětlení ne