HOPA DAHLEN OLNZDAH70B

0 %
(0 hodnocení)

Zrcadlo DAHLEN BLACK má rám z broušeného hliníku, který vás potěší pravidelnými dekorativními prvky. Materiál je odolný vůči korozi, mechanickému poškození a skvěle funguje v mnoha místnostech. Tento model doplní aranžmá v malém i větším obývacím pokoji. Můžete je zavěsit nad sedačku, komodu nebo na volnou stěnu. Zrcadlo DAHLEN BLACK do koupelny splní nejen dekorativní funkci, ale usnadní i každodenní péči. Opticky zvětší prostor a umožní pohodlné nanášení make-upu a dalších pečujících činností.... Celý popis

Koupit za 4 130 Kč

Popis

Zrcadlo DAHLEN BLACK má rám z broušeného hliníku, který vás potěší pravidelnými dekorativními prvky. Materiál je odolný vůči korozi, mechanickému poškození a skvěle funguje v mnoha místnostech. Tento model doplní aranžmá v malém i větším obývacím pokoji. Můžete je zavěsit nad sedačku, komodu nebo na volnou stěnu.
Zrcadlo DAHLEN BLACK do koupelny splní nejen dekorativní funkci, ale usnadní i každodenní péči. Opticky zvětší prostor a umožní pohodlné nanášení make-upu a dalších pečujících činností. Zavěste je nad umyvadlo nebo na jiné místo, ve výšce přizpůsobené výšce členů domácnosti.
Nové zrcadlo do předsíně vám umožní rychle zkontrolovat svůj vzhled a upravit styling do posledního detailu. Zrcadlo DAHLEN BLACK opticky zvětší prostor a bude zajímavým aranžérským akcentem.
Zrcadlo v ložnici je osvědčený způsob, jak interiér opticky zvětšit a dodat mu úžasné kouzlo. Využijete je mnoha způsoby – jako alternativu k obrazům, fotografiím v rámech i jako místo například pro kosmetická ošetření. Zavěste nebo umístěte zrcadlo DAHLEN BLACK pro snadné vizuální modelování interiéru.
Tento model doplní aranžmá v malém i větším obývacím pokoji. Můžete je zavěsit nad sedačku, komodu nebo na volnou stěnu, stejně jako experimentovat a využít je k osvětlení interiéru. Zrcadlo DAHLEN BLACK bude odrážet vybavení a dekorace, díky čemuž bude místnost ještě okouzlující. Nové zrcadlo bude fungovat v šatně a bude sloužit jako dokonalé místo, kde se můžete podívat, než vyjdete ven a zkontrolovat svůj vzhled a styl.
Dostupné rozměry zrcadel DAHLEN BLACK:

Průměr 60 cm, hloubka 4 cm
Průměr 70 cm, hloubka 4 cm
Průměr 80 cm, hloubka 4 cm

Záruka 2 roky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hopa
Tvar kulaté
Osvětlení ne

Podobné produkty