Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Hudební nástroje  >  Dechové nástroje  >  Hoboje

Hoboje

Výrobci:

Yamaha
Nalezeno:    15 produktů

Buffet Crampon Orfeo

...jují moderní odolné materiály s tradičním řemeslem. Nabízí krásně plný a vyrovnaný zvuk v celé šíři rejstříku. Je tak vhodný jak pro orchestrální, tak i pro komorní hudbu. Tělo tohoto C hoboje je vyrobeno z kvalitního grenadilového dřeva a z kompozitního materiálu Green LinE. Disponuje konzervatorním systémem, poloautomatickým systémem oktávových klapek, třetí oktávovou klapkou, ozvučníkem s Bb rezonanční klapkou, F klapkou pro levou ruku, postříbřenými klapkami a podlepkami z korku a goretexu.

Více informací

Oscar Adler 1356

... řemeslná práce. Na výrobu fagotů je dlouhodobě užíváno javorové dřevo z horských oblastí Bosny, které po dobu více než deseti let vysychá, než je připuštěno jako akceptovatelné do výrobního procesu. Tento model fagotu je vhodný pro začínající hráče a studenty. Disponuje postříbřenými mechanikami v ergonomickém tvaru, jednadvaceti klapkami, čtyřmi rollery, třemi trylkovými klapkami, jedním esem (Osacr Adler & Co. Nr. 2) a povrchovou úpravou v podobě laku. Balení obsahuje GigBag a příslušenství.

Více informací

Oscar Adler 1357

... Na výrobu fagotů je dlouhodobě užíváno javorové dřevo z horských oblastí Bosny, které po dobu více než deseti let vysychá, než je připuštěno jako akceptovatelné do výrobního procesu. Tento studentský model fagotu disponuje postříbřenými mechanikami se čtyřiadvaceti klapkami s vysokou D klapkou, Ab klapkou pro pravý palec, druhou Bb klapkou, pěti rollery, třemi trylkovými klapkami, dvěma esy (Oscar Adler & Co. Nr. 1/2) a povrchovou úpravou v podobě laku. Balení obsahuje pouzdro a příslušenství.

Více informací

Marigaux M2

...kami, třetí oktávovou klapkou, nastavitelnou dvojitou F klapkou a dvěma typy horního dílu (hlavice) – z grenadilového dřeva a z kompozitního materiálu. Už více než 80 let je jméno francouzské společnosti Marigaux spojeno s předními světovými hráči na hoboj. Právě na výrobu a vývoj tohoto dřevěného dechového nástroje se firma od počátku 80. let 20. století specializuje. O jejich podobu se starají zruční řemeslníci v továrnách ve Francii. Do rukou se vám tak dostanou pouze hoboje špičkové kvality.

Více informací

Podobné fráze: