Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Holicí strojky  >  Braun Series 3-3020

Braun Series 3-3020

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 499 Kč
Porovnat 9 obchodů
Typ: Typ: Planžetový Holící strojek Vybavení zařízení: Pohyblivá hlavice: ano Nastavení kontur tváře: ano Prostor na zachytávání vousů: ano Zastřihovač dlouhých vlasů / Trimmer: ano Čistící systém: ne Elektrický zdroj: Způsob provozu: aku/síťové napájení Délka holení / stříhání (min): 45 všeobecný: Barva: černá

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Braun Series 3-3020

Popis Braun Series 3-3020

SOFTCOM.cz píše:

Braun Series 3 3020s holicí strojek
Tři samostatně se pohybující části strojku, navedení vousů pomocí drážek MicroComb pro přesné oholení všech délek vousů a 100% voděodolnost. Díky těmto vlastnostnem se pro Vás holicí strojek Braun Series 3 3020s stane skvělým pomocníkem při holení.
Rychle oholí delší i kratší vousy
Delších i kratších vousů se rychle zbavíte díky spolupráci dvou planžet a zastřihovací lišty s drážkami MicroComb. Dvě řady rovnoměrně rozložených drážek zachytí a správně navedou k zastřihovací liště více vousů.
Přizpůsobí se konturám obličeje
Příjemný pocit při holení vám zaručí tři samostatně se pohybující části holicí hlavy.
Skvěle padne do ruky. Gumou potažená zóna strojku vám zaručí bezproblémové udržení i v mokrých rukou.
Zastřihovač pro přesnější tvarování kníru a vousů po stranách Vaší tváře.
Vlastnosti Braun Series 3 3020s
Holicí systém
MicroComb Technologie (technologie naváděcích drážek)
Holicí systém Triple Action 3 flexibilní části holicí hlavy
Zastřihovací lišta
Čištění
100% voděodolný – strojek můžete bez obav čistit pod tekoucí vodou
Nápájení
Rychlé nabíjení – jedna hodina nabíjení vystačí na 45 minut používání strojku
2-úrovňový displej zobrazuje stav nabití a úroveň čistoty holicího strojku
Indikátor cestovního zámku
Až 45 minut používání strojku po hodině nabíjení
Rychlé nabíjení – pro jedno oholení stačí nabíjet 5 minut
Holení s připojeným kabelem i bez kabelu

MALL.CZ píše:

Planžetový holící strojek Series 3 3020s Black je světově nejprodávanější nejnovější generace ze serie Braun Series 3. Strojek má displej, LED kontrolky slouží pro indikaci stavu baterie a hygienického stavu planžety. Trojící holící systém MicroComb navádí vousy lépe do střihací části planžety, pro ještě rychlejší oholení. Vhodný pro suché i mokré holení. Plně vodotěsný.

Electro World s.r.o. píše:

S tyčovým mixérem BRAUN MQ3020WH dosáhnete rychlejší a efektivnější výsledky než kdykoliv předtím. Nový Multiquick 3 je vybaven technologií POWERBell Plus s extra přidanou čepelí a disponuje DualSpeed ovládáním, které je logické a jednoduché. Patentovaný systém EasyClick vám umožňuje rychlou a snadnou výměnu veškerého příslušenství. Balení obsahuje sekací nástavec s nádobou o objemu 350 ml a mixovací nádobu o objemu 600 ml.

Alza.cz píše:

Holicí strojek planžetový trojitý holicí systém, hřebínek Micro Comb, planžeta SensoFoil, výsuvný zastřihovač dlouhých vousů, omyvatelný akumulátorový/síťový provoz, doba nabíjení 1hod, doba provozu 45min
Nový Braun Series 3 je nejnovější generace světově nejprodávanějších planžetových holicích strojků. Series 3 jsou navrženy speciálně pro muže, kteří nechtějí dělat kompromisy. Nový hřebínek MicroComb navádí vousy lépe do střihací části planžety, pro ještě rychlejší oholení. Pohyblivý trojitý holicí systém Triple Action FreeFloat a nová planžeta SensoFoil s hřebínkem poskytují nové Series 3 nejenom lepší výkon při holení třídenních vousů, ale jsou také neuvěřitelně jemné k pokožce.Drsný na vousy. Jemný na pokožku.Braun je ikonická německá značka, která se specializuje na přesné holicí strojky světové úrovně. Globálně je oceňovaná za svůj jednoduchý, intuitivní design a vynikající výkon produktu. Důvěřují jí muži po celém světě, Braun je světovou jedničkou mezi...

elektrospecialista.cz píše:

MicroComb přivádí do střihacích dílů víc vousů, takže se dokážete oholit rychleji.*
Tvoří ji dvě řady drobných drážek v pravidelných rozestupech kolem nezávisle se pohybujícího středního zastřihovače. Každým tahem tak zachytíte a zastřihnete víc chloupků, takže se dokážete oholit rychleji. Rozdíl oproti jiným holicím strojům je markantní, zvlášť u náročné a bolestivé zkoušky na třídenním strništi.
* Ve srovnání s předchozí řadou Series 3 na třídenním strništi.
Trojitý holicí systém
Dvě planžety a integrovaný střední zastřihovač oholí progresivně hladčeji. Společně tak oholí při každém tahu jak dlouhé, tak krátké chloupky, vyzkoušeno i na náročných třídenních vousech.
Dvě planžety SensoFoil
Jsou speciálně navrženy pro efektivní dokonalé oholení a jemný pocit na pokožce.
Střední zastřihovač
Snadno oholí i delší a obtížněji odstranitelné vousy.
Trojitý holicí systém FreeFloat
Tři nezávisle se pohybující střihací prvky se přizpůsobí každému záhybu obličeje a zaručí oholení dohladka.
Zastřihovač dlouhých vousů
Pro přesnější tvarování kníru a kotlet.
100% voděodolný
Holicí strojek Braun Series 3 je certifikován dle normy IPX7 – lze jej bez problému ponořit do hloubky 5 metrů. Můžete ho tak pohodlně opláchnout pod tekoucí vodou, a tím ho jednoduše vyčistit.
LED displej
Model Series 3 3020s se dodává s podrobným tříúrovňovým LED displejem, který informuje o vybití, stavu baterie a čistoty.
Dobíjecí baterie Ni-MH
Strojky Series 3 jsou dobíjecí.
Doba provozu/nabíjení
Plné dobití za 1 hodinu umožňuje 45 minut holení. Pětiminutové rychlé nabití vystačí na jedno oholení.
Holení se zapojením do sítě/bez zapojení do sítě
Automatické přizpůsobení napětí...

Okay.cz píše:

Holicí strojek Braun Series 3-3020 V dnešní době se klade velký důraz na zevnějšek a na moderního může je vyvíjen čím dát tím větší nátlak z okolí. Holicí strojek Braun Series 3-3020 vám s tímto problémem rád pomůže. Pomůže vás zbavit se nechtěného strniště, či pravidelně udržovat již pěstěný vous. Dopřejte své pokožce na obličeji jenom tu nejlepší péči, jakou si zaslouží. MicroComb Technologii MicroComb tvoří dvě řady drobných drážek v pravidelných řadách kolem nezávisle se pohybujícího středního...

Parametry Braun Series 3-3020

Výrobce Braun
Napájení Popisuje jakým způsobem je holící strojek napájený.
Kombinované
Typ strojku Planžetové strojky se používají spíše na krátké vousy. Frézičkové(rotační) na delší vousy. Planžetové
Zastřihovací nástavec Nástavec pro zarovnání bradky, knírku či pejzů. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: