HOPA HALLE OLNZHAL7025B

0 %
(0 hodnocení)

Pokud hledáte především lehkost, sáhněte po zrcadle HALLE BLACK s rámem z plastu. Velkou výhodou tohoto oblíbeného materiálu je jeho nízká hmotnost a příznivá cena. Plast bude fantastickou alternativou dřeva nebo hliníku. Černé prvky působí expresivně a dokonale zdůrazňují moderní nebo minimalistický styl v interiéru. Zrcadlo HALLE BLACK do koupelny splní nejen dekorativní funkci, ale usnadní i každodenní péči. Opticky zvětší prostor a umožní pohodlné nanášení make-upu a dalších pečujících činností.... Celý popis

Koupit za 3 095 Kč

Popis

Pokud hledáte především lehkost, sáhněte po zrcadle HALLE BLACK s rámem z plastu. Velkou výhodou tohoto oblíbeného materiálu je jeho nízká hmotnost a příznivá cena. Plast bude fantastickou alternativou dřeva nebo hliníku. Černé prvky působí expresivně a dokonale zdůrazňují moderní nebo minimalistický styl v interiéru.
Zrcadlo HALLE BLACK do koupelny splní nejen dekorativní funkci, ale usnadní i každodenní péči. Opticky zvětší prostor a umožní pohodlné nanášení make-upu a dalších pečujících činností. Zavěste je nad umyvadlo nebo na jiné místo, ve výšce přizpůsobené výšce členů domácnosti.
Nové zrcadlo do předsíně vám umožní rychle zkontrolovat svůj vzhled a upravit styling do posledního detailu. Zrcadlo HALLE BLACK opticky zvětší prostor a bude zajímavým aranžérským akcentem.
Zrcadlo v ložnici je osvědčený způsob, jak interiér opticky zvětšit a dodat mu úžasné kouzlo. Využijete je mnoha způsoby – jako alternativu k obrazům, fotografiím v rámech i jako místo například pro kosmetická ošetření. Zavěste nebo umístěte zrcadlo HALLE BLACK pro snadné vizuální modelování interiéru.
Tento model doplní aranžmá v malém i větším obývacím pokoji. Můžete je zavěsit nad sedačku, komodu nebo na volnou stěnu, stejně jako experimentovat a využít je k osvětlení interiéru. Zrcadlo HALLE BLACK bude odrážet vybavení a dekorace, díky čemuž bude místnost ještě okouzlující. Nové zrcadlo bude fungovat v šatně a bude sloužit jako dokonalé místo, kde se můžete podívat, než vyjdete ven a zkontrolovat svůj vzhled a styl. S jeho pomocí můžete přesně posoudit svůj outfit, vybrat doplňky a ovládat svůj účes.
Dostupné rozměry zrcadel HALLE BLACK:

Průměr 60 cm, hloubka 0,9 cm
Průměr 70 cm, hloubka 2,5 cm
Průměr 70 cm, hloubka 4,7 cm

Záruka 2 roky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hopa
Tvar kulaté
Osvětlení ne

Podobné produkty