Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Psi  >  Krmivo pro psy  >  Granule pro psy  >  Royal Canin Maxi Light 15 k

Royal Canin Maxi Light 15 kg

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 099 Kč
Porovnat 6 obchodů
Výrobce: Royal-Canin Pro dospělé psy obřích plemen, se sníženým obsahem energie. Kategorie MAXI je určena pro psy, kteří v dospělosti váží mezi 26 až 44 kg. Tvar a složení podporující pocit sytosti Zvyšuje pocit sytosti pomocí specifického tvaru granule a složení krmiva Svalová hmota a zdravé klouby Pomáhá udržet svalovou hmotu pomocí vysokého obsahu bílkovin (27%), a zdravé klouby pomocí přídavk...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Royal Canin Maxi Light 15 kg

Popis Royal Canin Maxi Light 15 kg

HappyZoo.cz píše:

Popis: ROYAL CANIN Maxi Light 15kgROYAL CANIN Maxi Light 15kg je komplexní a plnohodnotné krmivo pro velké psy s problémy s obezitou a nedostatkem pohybu.Znaky krmiva: ROYAL CANIN Maxi Light 15kgRedukce hmotnosti: Umožňuje při stejném objemu krmiva snížit příjem energie o 30%*. Přispívá k dosažení a udržení ideální hmotnosti kombinací zvýšeného obsahu proteinů (27%) a sníženého obsahu tuku (11%). L-karnitin zároveň podporuje metabolismus tukových zásob a zachování svalové hmoty.Nasycení: Receptura obohacená

dochazi.cz píše:

Kontrola váhy / psi po kastraci v dospělosti od 15 měsícůTvar a složení granule pro pocit sytosti - Zvyšuje pocit sytosti pomocí specifického tvaru granule a složení krmiva.Svalová hmota a zdravé klouby - Pomáhá udržet svalovou hmotu pomocí vysokého obsahu bílkovin (27 %), a dzravé klouby pomocí přídavku glukosaminu a chondroitinu.Vysoká chutnost - Uspokojuje vybíravou chuť díky svému složení, výběru exkluzivních a přírodních ochucovadel a dokonalému uchování chutnosti.Pomáhá ke snížení váhy - o 30 % nižší obsah kalorií ve stejném množství potravy v porovnání s udržovacími dietami. Pomáhá snížit váhu bez žádného umezování. Vysoká koncentrace L-karnitinu (200 mg/kg), který stimuluje metabolismus tukových zásob.
Složení:
Dehydratované drůbeží maso, ječmen, rostlinná vláknina, kukuřičný lepek, rýže, kukuřice, živočišné tuky, hydrolyzované živočišné bílkoviny, řepné řízky, kvasnice, rybí tuk, minerály, frukto.oligosacharidy, sojový olej, vaječný prášek, hydrolyzovaní korýši (bohatí na glukosamin), L-karnitin, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu).

Časkrmení.cz píše:

ROYAL CANIN MAXI LIGHT 15 kg je kompletní krmivo pro dospělé a stárnoucí psy velkých plemen (váha v dospělosti 26-44 kg) - nad 15 měsíců - se sklonem přibírat na váze.

Toto krmivo zajišťuje ochranu kloubů zatížených nadváhou díky vysokému obsahu glukosaminu a chondroitinu a přítomnosti omega 3 mastných kyselin (z rybího oleje), které snižují riziko zánětu, zvláště v případě artritidy. Udržení ideální hmotnosti za pomoci sníženého obsahu tuku (11procent), 27procent bílkovin zabraňuje ztrátě svalové hmoty, ječmen zpomaluje trávení a odbourává pocit hladu mezi jednotlivými krmeními.

Zajištění svalového napětí díky L-karnitinu, který stimuluje spalování tukových rezerv a snižuje jejich zásoby.

Tvar a složení granule pro pocit sytosti Zvyšuje pocit sytosti pomocí specifického tvaru granule a složení krmiva.

Svalová hmota a zdravé klouby Pomáhá udržet svalovou hmotu pomocí vysokého obsahu bílkovin (27 procent), a dzravé klouby pomocí přídavku glukosaminu a chondroitinu.

Vysoká chutnost Uspokojuje vybíravou chuť díky svému složení, výběru exkluzivních a přírodních ochucovadel a dokonalému uchování chutnosti.
Pomáhá ke snížení váhy o 30 procent nižší obsah kalorií ve stejném množství potravy v porovnání s udržovacími dietami. Pomáhá snížit váhu bez žádného umezování. Vysoká koncentrace L-karnitinu (200 mg/kg), který stimuluje metabolismus tukových zásob.
Složení: Dehydrované kuřecí maso, lisovaný hrášek, ječmen, rýže, kukuřičná moučka, kukuřice, živočišný tuk, dehydrovaná drůbeží játra, řepné řízky, rostliný olej, rybí olej, pivovarské kvasnice, frukto-oligo-sacharidy, taurin, stopové prvky, chondroitin sulfát, glukosamin chlorid, L-karnitin, minerály, vitamíny.

Dlábo.cz píše:

Kompletní krmivo pro dospělé psy velkých plemen se sklonem k nadváze. Ochrana kloubů zatížených nadváhou díky vysokému obsahu glukosaminu a chondroitinu a přítomnosti omega 3 mastných kyselin, které snižují riziko zánětu, zvláště v případě artritidy.

Parametry Royal Canin Maxi Light 15 kg

Výrobce Royal Canin
Věk Dospělí (Adult)
Velikost plemene Všechny
Druh krmiva Light
Hmotnost 15kg

Podobné produkty

Podobné fráze: