Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Psi  >  Krmivo pro psy  >  Granule pro psy  >  K-9 Maintenance 3k

K-9 Maintenance 3kg

Načítám galerii...
Předchozí
Další
K-9 SELECTION MAINTENANCE FORMULA poskytuje dospělému psovi veškeré potřebné živiny. Krmivo vyrobené z kuřat je velmi lehce stravitelné, udržuje dobré zdraví, tělesnou kondici a kvalitní srst u dospělých psů. K-9 SELECTION MAINTENANCE FORMULA je kompletní krmení, žádné další doplňky nejsou potřebné. Dospělého psa krmte pravidelně jednou nebo dvakrát denně. K tomuto krmení potřebuje už jen dostate...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro K-9 Maintenance 3kg

Popis K-9 Maintenance 3kg

KrmivoVýhodně píše:

K-9 Maintenance 3 kg (pro dospělé psy středních plemen) Vhodné celoživotní krmivo pro zdravé dospělé psy všech středních plemen Krmivo pro psy K-9 Maintenance poskytuje dospělému psovi s běžnou aktivitou všechno nezbytné k dosažení kvalitního života. Je vhodným celoživotním krmivem pro psy, kteří už ukončili fázi růstu. Mnoha generacemi psů prověřené krmivo vyrobené z kuřat je velmi lehce stravitelné, udržuje dobré zdraví, tělesnou kondici a kvalitní srst. Granulované krmivo K-9 Maintenance je vyrobeno v Kanadě podle osvědčené tradiční receptury z kuřecího masa, kuřecího tuku, kukuřice, pšenice a doplňků. Pouze z kanadských surovin, bez náhražek a chemické konzervace, stabilizováno přírodními látkami. Granule pro psy K-9 Maintenance je kompletní krmení, žádné další doplňky nejsou potřebné. Dospělého psa krmte pravidelně jednou nebo dvakrát denně. K tomuto krmení potřebuje už jen dostatek čisté čerstvé vody. Složení krmiva: Moučka z kuřecího masa, mletá žlutá kukuřice, mletá pšenice, pšeničná mouka, kuřecí tuk (stabilizovaný vitamínem E), kuřecí maso, chlorid sodný, cholinchlorid, kyselina sorbová, acetát vitamínu A, d-aktivovaný živočišný sterol, di-alfa tokoferol acetát, komplex menadion sodium bisulfit, přídavek vitamínu B12, riboflavin, niacinamid, d-kalcium pantotenát, pyridoxin hydrochlorid, thiamin mononitrát, kyselina listová, biotin, síran železnatý, oxid manganičitý, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodid vápenatý, selenit sodný. Deklarované jakostní znaky (výběr): Proteiny min. 22 % Tuky 12 % Vláknina 2.7 % Popeloviny 5.2 % Vlhkost 10 % Vápník min. 1 % Fosfor 0.9 % Měď 11 mg/ kg Zinek 140 mg/ kg Vitamín A min. 8 000 IU/ kg Vitamín D3 min. 1 000 IU/ kg Vitamín E min. 60 IU/ kg Vitamín B6 min. 1.5 mg/ kg Metabolizovatelná energie 3 470 kcal/ kg

Frodex-krmiva a chovatelské potřeby píše:

K-9 SELECTION MAINTENANCE FORMULA SMALL BREED - pro dospělé psy malých plemen


Vhodné celoživotní krmivo pro zdravé dospělé psy všech malých plemen

K-9 Selection MAINTENANCE poskytuje dospělému psovi malého plemene s běžnou aktivitou všechno nezbytné k dosažení kvalitního života. Je vhodným celoživotním krmivem pro pejsky, kteří už ukončili fázi růstu. Mnoha generacemi psů prověřené krmivo vyrobené z kuřat je velmi lehce stravitelné, udržuje dobré zdraví, tělesnou kondici a kvalitní srst.

Vyrobeno v Kanadě podle osvědčené tradiční receptury z kuřecího masa, kuřecího tuku, kukuřice, pšenice a doplňků. Pouze z kanadských surovin, bez náhražek a chemické konzervace, stabilizováno přírodními látkami.

K-9 Selection MAINTENANCE je kompletní krmení, žádné další doplňky nejsou potřebné. Dospělého psa krmte pravidelně jednou nebo dvakrát denně. K tomuto krmení potřebuje už jen dostatek čisté čerstvé vody.Deklarované jakostní znaky (výběr):
proteiny

min.

22.0%tuky14.0%vláknina2.7%popeloviny5.2%vlhkost10.0%vápník

min.

1...

Parametry K-9 Maintenance 3kg

Výrobce K - 9
Hmotnost 3kg
Věk Dospělí (Adult)
Velikost plemene Všechny

Podobné produkty

Podobné fráze: