Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Holicí strojky  >  Philips OneBlade Pro QP6510/64

Philips OneBlade Pro QP6510/64

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 799 Kč
Porovnat 4 obchody
Holicí strojek Philips OneBlade disponuje novou revoluční technologií navrženou pro úpravu vousů a chloupků na celém těle. Dokáže zastřihovat, holit a vytvářet linie na vousech jakékoliv délky. Díky systému dvojité ochrany, klouzavému potahu v kombinaci se zaoblenými špičkami, je holení snazší a zanechává příjemnější pocit na pokožce. Tato technologie holení je zároveň vybavená rychle kmitajícím ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Philips OneBlade Pro QP6510/64

Popis Philips OneBlade Pro QP6510/64

Holicí strojek Philips OneBlade disponuje novou revoluční technologií navrženou pro úpravu vousů a chloupků na celém těle. Dokáže zastřihovat, holit a vytvářet linie na vousech jakékoliv délky. Díky systému dvojité ochrany, klouzavému potahu v kombinaci se zaoblenými špičkami, je holení snazší a zanechává příjemnější pocit na pokožce. Tato technologie holení je zároveň vybavená rychle kmitajícím střihačem (200-krát za sekundu), který je výjimečně účinný dokonce i při holení delších vousů.
Přistřihněte si chloupky
Přistřihněte si bradu na rovnoměrnou délku pomocí nastavitelného hřebenového nástavce pro přesné stříhání, který je součástí balení. Vyberte si jedno z 12 uzamykacích nastavení délky, od odpoledního strniště přes upravený krátký střih až po delší bradu.
Vytvořte přesné linie
Vytvořte přesné okraje pomocí oboustranné čepele. Holit se můžete v obou směrech, takže budete skvěle vidět a mít pod kontrolou každý vous, který stříháte. Upravte si linie svého střihu rychle a jednoduše v průběhu několika sekund!
Zastřihovač OneBlade neholí těsně u pokožky jako tradiční žiletky, a proto ji nedráždí. Procházejte proti směru růstu strniště a pohodlně si oholte vousy jakékoli délky.
Zastřihování, vytváření linií a holení vousů každé délky
Zastřihovač OneBlade kopíruje kontury Vašeho obličeje a umožní Vám efektivně a pohodlně přistřihnout a oholit všechny části obličeje. Na úpravu okrajů použijte oboustrannou čepel a vytvořte bezchybné linie pohybem čepele kterýmkoliv směrem.
12 nastavení délky (od 0,5 mm do 9 mm)
Univerzální hřebenový nástavec pro přesné zastřihování nabízí nastavení délky od 0,5 mm do 9 mm, díky čemuž si vousy můžete přistřihnout přesně na požadovanou délku.
Trvanlivá technologie
OneBlade čepele jsou trvanlivé. Pro dosažení optimálního výkonu je třeba každou čepel měnit jen jednou za 4 měsíce *. Výměna je jednoduchá a praktická.
*Každý břit vydrží až 4 měsíce – pro nejl...

Parametry Philips OneBlade Pro QP6510/64

Výrobce Philips
Pouzdro Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: