Halmar K190

0 %
(0 hodnocení)

Židle K190 Židle K190 nabízí zajímavé designové provedení v černé barvě. Své místo najde především v jídelnách, restauracích, kavárnách, nebo jako přísedící židle v kanceláři. Klíčové vlastnosti židle: - nosnost do 100 kg - záruka 24 měsíců - lehké houpání - materiál - kov, překližka, eko kůže - barevné provedení - černá / ořech Židle K190 stojí na ocelové pružinové podnoži, díky které se můžete lehce houpat a relaxovat. Laminovaná překližka je čalouněná, takže sedák i opěrka jsou potažený... Celý popis

Koupit za 2 307 Kč

Popis

Židle K190

Židle K190 nabízí zajímavé designové provedení v černé barvě. Své místo najde především v jídelnách, restauracích, kavárnách, nebo jako přísedící židle v kanceláři.

Klíčové vlastnosti židle:

- nosnost do 100 kg

- záruka 24 měsíců

- lehké houpání

- materiál - kov, překližka, eko kůže

- barevné provedení - černá / ořech

Židle K190 stojí na ocelové pružinové podnoži, díky které se můžete lehce houpat a relaxovat. Laminovaná překližka je čalouněná, takže sedák i opěrka jsou potažený kvalitní kůží. Tento materiál je praktický a velice snadný na údržbu - stačí setřít vlhčeným hadříkem. Překližka je v barvě ořechu, a eko kůže v barvě černé.

Způsob dopravy:

Židle je balená v demontu o hmotnosti 9,5 kg. Po rozbalení ji složíte do použitelného stavu s pomocí návodu, který je součástí každého balení.

 
Zobrazit více

Podobné produkty