Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Psi  >  Krmivo pro psy  >  Granule pro psy  >  Hill's Canine Puppy 3k

Hill's Canine Puppy 3kg

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kompletní granulované krmivo vhodné pro štěňata středních plemen v období růstu. Toto krmivo poskytuje štěňatům veškeré životně důležité živiny ve zcela vyváženém poměru tak, aby byl zajištěn jejich zdravý start do života. Složení: kukuřičná mouka, mleté drůbeží vedlejší produkty, sójová mouka, živočišný tuk (konzervován BHA, propylgallátem a kyselinou citronovou), rýže, dikalcium fosfát, přírodn...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Hill's Canine Puppy 3kg

Popis Hill's Canine Puppy 3kg

PetDiscont.cz píše:

Kompletní růstová směs určená pro štěňata malých a středních plemen – s kuřecím masem.
Krmivo je vhodné pro štěňata malých a středních plemen v období růstu, které dávají přednost lépe stravitelnému kuřečímu masu. Toto krmivo poskytuje štěňatům veškeré životně důležité živiny ve zcela vyváženém poměru tak, aby byl zajištěn jejich zdravý start do života.

www.penta.cz píše:

Kompletní krmivo Hill's Canine Dry Puppy Growth je určeno pro štěňata středních plemen v období růstu.
Průměrný obsah živin:
Bílkoviny: 27.8%
Tuky: 18.6%
Vláknina: 2.5%
Vápník: 1.48%
Fosfor:…

KASA.cz píše:

Přesně vyvážená strava pro podporu imunity a mobility. S přídavkem klinicky prokázaných antioxidantů a DHA z rybího tuku.
Kompletní krmivo růstové je určeno pro: štěňata v období růstu (od odstavu do dosažení dospělosti ve věku 12-18 měsíců v závislosti na velikosti plemene), březí a kojící feny. Tato krmná směs by neměla být doplňována, protože přidání jiného krmiva nebo doplňků může porušit nutriční rovnováhu. Čerstvá voda musí být vždy k dispozici. Celková denní krmná dávka může být rozdělena na 2 - 4 krát. Doporučuje se po otevření obalu a odběru krmiva obal opět uzavřít. Skladujte v suchu a chladnu. S antioxidanty (vitamíny E a C).

Parametry Hill's Canine Puppy 3kg

Výrobce Hill's
Hmotnost 3kg
Věk Štěňata (Puppy)
Velikost plemene Všechny

Podobné produkty

Podobné fráze: