Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Handsfree  >  Handsfree sady do auta

Handsfree sady do auta

Výrobci:

Jabra  •  Parrot  •  SuperTooth  •  Motorola  •  Sony Ericsson  •  Sencor
Nalezeno:    11 produktů

JABRA Drive

Handsfree určené do automobilu. V pěkném a elegantním bílém provedení. Technologie Bluetooth v kombinaci s křišťálovým zvukem. Umožňuje používat hlasové pokyny v angličtině a připojit 2 zařízení najednou. Kompatibilní s Bluetooth 3.0.

Více informací
od 835 Kč
Koupit nejlevněji

Parrot MINIKIT Bluetooth HF sada

Pokročilá přenosná Bluetooth handsfree sada s novou technologií HD Voice. Snadno a rychle použitelná. Podporuje dva aktivní telefony, hlasové ovládání, hlasová syntéza textu, paměť až 20 000 kontaktů, můžete umístit na sluneční clonu ve vozidle, Bluetooth v4.0. A2DP, redukce šumu a potlačení echa, aplikace pro iOS a Android.

Více informací
od 1 499 Kč
Koupit nejlevněji

Supertooth CRYSTAL

Přenosné Bluetooth handsfree Supertooth Buddy je ideální společník pro pohodlné a bezpečné telefonování na cestách bez pokut. Buddy zaujme svou malou velikostí, jako ostatní handsfree Supertooth se umísťuje na sluneční clonu v interiéru vozidla – toto řešení skýtá mnoho výhod. Necloní při výhledu z vozidla, zároveň je blízko hlavy řidiče pro perfektní kvalitu hovoru.

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Parrot CK 3100

Doplňující informaceBluetooth V2.0 + EDRUSB konektorLine-in konektorReproduktory: používá vestavěné autoreproduktoryFunkce Virtual SuperBassDalší informacewww.parrot.com [LINK]

Více informací
od 2 841 Kč
Koupit nejlevněji

JABRA Tour

Handsfree určené do automobilu. V pěkném a elegantním černém provedení. Technologie Bluetooth v kombinaci s křišťálovým zvukem. Umožňuje používat hlasové pokyny. Kompatibilní s Bluetooth 3.0.

Více informací
od 1 399 Kč
Koupit nejlevněji

JABRA FreeWay

Špičkové handsfree do auta od společnosti Jabra. Pyšní se skvělým designem, oceněným Red Dot Design Awards. Křišťálově čistý zvuk zajistí tři reproduktory s podporou technologie virtual surround. Přístroj se sám zapíná a vypíná pomocí vestavěného pohybového senzoru. Možnost připojení až dvou zařízení najednou.

Více informací
od 1 790 Kč
Koupit nejlevněji

Parrot CK 3000 Evolution

Toaletní voda Calvin Klein CK One 300 ml

Více informací
od 754 Kč
Koupit nejlevněji

Supertooth HD

SuperTooth HD - Bluetooth HANDSFREE na stínítko. Bluetooth handsfree do auta Supertooth HD s praktickým umístěním na sluneční clonu spojuje klasické prvky přenosného handsfree s vlastnostmi pevné instalační sady. Mezi přednosti sady SuperTooth HD patří funkce Multipoint, která umožňuje souběžné připojení 2 telefonů zároveň bez omezení. Dvojice mikrofonů a hlasitých reproduktorů o výkonu 5,4 watů class D zajistí bezproblémové vyřizování hovorů při jízdě v maximální kvalitě. SuperTooth HD dále na...

Více informací
od 1 599 Kč
Koupit nejlevněji

Motorola HF150

Průměr svazku (max.): 150 mm

Více informací
od 579 Kč
Koupit nejlevněji

Sony Ericsson stolní HF CSS-25

Some empty housings in the Klippon® K and Klippon® POK Series come equipped with pre-drilled metric-threaded holes. So there is no need to use counter nuts with these versions. This includes eleven sizes in the Klippon® K series of aluminium housing and five sizes in the Klippon® POK series of polyester housing.

Více informací
od 1 790 Kč
Koupit nejlevněji

Handsfree s Bluetooth Gembird BTCC002

... dva mobilní telefony současně·Ovládání jediným dotykem: přijem, odmítnutí volání nebo opakovaná volba s multifunkčním tlačítkem (MFT)·Lepší výdrž baterie: až 7,5 hodiny hovoru a 800 hodin v pohotovostním režimu·Kompatibilní se všemi zařízeními s Bluetooth, jako jsou mobilní telefony, PC a laptopy·Snadné upevnění na sluneční clonu v nákladním voze/automobilu pomocí dodaných svorek Handsfree sada·2x upevňovací svorka (1x velká / 1x malá)·USB kabel·Adaptér pro motorová vozidla·Uživatelská příručka

Více informací

Podobné fráze: