Halmar CARO

95 %
(4 hodnocení)

Židle CARO buk / krémová Židle CARO buk / krémová je stylová jídelní židle v kombinaci masivního dřeva a eko kůže, která vyniká elegantním, vkusným designem a mimořádným pohodlím při sezení. Je ideální volbou jak do domácnosti, tak i do restaurací, jídelen a kaváren. Bude se rovněž skvěle hodit do kulturních sálů či vestibulů. Klíčové vlastnosti židle CARO: - záruka 24 měsíců - nosnost 100 kg - moderní provedení - potah z eko kůže - široká možnost uplatnění - konstrukce z masivního dřeva Jídelní... Celý popis

Koupit za 1 490 Kč
  • Nejoblíbenější
  • Nejlevnější
  • Nejdražší
Zobrazit další nabídky

Popis

Židle CARO buk / krémová

Židle CARO buk / krémová je stylová jídelní židle v kombinaci masivního dřeva a eko kůže, která vyniká elegantním, vkusným designem a mimořádným pohodlím při sezení. Je ideální volbou jak do domácnosti, tak i do restaurací, jídelen a kaváren. Bude se rovněž skvěle hodit do kulturních sálů či vestibulů.

Klíčové vlastnosti židle CARO:
- záruka 24 měsíců
- nosnost 100 kg
- moderní provedení
- potah z eko kůže
- široká možnost uplatnění
- konstrukce z masivního dřeva

Jídelní židle CARO má pevnou, stabilní konstrukci z masivního dřeva. Sedací část je potažena kvalitní eko kůží, která se těší velké oblibě pro svou odolnost, příjemný povrch a vzhled podobající se pravé kůži. Vysoké opěradlo a široký sedák poskytují příjemný komfort při sezení. Součástí opěradla je rovněž úchyt pro snadnou manipulaci se židlí.

Shrnutí:
Židle CARO je moderní, velmi oblíbená jídelní židle, která bude díky svému nadčasovému designu a komfortnímu sezení vkusným doplňkem kuchyní, jídelen, restaurací či kulturních sálů.

Způsobe balení:
Židle váží 6,4 kg a je dodávána v demontu spolu s návodem k montáži. Po rozbalení židli snadno složíte do použitelného stavu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Halmar
Typ jídelní
Hmotnost 6.4 kg
Skládací ne
Materiál dřevěné
Stohovatelné ne
Styl moderní
Šířka 42 cm
Hloubka 58 cm
Výška 96 cm
Šířka sedáku 42 cm
Hloubka sedáku 58 cm
Výška sedáku 45 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty