Kde jsem: Katalog > Sony PlayStation 4 SLIM 1TB Speciální edice StarWars Battlefront II (PS719970668) + Doprava zdarma

Sony PlayStation 4 SLIM 1TB Speciální edice StarWars Battlefront II (PS719970668) + Doprava zdarma

Obrázek není k dispozici
Koupit za 9 790 Kč
Dostupnost: Skladem
9 790 Kč
Playstation 4 SLIM 1TB Star Wars™ Battlefront II Datum vydání: 2017 Žánr: Dobrodružné / Střílecí z pohledu první osoby (FPS) Vydavatel: Electronic Arts Výrobce: DICE / Motive / Criterion Vybuduj si kariéru elitního vojáka speciálních jednotek Užívej si nekončící akční zážitky ve světě Star Wars díky novému dílu skvěle prodávané série Star Wars HD videoher všech dob. Rozsekej nepřátele světeln...

Doporučujeme

Popis Sony PlayStation 4 SLIM 1TB Speciální edice StarWars Battlefront II (PS719970668) + Doprava zdarma

Playstation 4 SLIM 1TB Star Wars™ Battlefront II
Datum vydání: 2017
Žánr: Dobrodružné / Střílecí z pohledu první osoby (FPS)
Vydavatel: Electronic Arts
Výrobce: DICE / Motive / Criterion
Vybuduj si kariéru elitního vojáka speciálních jednotek
Užívej si nekončící akční zážitky ve světě Star Wars díky novému dílu skvěle prodávané série Star Wars HD videoher všech dob.
Rozsekej nepřátele světelným mečem na základně Starkiller, cestuj skrz hustou džungli na měsíci Yavin 4 nebo zaútoč na hvězdný destruktor Prvního řádu s eskadrou stíhaček X-wing. Nebo si zahraj za nového hrdinu světa Star Wars jménem Iden ve strhujícím příběhu pro jednoho hráče.
Upravuj a vylepšuj si své hrdiny, piloty a vojáky pomocí jedinečných schopností, které můžeš využít v bitvě. Naskoč na tauntauna nebo řiď tanky a speedery, sestřel hvězdné destruktory velké jako města a pomocí síly se vrhni do boje proti slavným postavám, jako jsou Kylo Ren, Darth Maul nebo Han Solo.
Neznámý příběh imperiálního vojáka
Zapiš se do historie jako Iden Versio, velitelka imperiálních speciálních jednotek Inferno Squad, které jsou stejně hrozivé na zemi i ve vzduchu. Během vyprávění příběhu o zradě, pomstě a vykoupení, který pokrývá 30 let, potkáš spoustu známých postav ze světa Hvězdných válek.
Starfighter Assault
Ovládej rychlost, náklon, směr a výzbroj své lodi při pilotování některé z řady stíhaček ze světa Hvězdných válek, které byly s láskou převedeny do hry. Jde o naprosto odlišný zážitek ze soubojů stíhačů, než nabízel původní díl Star Wars Battlefront, ať už se snažíš vyhnout palbě v lodi Scimitar Darth Maula, nebo sestřeluješ nepřátelskou stíhačku ARC-170.
Systém PS4 v novém, tenčím provedení
Nech se oslnit neuvěřitelně živými barvami díky dechberoucí grafice HDR.
Uspořádej si hry i aplikace a sdílej je s přáteli v novém intuitivním rozhraní.
Ulož si hry, aplikace, snímky obrazovky a videa na disk...