Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Hodinky  >  Hodiny  >  DCF nádražní hodiny Ø 30cm

DCF nádražní hodiny Ø 30cm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
DCF nádražní hodiny: Popis: Tyto nádražní hodiny pojí nostalgie a špičková technika výroby. Tyto hodiny jsou vhodné nejen pro fanoušky železnice, nýbrž pro všechny lidi, kteří milují trochu extravagance, individualitu a svérázný životní styl. Automatické nastavení letního a normálního (zimního) času. Technická data: Bílý ciferník s černými ručičkami (hodiny a minuty) a červenou vteřinovou ručičko...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro DCF nádražní hodiny Ø 30cm

Popis DCF nádražní hodiny Ø 30cm

Conrad Electronics s.r.o. píše:

Nádražní hodiny spojují high-tech s nostalgií. Ø 30 cm·Plastový kryt Hodiny Nádražní DCF hodiny, Ø 30 cm, černá od výrobce v kategorii Dům & zahrada|Hodiny|Nástěnné hodiny. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

MALL.CZ píše:

Nástěnné nádražní hodiny s řízené radiovým signálem. V hodinách se snoubí nostalgie s moderní technologií. Hodiny disponují automatickým nastavením zimního a letního času. Jsou vhodné nejen pro milovníky železnice, ale i pro vyznavače originality a retro stylu.

www.penta.cz píše:

Tyto stylové analogové hodiny disponují dobře čitelným 30 centimetrovým ciferníkem s velkými ukazateli času a třemi ručičkami. Díky příjmu DCF 77 signálu jsou hodiny automaticky nastavovány, včetně změny na letní a zimní čas. Vhodné pro montáž na stěnu.

Parametry DCF nádražní hodiny Ø 30cm

Výrobce OEM

Podobné produkty

Podobné fráze: