Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Hudební nástroje  >  Bicí nástroje  >  Hardware

Hardware

Výrobci:

Yamaha  •  Tama
Nalezeno:    68 produktů

Tama DS 30

oboustranný beater pro pedály k basovému bubnu, včetně tyčky

Více informací
od 490 Kč
Koupit nejlevněji

Tama HH 905

<p>Hi-hat stojan</p>&nbsp;Hi-hat stojan ze série Iron Cobra 900 s přímým převodem nabízí úžasnou citlivost, rozsáhlé možnosti nastavení, absolutní eliminaci nežádoucích ruchů a rychlou výměnu činelů díky novému systému Quick-Set Clutch. Konstrukce stojanu umožňuje nastavení jeho sklonu a samotný pedál lze posunout do stran nebo nastavit jeho sklon. Snadné nastavení tenze pedálu umožňuje šestipolohový ovladač. Součástí výbavy je krátká i dlouhá činelová tyč....

Více informací
od 7 380 Kč
Koupit nejlevněji

Tama HP 900-7H

pružina k basovému pedálu, Hard Type, silnější verze s větším tahem

Více informací
od 110 Kč
Koupit nejlevněji

Tama HP 900-81

zarážka bicího pedálu, Toe Stopper

Více informací
od 90 Kč
Koupit nejlevněji

Tama HT 530

<p>Bubenická sedačka</p>&nbsp;Bubenická sedačka z řady Wide Rider je zárukou absolutního pohodlí a stability. Výška sedáku je nastavitelná v rozmezí 485 – 640 mm a jeho povrch je potažený příjemnou tkaninou vám zajistí maximální herní komfort.

Více informací
od 5 080 Kč
Koupit nejlevněji

Tama MC 5

multiclamp, vhodný pro tyče o průměru od 9 do 12 milimetrů na obou stranách, vyroben z kvalitní oceli

Více informací
od 410 Kč
Koupit nejlevněji

Tama MC 62

<p>Multiclamp</p>&nbsp;TAMA MC 62 <br />MC62 je multiclamp schopný držet tyče o průměru od 16 do 29 milimetrů na obou stranách. Vyroben je samozřejmě z kvalitní oceli. </p> <p>• Double multi-clamp <br />• 15,9-28,6mm<br />

Více informací
od 816 Kč
Koupit nejlevněji

Tama MC 66

<p>Multiclamp</p>&nbsp;TAMA MC 66 <br />MC66 je multiclamp schopný držet tyče o průměru od 19 do 29 milimetrů na straně jedné a na straně druhé o průměru 9 až 12 mm. Vyroben je samozřejmě z kvalitní oceli. </p> <p>• Universal Clamp<br />• Lze použít i pro metronom RW-105<br />

Více informací
od 868 Kč
Koupit nejlevněji

Tama MC 67

univerzální clamp, vhodný pro tyče o průměru od 19.1 do 28.6 milimetrů na straně jedné a na straně druhé o průměru 12 až 25.4 mm, vyroben z kvalitní oceli

Více informací
od 750 Kč
Koupit nejlevněji

Tama MC 7

multi-clamp, vhodný pro tyče o průměru od 12 do 25.4 milimetrů na obou stranách, vyroben z kvalitní oceli

Více informací
od 710 Kč
Koupit nejlevněji

Tama MCB 45EN

<p>Činelové rameno</p>&nbsp;TAMA MCB45EN <br />MCB45EN je rameno pro uchycení činelu na stojan. Jeho délka je 45 centimetrů a vyrobeno je samozřejmě z kvalitní oceli.</p> <p>• Dlouhý - 45cm<br />• Nový kloub Quick-Set Tilter</p> <p>

Více informací
od 896 Kč
Koupit nejlevněji

Tama RB8P

plastová podložka činelu M8 pro řadu Roadpro a Swingstar, cena za 2 ks

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

Sonor DT 6000 ST

...cké stoličky ze série Sonor 6000 jsou novinkou představenou v roce 2014 a představují top třídu mezi bubenickými sedačkami. Použit je u nich nový design sedáku a vylepšená konstrukce základny, díky čemuž jsou jak maximálně stabilní, tak i zcela pohodlné. U těchto sedaček je použita výškově nastavitelná základna s dvojitou trojnožkou zakončenou speciálními gumovými nástavci, polstrovaný sedák a držák na ladící klíč. Verze ST má klasický moto sedák.

Více informací

Mapex MC910EB

Multiclamp MAPEX MC910EBČerný multiclamp s novým designem a posuvnou funkcí.

Více informací

Ahead AST-BS

Bubenická sedačka Bubenická sedačka s ergonomicky tvarovaným sedákem pro maximální herní komfort. Technické údaje:• Potah: Velur• Délka sedáku: 43 cm• Šířka sedáku: 38 cm• Materiál: Hustá paměťová pěna• 3 nohy• Nastavitelná výška: 46 – 61 cm• Váha: 476 g

Více informací

Ahead SPG-R3 Spinal-G BLK

Bubenická sedačka Sedačka Spinal Glide s ergokinetickým sedákem ušetří vaše záda od nepříjemné bolesti. Inovativní design děleného sedáku eliminuje tlak na kostrč, snižuje celkové zatížení páteře a podporuje přirozenější pohyb. Sedák o tloušťce 11 cm tvoří paměťová pěna a je potažený příjemným sametovým materiálem. Stabilitu zajišťují tři nohy a dvojité uzamčení závitů pro nastavení výšky.

Více informací

Ahead SPG-BS

...liminuje tlak na kostrč a přirozeně podporuje pohybující se tělo a dodává mu pevnou oporu. Technické údaje:• Potah: Černý velur• Materiál: Hustá paměťová pěna• Rozdělený sedák• 4 nohy• Dvojité uzamykání výšky• Umožňuje třírozměrný pohyb pánve• Uvolňuje tlak na kostrč• Podporuje přirozený pohyb páteře a ramen• Délka sedáku: 46 cm• Šířka sedáku: 38 cm• Tloušťka sedáku: 12 cm• Váha: 721 g• Nastavitelná výška: 46 – 61 cm

Více informací

Mapex T756B

...beníkům komfort, odolnost a kvalitu. V tomto případě jde navíc o limitovanou edici v černobílé barevné kombinaci. Díky ergonomicky tvarovanému sedáku mají hráčovy nohy dostatek prostoru pro pohyb, ale zvýšené okraje a střed sedáku poskytují dostatečnou oporu. Sedák je navíc i extra polstrovaný, potažený koženkou a je díky šroubovici plynule výškově nastavitelný od 41 do 62 cm. V požadované výšce si potom sedák snadno zamknete pomocí paměťových zámků.

Více informací

Yamaha PFSD

Pružina k basovému pedálu YAMAHA PFSDTato ocelová pružina je určena pro pedály k basovému bubnu značky Yamaha, skvěle ale budou pracovat i s pedály jiných značek a stejných parametrů.

Více informací

Mapex T756G

Bubenická sedačka MAPEX T756GSedačka Mapex řady T575 nabízí bubeníkům maximální komfort, odolnost a kvalitu. Díky ergonomicky tvarovanému sedáku mají hráčovy nohy dostatek prostoru pro pohyb, ale zvýšené okraje a střed sedáku poskytují dostatečnou oporu. Sedák je navíc i extra polstrovaný, potažený mikroplyšem a koženkou v bílozelené barvě a je výškově nastavitelný od 45 do 65 cm.

Více informací

Roland RDT-S

Bubenická sedačka Profesionální sedačka pro bubeníky poskytující maximální komfort a stabilitu. Tvarovaný sedák je po stranách potažený vinylem, výplň tvoří pěna, která v nejzatíženějších místech zmírňuje tlak a prodyšný sametový povrch (velur) redukuje teplo. Robustní konstrukce se skládá z trojnožky s dvojitými nohami a odolná kovová podpěra poskytuje jednoduchý šroubovací systém pro nastavení výšky.

Více informací

Sonor Pedal Spring for 400 Series

Pružina k basovému pedálu Pružina včetně šroubu, podložeky, matky a očka.

Více informací

Pearl ADP-20

Multiclamp PEARL ADP-20Tento clamp je vyroben z kvalitní oceli a umožňuje uchycení hardwaru s průměrem mezi 0,75 a 1,125 palci, tedy 19 a 28 milimetry.

Více informací

Mapex MSSTC

Tom holder Univerzální jednoduchý tom holder. Je určený pro všechny řady.

Více informací

Sonor MH-MC Multiclamp Basic

Multiclamp Univerzální multiclamp z chromované oceli s vnitřními pogumovanými vložkami, které zabraňují poškrábání svíraných ocelových tyčí.

Více informací

Pearl SP-64NF

Pružina k basovému pedálu PEARL SP-64NFToto balení obsahuje pružinu pro pedál k basovému bubnu, která je vyrobená z kvalitní oceli. Vhodná například pro pedály Demon.

Více informací

Pearl SP-31F

Pružina k basovému pedálu PEARL SP-31FToto balení obsahuje pružinu pro pedál k basovému bubnu, která je vyrobená z kvalitní oceli. Vhodná například pro pedály P890 a P900.

Více informací

Yamaha CSAT924A

Multiclamp YAMAHA MULTICLAMPTento multiclamp je vyroben z kvalitní pochromované oceli. Umožňuje spojení všech typů standardních stojanů, držáků a jiných částí hardware.

Více informací

DW 20

Pružina k basovému pedálu DW 20 Tato pružina je určena především pro pedály značky DW, použít ji lze ale i jinde. Vyrobena je z kvalitní pochhromované oceli.

Více informací

Ahead SPG-BS Ahead

Bubenická sedačka Bubenická sedačka vyrobená pro náročné hráče, kteří požadují ten největší herní komfort, který jim zajistí...

Více informací

Ahead SPG-R3 Spinal-G BLK Ahead

Bubenická sedačka Sedačka Spinal Glide s ergokinetickým sedákem ušetří vaše záda od nepříjemné bolesti. Inovativní design děleného...

Více informací

DW 788

Clamp DW 788 Tento clamp je vyroben z kvalitní pochromované oceli. Dlouhý je 8 palců a zakončen je půlpalcovým rychloupínákem.

Více informací

DW 776

Multiclamp DW 776 Tento clamp je vyroben z kvalitní pochromované oceli. Dlouhý je 7 palců a zakončen je upínáky s paměťovými objímkami.

Více informací

DW 2141 X

Hi-Hat clamp DW 2141X Tento clamp je vyroben z kvalitní pochromované oceli. Určen je pro stabilnější uchycení hi-hat stojanu pomocí hardware basového bubnu.

Více informací

PDP DT820-X

Bubenická sedačka PDP 800 SERIES HARDWARE Tento hardware se optimálně hodí k soupravám PDP, nicméně nic Vám nebrání ho použít i s jinými nástroji. Je vyrobeny z kvalitní pochromované oceli, stabilitu zaručuje dvojitá trojnožka a možnost přeného nastavení je zde samozřejmostí. Tato sedačka má motocyklový sedák s nižším polstrováním.

Více informací

DW 774

Multiclamp DW 774 Tento multiclamp je schopný držet tyče o průměru od 16 do 29 milimetrů na obou stranách. Je 18 centimetrů dlouhá a umožňuje úhlové nastavení. Vyroben je samozřejmě z kvalitní oceli.

Více informací

DW 778

Multiclamp DW 778 Tento multiclamp je schopný držet tyče o průměru do 14 milimetrů na obou stranách. Jeho délku lze nastavit mezi 33 a 46 cm a umožňuje úhlové nastavení. Vyroben je samozřejmě z kvalitní oceli.

Více informací

DW 798

Multiclamp DW 778 Tento multiclamp je schopný držet tyče o průměru do 14 milimetrů na obou stranách. Jeho délka odpovídá 30,5 centimetrům a umožňuje úhlové nastavení. Vyroben je z kvalitní oceli.

Více informací

DW MG2234

Multiclamp DW MG2234 Tento multiclamp umožňuje nastavit vou délku stejně jako úhel uchycení. Vyroben je samozřejmě z kvalitní oceli.

Více informací

DW MG-4

Multiclamp DW MG-4 Tento multiclamp je schopný držet tyče o průměru od 14 do 32 milimetrů na obou stranách. Vyroben je samozřejmě z kvalitní oceli.

Více informací

Stable GJ-26

klíč na pedál, zobrazená propiska není součástí dodávky

Více informací

Tama HT730

...ka TAMA HT 730 HT 730 je stolička k bicím, která je jednou z nejpopulárnější v nabídce Tama. To zejména díky velmi pohodlnému ergonomickému sedátku, které je hybridně tvaorvané. Kovové části jsou velmi odolné, systém tří dvojitých nožek nabízí maximální možnou stabilitu. Výšková nastavitelnost je samozřejmostí, lze se pohybovat v rozsahu od 480 po 670 mm. • Šroubovice• Tvarovaný sedák s vyšitým logem Tama• Trojnožka• Vyšší verze 480-670 mm

Více informací

Tama MC 69

Multiclamp • Clamp + omni-ball L-rod• Pro tomy od velikosti 8" do 12"• 19,1 do 28,6mm

Více informací

Mapex AC 906

Multiclamp MAPEX AC906Tento držák je určen pro přichycení hi-hat se složenými nohami k ráfku basového bubnu u sad s dvěma basovými bubny. Vyroben je z kvalitní pochromované oceli, samotný clamp má gumovou izolaci, aby se neodřel buben.

Více informací

Mapex AC913

Multiclamp MAPEX AC913Tento držák v podobně dvojitého clampu s nastavitelným rozsahem a úhlem uchycení je vyroben z kvalitní oceli.

Více informací

Pearl ADP-30

Multiclamp PEARL ADP-30Tento clamp je vyroben z kvalitní oceli a umožňuje uchycení hardwaru s průměrem mez 9 a 25 milimetry.

Více informací

Ahead AHHST2 Ahead

Hi-hat stojan Odolný hi-hat stojan na dvou nohách, který se díky svým proporcím hodí do sestav s dvojšlapkou. Technické údaje:, Pedál s...

Více informací

Yamaha HS1200D Yamaha 4957812416306

Hi-hat stojan YAMAHA HS1200DTento činelový stojan pracuje s přímým převodem, u kterého je možné nastavit tvrdost pružiny – díky tomu ho...

Více informací

Mapex MC910

Multiclamp MAPEX MC910Tento držák v podobně dvojitého clampu s nastavitelným rozsahem je vyroben z kvalitní oceli.

Více informací

Meinl MC-1

Držák perkusí MEINL MULTICLAMP Tento multiclamp je vhodný v situacích, kdy připevnit další hardware. Vyroben je samozřejmě z kvalitní oceli.

Více informací

Gibraltar SC-PUGC

Multiclamp SC-PUGC Multiclamp typu Pearl má rotační svorku na každém konci, díky němuž je nastavení téměř neomezené.

Více informací

Drumcraft Pure DC-2.2

...velmi spolehlivá a díky třem dvojitým nohám je velmi stabilní. Vypolstrované a vytvarované sedátko, je velmi pohodlné, přičemž inteligentní mechanismus zabraňuje nechtěnému protáčení. Ani při delším hraní se s touto stoličkou nebudete cítit nepohodlně. • Veliké nožky• Dvojitě vyztužený• Masivní, precizní vřeteno soustruhu• Uložení pro sedlo/textil s postraním záševkem• Cca. 35 cm šíře / 9 cm výška• Výška cca. 43 cm / 69 cm• Cca. 4,9 kg

Více informací

Mapex T756W

...beníkům komfort, odolnost a kvalitu. V tomto případě jde navíc o limitovanou edici v bíločerné barevné kombinaci. Díky ergonomicky tvarovanému sedáku mají hráčovy nohy dostatek prostoru pro pohyb, ale zvýšené okraje a střed sedáku poskytují dostatečnou oporu. Sedák je navíc i extra polstrovaný, potažený koženkou a je díky šroubovici plynule výškově nastavitelný od 41 do 62 cm. V požadované výšce si potom sedák snadno zamknete pomocí paměťových zámků.

Více informací

Mapex T765ASER

...ka MAPEX 765ASERSedačka Mapex řady T765 nabízí bubeníkům maximální komfort, odolnost a kvalitu. Díky ergonomicky tvarovanému sedáku mají hráčovy nohy dostatek prostoru pro pohyb, ale zvýšené okraje a střed sedáku poskytují dostatečnou oporu. Sedák je navíc i extra polstrovaný, potažený červeným mikroplyšem a je díky šroubovici plynule výškově nastavitelný od 41 do 62 cm. V požadované výšce si potom sedák snadno zamknete pomocí paměťových zámků.

Více informací

Gibraltar 9608RW2T

...ozřejmě dvojité nohy, čili je velmi stabilní, ale hlavně se rozhodně díky zesíleným koncovkám nožek nehne ani o píď. Navíc dostala vylepšený tvar sedáku s potahem z jemného, příjemně vzdušného nylonu. Podtrženo sečteno: velmi pohodlná a stabilní sedačka pro jakkoli dlouhé cvičení či koncert. Technické údaje:• Dvojité nožky• Zvětšená zakončení nožek pro větší stabilitu• Nový, pohodlnější tvar sedáku• Nylonový potah pro eliminaci pocení

Více informací

Gibraltar 9608-2T

...vary a velikosti hardware, který kdy můžete využít. Ať si vyberete jakýkoli model, vždy si můžete být jisti, že je vyroben z pvotřídních materiálů tak, aby spolehlivě a bezpečně mohl sloužit po dlouhá léta, den, co den. Tato bubenická sedačka s motocyklovým sedákem umožnuje výškovou nastavitelnost od 51 do 69 centimetrů. Základnu tvoří klasická stabilní trojnožka, sedák je poctivě vypolstrován pro co nejpohodlnější sezení a potažen vinylem a sametem.

Více informací

Gibraltar 9608OS

...ti hardware, který kdy můžete využít. Ať si vyberete jakýkoli model, vždy si můžete být jisti, že je vyroben z pvotřídních materiálů tak, aby spolehlivě a bezpečně mohl sloužit po dlouhá léta, den, co den. Tato bubenická sedačka s extra velkým motocyklovým sedákem umožnuje výškovou nastavitelnost od 51 do 71 centimetrů. Základnu tvoří klasická stabilní trojnožka, sedák je poctivě vypolstrován pro co nejpohodlnější sezení a potažen vinylem a sametem.

Více informací

Gibraltar 9608MB

...t. Ať si vyberete jakýkoli model, vždy si můžete být jisti, že je vyroben z pvotřídních materiálů tak, aby spolehlivě a bezpečně mohl sloužit po dlouhá léta, den, co den. Tato bubenická sedačka s extra velkým motocyklovým sedákem umožnuje výškovou nastavitelnost od 51 do 71 centimetrů. Základnu tvoří klasická stabilní trojnožka, sedák je poctivě vypolstrován pro co nejpohodlnější sezení a potažen vinylem a sametem. Tento model má i nastavitelnou opěrku.

Více informací

Gibraltar 9608M

...vary a velikosti hardware, který kdy můžete využít. Ať si vyberete jakýkoli model, vždy si můžete být jisti, že je vyroben z pvotřídních materiálů tak, aby spolehlivě a bezpečně mohl sloužit po dlouhá léta, den, co den. Tato bubenická sedačka s motocyklovým sedákem umožnuje výškovou nastavitelnost od 51 do 71 centimetrů. Základnu tvoří klasická stabilní trojnožka, sedák je poctivě vypolstrován pro co nejpohodlnější sezení a potažen vinylem a sametem.

Více informací

Gibraltar 6608

...ty, tvary a velikosti hardware, který kdy můžete využít. Ať si vyberete jakýkoli model, vždy si můžete být jisti, že je vyroben z pvotřídních materiálů tak, aby spolehlivě a bezpečně mohl sloužit po dlouhá léta, den, co den. Tato bubenická sedačka s “motocyklovým” sedákem umožnuje výškovou nastavitelnost od 48 do 61 centimetrů. Základnu tvoří klasická stabilní trojnožka, sedák je poctivě vypolstrován pro co nejpohodlnější sezení a potažen vinylem.

Více informací

Gibraltar SC-4429

Multiclamp GIBRALTAR SC-4429Tento univerzální clamp je vyroben z kvalitní oceli a lze připevnit k jakémukoli standardnímu stojanu či držáku.

Více informací

Yamaha DS950

Bubenická sedačka YAMAHA DS950Tento model bubenické stoličky spočívá na standardní dvojité trojnožce zaručující maximální stabilitu. Sedák je obdelníkový, polstrovaný a potažen vinylem. Rozměry sedáku jsou 48 x 39 centimetrů, výška lze nastavit mezi 46 a 65 centimetry.

Více informací

Gibraltar 9608HM

..., který kdy můžete využít. Ať si vyberete jakýkoli model, vždy si můžete být jisti, že je vyroben z pvotřídních materiálů tak, aby spolehlivě a bezpečně mohl sloužit po dlouhá léta, den, co den. Tato bubenická sedačka s “motocyklovým” sedákem umožnuje výškovou nastavitelnost od 50 do 66 centimetrů pomocí hydraulického pístu. Základnu tvoří klasická stabilní trojnožka, sedák je poctivě vypolstrován pro co nejpohodlnější sezení a potažen plyšem.

Více informací

Gibraltar SC-BGC

Multiclamp GIBRALTAR SC-BGCTento držák v podobně dvojitého clampu je vyroben z kvalitní pochromované oceli. Použít ho lze na libovolný hardware.

Více informací

Gibraltar 9908

...ebné varianty, tvary a velikosti hardware, který kdy můžete využít. Ať si vyberete jakýkoli model, vždy si můžete být jisti, že je vyroben z pvotřídních materiálů tak, aby spolehlivě a bezpečně mohl sloužit po dlouhá léta, den, co den. Tato bubenická sedačka s motocyklovým sedákem umožnuje výškovou nastavitelnost od 51 do 69 centimetrů. Základnu tvoří stabilní čtyřnožka, sedák je poctivě vypolstrován pro co nejpohodlnější sezení a potažen koženkou.

Více informací

Gibraltar 6608MSW

...varianty, tvary a velikosti hardware, který kdy můžete využít. Ať si vyberete jakýkoli model, vždy si můžete být jisti, že je vyroben z pvotřídních materiálů tak, aby spolehlivě a bezpečně mohl sloužit po dlouhá léta, den, co den. Tato bubenická sedačka s motocyklovým sedákem umožnuje výškovou nastavitelnost od 46 do 61 centimetrů. Základnu tvoří klasická stabilní trojnožka, sedák je poctivě vypolstrován pro co nejpohodlnější sezení a potažen vinylem.

Více informací

Gibraltar 9608MW2T

...i hardware, který kdy můžete využít. Ať si vyberete jakýkoli model, vždy si můžete být jisti, že je vyroben z pvotřídních materiálů tak, aby spolehlivě a bezpečně mohl sloužit po dlouhá léta, den, co den. Tato bubenická sedačka s motocyklovým sedákem umožnuje výškovou nastavitelnost od 51 do 69 centimetrů. Základnu tvoří klasická stabilní trojnožka, naddimenzovaný sedák je poctivě vypolstrován pro co nejpohodlnější sezení a potažen vinylem a sametem.

Více informací

Tama HH805D Iron Cobra Tama 4515276925545

Hi-hat stojan Hi-hat stojan ze série Iron Cobra 800 s řetězovým převodem nabízí úžasnou citlivost, bleskovou akci, rozsáhlé možnosti...

Více informací

Podobné fráze: