Kde jsem: Katalog > SONY PlayStation 4 1TB Star Wars+Star Wars BattleFront II - PS719970668

SONY PlayStation 4 1TB Star Wars+Star Wars BattleFront II - PS719970668

Obrázek není k dispozici
Koupit za 9 454 Kč
Dostupnost: Skladem
9 454 Kč
Vybuduj si kariéru elitního vojáka speciálních jednotek Užívej si nekončící akční zážitky ve světě Star Wars díky novému dílu skvěle prodávané série Star Wars HD videoher všech dob. Rozsekej nepřátele světelným mečem na základně Starkiller, cestuj skrz hustou džungli na měsíci Yavin 4 nebo zaútoč na hvězdný destruktor Prvního řádu s eskadrou stíhaček X-wing. Nebo si zahraj za nového hrdinu světa...

Doporučujeme

Popis SONY PlayStation 4 1TB Star Wars+Star Wars BattleFront II - PS719970668

Vybuduj si kariéru elitního vojáka speciálních jednotek Užívej si nekončící akční zážitky ve světě Star Wars díky novému dílu skvěle prodávané série Star Wars HD videoher všech dob.
Rozsekej nepřátele světelným mečem na základně Starkiller, cestuj skrz hustou džungli na měsíci Yavin 4 nebo zaútoč na hvězdný destruktor Prvního řádu s eskadrou stíhaček X-wing. Nebo si zahraj za nového hrdinu světa Star Wars jménem Iden ve strhujícím příběhu pro jednoho hráče.
Upravuj a vylepšuj si své hrdiny, piloty a vojáky pomocí jedinečných schopností, které můžeš využít v bitvě. Naskoč na tauntauna nebo řiď tanky a speedery, sestřel hvězdné destruktory velké jako města a pomocí síly se vrhni do boje proti slavným postavám, jako jsou Kylo Ren, Darth Maul nebo Han Solo.
Neznámý příběh imperiálního vojáka Zapiš se do historie jako Iden Versio, velitelka imperiálních speciálních jednotek Inferno Squad, které jsou stejně hrozivé na zemi i ve vzduchu. Během vyprávění příběhu o zradě, pomstě a vykoupení, který pokrývá 30 let, potkáš spoustu známých postav ze světa Hvězdných válek.
Starfighter Assault Ovládej rychlost, náklon, směr a výzbroj své lodi při pilotování některé z řady stíhaček ze světa Hvězdných válek, které byly s láskou převedeny do hry. Jde o naprosto odlišný zážitek ze soubojů stíhačů, než nabízel původní díl Star Wars Battlefront, ať už se snažíš vyhnout palbě v lodi Scimitar Darth Maula, nebo sestřeluješ nepřátelskou stíhačku ARC-170.
Systém PS4 v novém, tenčím provedení Nech se oslnit neuvěřitelně živými barvami díky dechberoucí grafice HDR.
Uspořádej si hry i aplikace a sdílej je s přáteli v novém intuitivním rozhraní.
Ulož si hry, aplikace, snímky obrazovky a videa na disk
Všechny skvělé seriály, filmy a další obsah v oblíbených zábavních aplikacích.
Perfektní ovládání Bezdrátový ovladač DUALSHOCK 4 se může pochlubit novým vzhledem a provedením, včetně viditelnější a barevnější světelné lišty. Osud máš teď ve...

Podobné fráze: