Hartman Sophie studio

0 %
(0 hodnocení)

Zahradní křeslo Hartman Sophie Studio bylo navrženo jako jídelní. Loketní opěrky se vejdou pod prakticky každý standardní stůl. Židli Hasrtman můžete kombinovat libovolně ke každému kusu nábytku. Svým vzhledem je variabilní a nabízíme jí v několika barevných variací. Její ergonomické, velkoryse pojaté sedadlo okamžitě upoutá vaši pozornost a překvapí vás svou pohodlností i bez použití textilního sedáku. Pohodlnost dále navyšuje lehce pružná opěrka zad. To byl též jeden z požadavků. Podnož je vyrobena... Celý popis

Koupit za 5 400 Kč

Popis

Zahradní křeslo Hartman Sophie Studio bylo navrženo jako jídelní. Loketní opěrky se vejdou pod prakticky každý standardní stůl. Židli Hasrtman můžete kombinovat libovolně ke každému kusu nábytku. Svým vzhledem je variabilní a nabízíme jí v několika barevných variací. Její ergonomické, velkoryse pojaté sedadlo okamžitě upoutá vaši pozornost a překvapí vás svou pohodlností i bez použití textilního sedáku. Pohodlnost dále navyšuje lehce pružná opěrka zad. To byl též jeden z požadavků. Podnož je vyrobena z kvalitního teaku. 

Zahradní jídelní židle Sophie Studio z kolekce Hartman  je vyrobena  z vysoce kvalitního plastu (tzv. Resinu) a teakové podnože. Je velice pohodlná a nosnost je do 120kg. Stálobarevný povrch je odolný vůči počasí. Díky matové povrchové úpravě je nábytek příjemný na omak a minimalizuje pocení. Zároveň tato úprava odstraňuje nepříjemné odlesky slunečního světla. 

Sophie má záruku 5 let, ergonomický tvar, optimální pohodlí díky jemnému zakřivení, nízkou hmotnost a dlouho životnost, vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům, 100% recyklovaný materiál a snadno se čistí.

výška sedu 44cm,područek 67cm
Zobrazit více

Podobné produkty