Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Psi  >  Krmivo pro psy  >  Granule pro psy  >  Hill´s diety LARGE 12k

Hill´s diety LARGE 12kg

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 149 Kč
Porovnat 5 obchodů
Indikace: Prevence a terapie růstových poruch skeletu u štěňat velkých plemen (vážících v dospělosti více než 25 kg).

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Hill´s diety LARGE 12kg

Popis Hill´s diety LARGE 12kg

ONLINESHOP.cz píše:

Granule pro psy: Hill's Canine Adult Large Breed chicken 12 kgPopis:Hill's™ Science Plan™ Canine Adult Advanced Fitness™ Large Breed with Chicken - kompletní krmivo s kuřetem pro velká a obří plemena psů ve věku 1-5 let.Receptura vytvořena pro podporu kloubů a svalů velkých plemen psů. Poskytuje přesně nutričně vyvážený obsah energie, proteinů, vitaminů a minerálů, zabraňuje jejich nadměrnému příjmu. Bez přídavku syntetických konzervantů, příchutí a barviv.Glukosamin a chondroitin z přírodních zdrojů...

ČeskýZverimex.cz píše:

Kompletní krmivo s kuřecím masem, pro štěňata velkých plemen. Exkluzivně u veterinářů. Vyspělá výživa pro zdravý růst a vývoj a silný imunitní systém. S vysokým obsahem klinicky prokázaných antioxidantů a DHA. Vysoce stravitelné suroviny zajišťující optimální absorbci živin.
Imunita: Klinicky prokázané antioxidanty s vysokým obsahem vitamínu E k podpoře imunitního systému
Vitalita: Přesně vyvážený obsah minerálů a omega-3 mastných kyselin pro zdravý vývoj kostí a kloubů
Trávení: Vysoce stravitelné bílkoviny a vyvážený obsah vlákniny k podpoře zdraví zažívacího traktu
Zdraví dutiny ústní: Přesná rovnováha vitamínů a minerálů pro zdravý vývoj zubů
Kůže & Srst: Vysoký obsah omega-6 mastných kyselin přispívá ke zdraví kůže a zářivé srsti
Ve spolupráci s více než 150 veterináři, odborníky na výživu a vědeckými pracovníky v oblasti potravinářství z celého světa, Hill's neustále zavádí novinky a tím zajišťuje použití složek nejvyšší kvality a optimální vyvážení živin podle věku, rasy a zdravotního stavu konkrétního zvířete. Ve městě Topeka provozují vlastní výzkumné centrum a díky dlouhodobým investicím do vzdělávání, technologií a vědeckého výzkumu dokázali vyvinout špičkové složení stravy a nesmírně širokou škálu klinicky ověřených produktů pro nemocná zvířata, zvířata vystavená riziku onemocnění, i zdravá zvířata.
Složení: Kukuřice, drůbeží moučka (kuře min. 30%), živočišný tuk, sušená řepná dužina, ochucovadlo, kukuřičná moučka, rybí tuk, chlorid draselný, sůl, rýže.

Zoomex.cz píše:

Revoluční výživa, u níž je prokázáno, že pomáhá psům po kastraci udržet optimální kondici a zdraví. S vysokým obsahem antioxidantů k podpoře imunitního systému a se skvělou chutí, kterou bude váš malý pes milovat.

Parametry Hill´s diety LARGE 12kg

Výrobce Hill's

Podobné produkty

Podobné fráze: