Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Hudební nástroje  >  Dechové nástroje  >  Hoboje

Hoboje

Výrobci:

Yamaha
Nalezeno:    22 produktů

Yamaha YOB 241

hoboj, zjednodušený konzervatorní systém, tělo ABS Resin

Více informací
od 36 090 Kč
Koupit nejlevněji

Yamaha YOB 432

hoboj, plně automatický, palisandrové tělo

Více informací
od 80 190 Kč
Koupit nejlevněji

Buffet Crampon Prodige BC4030

...mírně pokročilé. Zpracováním, výbavou a bohatým, plným, zvukem se tento nástroj kvalitou blíží profesionálním modelům. C hoboj je vyroben z kvalitního grenadilového dřeva. Disponuje zjednodušeným konzervatorním systémem, poloautomatickým systémem oktávových klapek, druhou oktávovou klapkou, ozvučníkem s Bb rezonanční klapkou, klapkami double G# a Eb a podlepkami z dvojité rybinové vrstvy a korku. Balení obsahuje pouzdro s černým vinylovým potahem a plátek.

Více informací

Buffet Crampon Prodige BC4062

...hatým, plným, zvukem se tento nástroj kvalitou blíží profesionálním modelům. C hoboj je vyroben z kvalitního grenadilového dřeva. Disponuje konzervatorním systémem, poloautomatickým systémem oktávových klapek, třetí oktávovou klapkou, ozvučníkem s Bb rezonanční klapkou, F klapkou pro levou ruku, trylkovými klapkami C#, double D#, low BC/C#, double G# a Eb a podlepkami z dvojité rybinové vrstvy a korku. Balení obsahuje pouzdro s černým vinylovým potahem a plátek.

Více informací

Buffet Crampon Orfeo

...m řemeslem. Nabízí krásně plný a vyrovnaný zvuk v celé šíři rejstříku. Je tak vhodný jak pro orchestrální, tak i pro komorní hudbu. Tělo tohoto C hoboje je vyrobeno z kvalitního grenadilového dřeva a z kompozitního materiálu Green LinE. Disponuje konzervatorním systémem, poloautomatickým systémem oktávových klapek, třetí oktávovou klapkou, ozvučníkem s Bb rezonanční klapkou, F klapkou pro levou ruku, postříbřenými klapkami a podlepkami z korku a goretexu.

Více informací

Arnolds & Sons AFG-2006

...ředstavují tak ideální volbu pro začínající i pokročilé hráče na dechové nástroje. Na výrobu tohoto krásného nástroje bylo použito zvláště vybrané dřevo z javoru. Fagot disponuje postříbřenými mechanikami, šestadvaceti klapkami včetně vysokého D a trylkové klapky E na spojnici křídla, dvojitou C klapkou, piano klapkou pro palec, čtyřmi trylkovými klapkami, dvěma esy a povrchovou úpravou v podobě laku. Balení obsahuje měkké pouzdro a příslušenství.

Více informací

Arnolds & Sons AFG-2006R

.... Představují tak ideální volbu pro začínající i pokročilé hráče na dechové nástroje. Na výrobu tohoto krásného nástroje bylo použito zvláště vybrané dřevo z javoru. Fagot disponuje postříbřenými mechanikami, šestadvaceti klapkami včetně vysokého D a trylkové klapky E na spojnici křídla, dvojitou C klapkou, piano klapkou pro palec, sedmi trylkovými klapkami, dvěma esy a povrchovou úpravou v podobě laku. Balení obsahuje měkké pouzdro a příslušenství.

Více informací

Oscar Adler 1356

...době užíváno javorové dřevo z horských oblastí Bosny, které po dobu více než deseti let vysychá, než je připuštěno jako akceptovatelné do výrobního procesu. Tento model fagotu je vhodný pro začínající hráče a studenty. Disponuje postříbřenými mechanikami v ergonomickém tvaru, jednadvaceti klapkami, čtyřmi rollery, třemi trylkovými klapkami, jedním esem (Osacr Adler & Co. Nr. 2) a povrchovou úpravou v podobě laku. Balení obsahuje GigBag a příslušenství.

Více informací

Oscar Adler 1357

...váno javorové dřevo z horských oblastí Bosny, které po dobu více než deseti let vysychá, než je připuštěno jako akceptovatelné do výrobního procesu. Tento studentský model fagotu disponuje postříbřenými mechanikami se čtyřiadvaceti klapkami s vysokou D klapkou, Ab klapkou pro pravý palec, druhou Bb klapkou, pěti rollery, třemi trylkovými klapkami, dvěma esy (Oscar Adler & Co. Nr. 1/2) a povrchovou úpravou v podobě laku. Balení obsahuje pouzdro a příslušenství.

Více informací

Oscar Adler 1358

...je připuštěno jako akceptovatelné do výrobního procesu. Tento model fagotu je vhodný pro studenty hudebních škol a konzervatoří. Neztratí se ani v obsazení dechových, komorních či symfonických orchestrů. Disponuje postříbřenými mechanikami, šestadvaceti klapkami s vysokou D a E klapkou, dvojitou Eb klapkou, deseti rollery, třemi trylkovými klapkami, dvěma esy (Oscar Adler & Co. Nr. 1/2) a povrchovou úpravou v podobě laku. Balení obsahuje pouzdro a příslušenství.

Více informací

Oscar Adler 1361

... připuštěno jako akceptovatelné do výrobního procesu. Tento profesionální model fagotu je určen hráčům dechových, komorních či symfonických orchestrů a studentům konzervatoří. Disponuje postříbřenými mechanikami, sedmadvaceti klapkami s vysokou D a E klapkou, dvojitou Eb klapkou, jedenácti rollery, Ab/B trylkovou klapkou, dvěma esy (Oscar Adler & Co. Nr. 1/2) a povrchovou úpravou v podobě laku. Balení obsahuje pouzdro s vnitřním polstrováním a příslušenství.

Více informací

Podobné fráze: