HOPA ALFELD OLNZALF6080

0 %
(0 hodnocení)

Obdélníkové nebo čtvercové zrcadlo s LED osvětlením se zaoblenými rohy ALFELD. Obvodově matovaný pás je osvětlen LED diodami, které osvětlují i stěnu za zrcadlem. Lze zavěsit vertikálně nebo horizontálně. Zrcadlo bez vypínače. Interiérové zrcadlo ALFELD je skvělý způsob, jak optimálně využít prostor a prosvětlit interiér. Zrcadlo potěší oko svými vysokými estetickými hodnotami. Zrcadlo ALFELD je skvělý způsob, jak optimálně využít prostor a prosvětlit interiér. Energeticky úsporné vestavěné LED... Celý popis

Koupit za 5 786 Kč

Popis

Obdélníkové nebo čtvercové zrcadlo s LED osvětlením se zaoblenými rohy ALFELD. Obvodově matovaný pás je osvětlen LED diodami, které osvětlují i stěnu za zrcadlem. Lze zavěsit vertikálně nebo horizontálně. Zrcadlo bez vypínače.
Interiérové zrcadlo ALFELD je skvělý způsob, jak optimálně využít prostor a prosvětlit interiér. Zrcadlo potěší oko svými vysokými estetickými hodnotami. Zrcadlo ALFELD je skvělý způsob, jak optimálně využít prostor a prosvětlit interiér. Energeticky úsporné vestavěné LED osvětlení se vyznačuje dlouhou životností. Tento model doplní aranžmá v malém i větším obývacím pokoji. Zrcadlo ALFELD bude odrážet vybavení a dekorace, díky čemuž bude místnost ještě okouzlující.
Zrcadlo ALFELD do koupelny splní nejen dekorativní funkci, ale usnadní i každodenní péči. Opticky zvětší prostor a umožní pohodlné nanášení make-upu a dalších pečujících činností. Zavěste je nad umyvadlo nebo na jiné místo, ve výšce přizpůsobené výšce členů domácnosti.
Nové zrcadlo do předsíně vám umožní rychle zkontrolovat svůj vzhled a upravit styling do posledního detailu. Zrcadlo ALFELD opticky zvětší prostor a bude zajímavým aranžérským akcentem.
Zrcadlo v ložnici je osvědčený způsob, jak interiér opticky zvětšit a dodat mu úžasné kouzlo. Využijete je mnoha způsoby – jako alternativu k obrazům, fotografiím v rámech i jako místo například pro kosmetická ošetření. Zavěste nebo umístěte zrcadlo ALFELD pro snadné vizuální modelování interiéru.
Tento model doplní aranžmá v malém i větším obývacím pokoji. Můžete je zavěsit nad sedačku, komodu nebo na volnou stěnu, stejně jako experimentovat a využít je k osvětlení interiéru. Zrcadlo ALFELD bude odrážet vybavení a dekorace, díky čemuž bude místnost ještě okouzlující. Nové zrcadlo bude fungovat v šatně a bude sloužit jako dokonalé místo, kde se můžete podívat, než vyjdete ven a zkontrolovat svůj vzhled a styl.
Přednosti zrcadla ALFELD:

Zrcadlo podsvícené LED páskem (příkon 19, 19 a 24W)
Barva podsvícení: neutrální bílá
Zrcadlo dodá prostoru více světla
Špičková povrchová úprava = velmi snadná údržba

Rozměry zrcadla:

50 x 70 cm, hloubka 2,6 cm
60 x 60 cm, hloubka 2,6 cm
60 x 80 cm, hloubka 2,6 cm

ZÁRUKA 2 ROKY
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hopa
Tvar obdelníkový

Podobné produkty