Zahradní sestava se skládá z jídelního stolu Tanger s hliníkovou konstrukcí v bílé barvě, který je výjimečný svou jednoduchostí  a čtyřech stohovatelných židlí Canterbury, které se hodí ke všem stolům Hartman.   Specifikace  Křeslo je vyrobeno z hliníkového rámu a opěrka se sedákem je vyplněna textilním výpletem. Zadní opěrka je tvarována pro lepší pohodlí vašich zad. Jedná se opravdu o komfortní křeslo. Je stohovatelné a šetří tak místo při skladování. Zahradní jídelní hliníkový stůl Tanger... Celý popis

Koupit za 51 430 Kč

Popis

Zahradní sestava se skládá z jídelního stolu Tanger s hliníkovou konstrukcí v bílé barvě, který je výjimečný svou jednoduchostí  a čtyřech stohovatelných židlí Canterbury, které se hodí ke všem stolům Hartman. 

 Specifikace 

Křeslo je vyrobeno z hliníkového rámu a opěrka se sedákem je vyplněna textilním výpletem. Zadní opěrka je tvarována pro lepší pohodlí vašich zad. Jedná se opravdu o komfortní křeslo. Je stohovatelné a šetří tak místo při skladování.

Zahradní jídelní hliníkový stůl Tanger od firmy Hartman o rozměrech 168 x 105 x 75 cm je výjimečný svou jednoduchostí. Všestranný stůl, který lze spárovat s mnoha židlemi. Stůl je vyroben z hliníkového rámu s keramickou deskou. Oba materiály jsou nenáročné na údržbu. Tyto materiály jsou také velmi odolné vůči různým povětrnostním vlivům. Díky tomu může stůl zůstat venku po celý rok.

 Technické parametry 

Pohodlné křeslo Canterbury

- Výška sedadla: 45 cm

- Rozměr křesla: 58 x 68 x 91 cm

- Výška područky:65 cm

- Šířka zad: 42 cm

- Výška zad: 50 cm

- Barva: antracit

- Stohovatelné

Bezúdržbový stůl Tanger

- Výška stolu: 75 cm

- Velikost desky: 168 x 105 cm

- Barva stolní desky: šedá

- Materiál desky: keramika

 Výhody zahradního nábytku HARTMAN 

Zahradní nábytek Hartman se snaží dosáhnout maximální rovnováhy mezi odolností a ideální hmotností kusu nábytku. Tloušťku rámu do značné míry určuje životnost nábytku, ale zároveň musí být nábytek lehký pro případnou manipulaci. Větší modely jsou vybaveny dvoustěnnými rámy pro extra pevnost.

Výběr kvalitního materiálu zaručuje odolnost a sytost barev, pevnou konstrukci a bezúdržbové potahy. Nábytek je konstruován tak, aby mohl být umístěn venku po celý rok, bez nutnosti uskladnění.

 Materiál křesla a stolu 

Křeslo vyrobené z hliníku s textilenem

Preferujete křeslo, které se snadno přemisťuje? Hliníková křesla jsou lehká a mají moderní design díky čistým liniím. Zádová a sedací část je vyrobena z textilu. 

Hliník je jedním z nejoblíbenějších materiálů pro zahradní nábytek! Kromě trendy vzhledu má hliníkový materiál mnoho výhod. Hliník je extrémně pevný materiál, ale zároveň je velmi lehký a nepodléhá korozi. Pro zajištění správné ochrany hliníku je materiál ošetřen speciální vrstvou. Díky tomu optimálně odolává různým povětrnostním vlivům

Stůl s keramickou deskou

Keramika je velmi odolná vůči teplu, vlhkosti a slunečnímu záření, to znamená, že stoly mohou být ponechány venku po celý rok. Protože je keramika velmi tvrdá, jsou desky stolu odolné proti poškrábání a oděru. Keramika je materiál, který zůstane krásný po mnoho let.

 Snadná údržba zahradního setu 

Aby byl hliníkový nábytek funkční a odolný, doporučujeme jej čistit dvakrát ročně. K čištění použijte neškrábavý PH neutrální čisticí prostředek, který přidejte do velkého množství vody a zahradní nábytek vyčistěte měkkým hadříkem. Velkým použitím vody zabráníte poškrábání například navátým pískem.

Keramika vyžaduje minimální údržbu. Nábytek můžete čistit vlhkým hadříkem a jemným čisticím prostředkem a poté můžete nábytek opláchnout dostatečným množstvím vody. K oplachování keramické desky stolu nepoužívejte vysokotlaký čistič. Vysoký tlak způsobí korozi materiálu.

Nepoužívejte tvrdý kartáč, tlakový čistič ani abrazivní čistič. Buďte vždy opatrní s ohněm, olejem a tuky nebo horkými předměty v blízkosti nábytku v souvislosti s trvalým poškozením.

Nezakrývejte křeslo ochranným krytem

Zakrytím zahradního nábytku může dojít ke kondenzaci vody a vlhkosti . Nábytek již nemůže ''dýchat'' a to může způsobit skvrny, otisky nebo rez na nábytku. Veškerý nábytek může zůstat venku ve větru a za každého počasí. Udržujte ho v nejlepším stavu správnou údržbou. 

 Doplňte si zahradní nábytek o kvalitní slunečník 

Užijte si relaxaci a pohodu na zahradě a zároveň se ochraňte před slunečními paprsky. Kromě kvalitního zahradního nábytku vyrábí výrobce Hartman také slunečníky, které se skvěle hodí do každé zahrady.

 Balení a způsob doručení 

Produkt Vám doručíme standardní balíkovou přepravou a bude zabalen tak, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. Samotný způsob zabalení závisí na počtu objednaných kusů i dalších položkách objednávky. Samotný set bude nejčastěji zabalen v kartonové krabici a strečové fólii. 
Zobrazit více