Originální zahradní pohovka z umělého ratanu - technoratanu s nebesy, chránící přes sluncem je ideálním řešením pro Vaší zahradu. Pohovka Sydney je vybavena otočným mechanismem složení spodní části podnožníku. Zahradní pohovka s nebesy Sydney Grey / Grey Melange vyrobená z kovového lakovaného rámu, který je proplétaný umělým ratanem, zvaným také jako technoratan. Zahradní pohovka zaujme především svou variabilitou a skladností. Ve složeném je pohovka ve tvaru půlkruhu, v rozloženém stavu je tvar... Celý popis

Koupit za 15 480 Kč

Popis

Originální zahradní pohovka z umělého ratanu - technoratanu s nebesy, chránící přes sluncem je ideálním řešením pro Vaší zahradu. Pohovka Sydney je vybavena otočným mechanismem složení spodní části podnožníku.

Zahradní pohovka s nebesy Sydney Grey / Grey Melange vyrobená z kovového lakovaného rámu, který je proplétaný umělým ratanem, zvaným také jako technoratan. Zahradní pohovka zaujme především svou variabilitou a skladností. Ve složeném je pohovka ve tvaru půlkruhu, v rozloženém stavu je tvar kruhový. Nebesa pohovky Sydney jsou skládací na vrchní stranu opěradla. Pohovka Sydney lze využívat jak ve složeném stavu jako klasická zahradní pohovka, tak v rozloženém stavu s podnožníkem pro pohodlný relax v leže. Propracovaný otočný systém s úložným prostorem pro polstrování podnožníku ušetří hodně místa například v zimních měsících při uskladnění pohovky. Nebesa a polstrování pohovky je vyrobeno z impregnované látky odolné proti vlhkosti, potahy polštářů a polstrování jsou pratelné a snímatelné na zip.

Parametry:

Rozměr rozložené pohovky: 150 cm x 165 cm x 143 cm
Výška sedu 35 / 43 cm - s polstrováním
Rozměry polstrování sedáků: 142 cm x 69 cm x 16 cm (1 ks), 147 cm x 72 cm x 8 cm (1 ks)
Rozměry polstrování opěrek: 38 cm x 38 cm x 14 cm (4 ks)
Pevný kovový rám lakovaný práškovou barvou + výplet z technoratanu
Potahy polštářů jsou pratelné, snímatelné na zip

Barevné provedení: grey

Záruka: 24 měsíců

Dodací lhůta: 1 do 2 dnů
Zobrazit více