Kde jsem:  Katalog  >  Erotické zboží  >  Fetish  >  Gynekologické pomůcky

Gynekologické pomůcky

Výrobci:

You2toys  •  OEM
Nalezeno:    5 produktů

VAGINAL SPECULUM

Poniklované vaginální kleště de Luxe na roztahování vaginy z Vás udělají vyšetřujícího lékaře - amatéra.Odbornost nahradíte nadšením.

Více informací
od 357 Kč
Koupit nejlevněji

You2Toys Gynekologické zrcátko Pussy Opener

Gynekologické kleště z transparentního plastu s aretací rozevření a plynulým otvíráním. Velikost cca 10x10 cm. Rozevření 10 cm.

Více informací
od 123 Kč
Koupit nejlevněji

Doktorské SPEKULUM

Gynekologické Kleště - Plastové gynekologické kleště jsou ideální nástroj pro lékařské vzrušující hry! Umožní, aby jste se podívali hluboko do nitra svého partnera!

Více informací
od 170 Kč
Koupit nejlevněji

You2Toys klystýr Maxi Intim Dusche

Intimní sprcha k důkladné domácí hygieně. Sada obsahuje; 2 litrovou skládací tašku, 140 cm průhledné hadice zakončené uzavíracím kohoutem, dva různé nástavce 7 cm dlouhý anální nástavec, 14.5 cm dlouhý vaginální a přísavku na každý hladký povrch k upevnění vaku s tekutinou.

Více informací
od 338 Kč
Koupit nejlevněji

You2Toys klystýr Splash-Queen

Splash-Queen Intimdusche je klystýr neboli vodní sprcha se třemi otvory na bocích pro maximální výplach vašich intimních míst. Klystýr je ideálně ergonomicky tvarovaný s balónkem na vodu o objemu 250 ml. Na dotek je celý klystýr příjemně hebký, a to díky použitému silikonu a plastu. Po zmačknutí balónku proudí voda třemi různě rozmístěnými otvory na 12 cm dlouhé špičce. Klystýr je ideálně vhodný pro zpevňování svalů v oblasti pochvy, močové trubice, konečníku a pánevního dna. Svaly se cvičí zad...

Více informací
od 443 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: