Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Psi  >  Krmivo pro psy  >  Granule pro psy  >  Royal Canin Maxi Light 15 k

Royal Canin Maxi Light 15 kg

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 099 Kč
Porovnat 9 obchodů
Výrobce: Royal-Canin Pro dospělé psy obřích plemen, se sníženým obsahem energie. Kategorie MAXI je určena pro psy, kteří v dospělosti váží mezi 26 až 44 kg. Tvar a složení podporující pocit sytosti Zvyšuje pocit sytosti pomocí specifického tvaru granule a složení krmiva Svalová hmota a zdravé klouby Pomáhá udržet svalovou hmotu pomocí vysokého obsahu bílkovin (27%), a zdravé klouby pomocí přídavk...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Royal Canin Maxi Light 15 kg

Popis Royal Canin Maxi Light 15 kg

happypet.cz píše:

ROYAL CANIN maxi light weight care je zdravá výživa pro dospělé psy velkých plemen se sklonem k obezitě a pro psy po kastraci v dospělosti od 15 měsíců.   Přílišná hmotnost může mít n

Dlábo.cz píše:

Kompletní krmivo pro dospělé psy velkých plemen se sklonem k nadváze. Ochrana kloubů zatížených nadváhou díky vysokému obsahu glukosaminu a chondroitinu a přítomnosti omega 3 mastných kyselin, které snižují riziko zánětu, zvláště v případě artritidy.

KASA.cz píše:

Granule Royal Canin Maxi Light 15kg
Umožňuje při stejném objemu krmiva snížit příjem energie o 30%*.
Přispívá k dosažení a udržení ideální hmotnosti kombinací zvýšeného obsahu proteinů (27%) a sníženého obsahu tuku (11%).
L-karnitin zároveň podporuje metabolismus tukových zásob a zachování svalové hmoty.
NASYCENÍ
Receptura obohacená vlákninou, která přispívá ke snížení pocitu hladu mezi jídly a zároveň uspokojí apetit psa.
PODPORA KOSTÍ A KLOUBŮ
Pomáhá podporovat kosti a klouby, které jsou v případě nadměrné váhy vystaveny zátěži.
Složení
kukuřice, dehydratované drůbeží bílkoviny, ječmen, rostlinná vláknina, kukuřičný lepek, rostlinný bílkovinný izolát *, živočišné tuky, hydrolyzované živočišné bílkoviny, řepné řízky, minerální látky, rybí tuk, kvasnice, frukto-oligosacharidy, sojový olej, hydrolyzované korýši (zdroj glukosaminu), hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu).
Doplňkové látky (na 1 kg):
nutriční doplňkové látky: Vitamín A: 16900 IU, Vitamín D3: 900 IU, E1 (Železo): 40 mg, E2 (Jód): 3,1 mg, E4 (Měď): 6 mg, E5 (Mangan): 53 mg, E6 (Zinek): 173 mg, E8 (Selen): 0,06 mg, L-karnitin: 200 mg - Konzervanty - Antioxidanty.
Analytické složky
Bílkoviny: 27% - Oleje a tuky: 11% - Popel: 5,8% - Hrubá vláknina: 8,8%.
L.I.P.: bílkoviny selektované pro svou vysokou stravitelnost.

HappyZoo.cz píše:

Popis: ROYAL CANIN Maxi Light 15kgROYAL CANIN Maxi Light 15kg je komplexní a plnohodnotné krmivo pro velké psy s problémy s obezitou a nedostatkem pohybu.Znaky krmiva: ROYAL CANIN Maxi Light 15kgRedukce hmotnosti: Umožňuje při stejném objemu krmiva snížit příjem energie o 30%*. Přispívá k dosažení a udržení ideální hmotnosti kombinací zvýšeného obsahu proteinů (27%) a sníženého obsahu tuku (11%). L-karnitin zároveň podporuje metabolismus tukových zásob a zachování svalové hmoty.Nasycení: Receptura obohacená

Časkrmení.cz píše:

ROYAL CANIN MAXI LIGHT 15 kg je kompletní krmivo pro dospělé a stárnoucí psy velkých plemen (váha v dospělosti 26-44 kg) - nad 15 měsíců - se sklonem přibírat na váze.

Toto krmivo zajišťuje ochranu kloubů zatížených nadváhou díky vysokému obsahu glukosaminu a chondroitinu a přítomnosti omega 3 mastných kyselin (z rybího oleje), které snižují riziko zánětu, zvláště v případě artritidy. Udržení ideální hmotnosti za pomoci sníženého obsahu tuku (11procent), 27procent bílkovin zabraňuje ztrátě svalové hmoty, ječmen zpomaluje trávení a odbourává pocit hladu mezi jednotlivými krmeními.

Zajištění svalového napětí díky L-karnitinu, který stimuluje spalování tukových rezerv a snižuje jejich zásoby.

Tvar a složení granule pro pocit sytosti Zvyšuje pocit sytosti pomocí specifického tvaru granule a složení krmiva.

Svalová hmota a zdravé klouby Pomáhá udržet svalovou hmotu pomocí vysokého obsahu bílkovin (27 procent), a dzravé klouby pomocí přídavku glukosaminu a chondroitinu.

Vysoká chutnost Uspokojuje vybíravou chuť díky svému složení, výběru exkluzivních a přírodních ochucovadel a dokonalému uchování chutnosti.
Pomáhá ke snížení váhy o 30 procent nižší obsah kalorií ve stejném množství potravy v porovnání s udržovacími dietami. Pomáhá snížit váhu bez žádného umezování. Vysoká koncentrace L-karnitinu (200 mg/kg), který stimuluje metabolismus tukových zásob.
Složení: Dehydrované kuřecí maso, lisovaný hrášek, ječmen, rýže, kukuřičná moučka, kukuřice, živočišný tuk, dehydrovaná drůbeží játra, řepné řízky, rostliný olej, rybí olej, pivovarské kvasnice, frukto-oligo-sacharidy, taurin, stopové prvky, chondroitin sulfát, glukosamin chlorid, L-karnitin, minerály, vitamíny.

Parametry Royal Canin Maxi Light 15 kg

Výrobce Royal Canin
Druh krmiva Light
Hmotnost 15kg
Věk Dospělí (Adult)
Velikost plemene Všechny

Podobné produkty

Podobné fráze: