Interiérové zrcadlo ERFURT BLACK je skvělý způsob, jak optimálně využít prostor a prosvětlit interiér. Černé prvky působí expresivně a dokonale zdůrazňují moderní nebo minimalistický styl v interiéru. Zrcadlo ERFURT BLACK do koupelny splní nejen dekorativní funkci, ale usnadní i každodenní péči. Opticky zvětší prostor a umožní pohodlné nanášení make-upu a dalších pečujících činností. Zavěste je nad umyvadlo nebo na jiné místo. Nové zrcadlo do předsíně vám umožní rychle zkontrolovat svůj vzhled... Celý popis

Koupit za 8 270 Kč

Popis

Interiérové zrcadlo ERFURT BLACK je skvělý způsob, jak optimálně využít prostor a prosvětlit interiér. Černé prvky působí expresivně a dokonale zdůrazňují moderní nebo minimalistický styl v interiéru. Zrcadlo ERFURT BLACK do koupelny splní nejen dekorativní funkci, ale usnadní i každodenní péči. Opticky zvětší prostor a umožní pohodlné nanášení make-upu a dalších pečujících činností. Zavěste je nad umyvadlo nebo na jiné místo.

Nové zrcadlo do předsíně vám umožní rychle zkontrolovat svůj vzhled a upravit styling do posledního detailu. Zrcadlo ERFURT BLACK opticky zvětší prostor a bude zajímavým aranžérským akcentem. Zrcadlo v ložnici je osvědčený způsob, jak interiér opticky zvětšit a dodat mu úžasné kouzlo.

Využijete je mnoha způsoby – jako alternativu k obrazům, fotografiím v rámech i jako místo například pro kosmetická ošetření. Zavěste nebo postavte zrcadlo ERFURT BLACK pro snadné optické modelování interiéru. Tento model doplní aranžmá v malém i větším obývacím pokoji. Můžete je zavěsit nad sedačku, komodu nebo na volnou stěnu, stejně jako experimentovat a využít je k osvětlení interiéru. Zrcadlo ERFURT BLACK bude odrážet vybavení a dekorace, díky čemuž bude místnost ještě okouzlující.

Přednosti zrcadla ERFURT BLACK:

- Zrcadlo podsvícené LED páskem (příkon 21 a 26W)

- Barva podsvícení: neutrální bílá

- Zrcadlo dodá prostoru více světla

- Špičková povrchová úprava = velmi snadná údržba

Rozměry:

- 40 × 80 cm, hloubka 4 cm

- 50 × 100 cm, hloubka 4 cm

ZÁRUKA 2 ROKY
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hopa
Tvar oválné