Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Kočky  >  Krmivo pro kočky  >  Granule pro kočky  >  Hill´s Feline Adult Chicken 5k

Hill´s Feline Adult Chicken 5kg

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Dospělé kočky, od 1 roku do 7 let věku. Váha: 5 kg

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Hill´s Feline Adult Chicken 5kg

Popis Hill´s Feline Adult Chicken 5kg

KASA.cz píše:

Science Plan Feline Adult Optimal Care pro dospělé kočky všech plemen od 1 roku do 7 let věku. NENÍ URČENO PRO koťata. Březí a kojící kočky by měly být převedeny na Science Plan Kitten.
Obsahuje rybí olej, bohatý zdroj omega-3 mastných kyselin. Omega-3 mastné kyseliny jsou součástí důležitých orgánů, např. mozku, mají velký význam pro imunitní systém a zrakové funkce, jsou nezbytnou součástí buněčných membrán celého těla, jsou přeměňovány na důležité látky, regulující základní tělesné funkce, jako je krevní tlak, krevní srážlivost, regulace tělesné teploty, imunitní odpověď a zánět. Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny jsou doplněny pro odolný imunitní systém, zdravé klouby, zářivou srst, lepší celkový zdravotní stav, a celkovou vitalitu koček.
Znaky krmiva:
vysoká koncentrace energie
kryje potřebu energie bez nutnosti zvyšování dávek krmiva
ideálně vyvážený obsah pro dobrý zdravotní stav
zabraňuje vysokému příjmu, který se může podílet na rozvoji chorobných změn
hořčík a fosfor podporují dobrý zdravotní stav močového traktu
udržuje pH moči kyselé: pH 6,2-6,4
podporuje dobrý zdravotní stav močového traktu
speciální antioxidační formule
redukuje oxidativní poškození buněk a podporuje funkce imunitního systému

PETS.CZ píše:

Speciálně vytvořené krmivo s kuřecím masem, vejcem a rýží zajišťuje bezproblémové trávení. Vytvořeno s klinicky ověřenými antioxidanty a optimální hladinou vysoce stravitelných bílkovin a vlákniny.Kompletní krmivo pro dospělé kočky.
Klíčové výhody:
◾Zdokonalená výživa k podpoře správného zažívání.
◾Vláknina zajišťující zdraví zažívacího traktu.
◾Udržuje podíl svaloviny a ideální tělesnou hmotnost.
◾Vyrobeno z vysoce kvalitních ingrediencí pro zajištění výborné chuti. 100% garantováno.
Krmný návod: kočkám o hmotnosti 2 kg podávejte 35-40 g, kočkám o hmotnosti 3 kg podávejte 40-55 g, kočkám o hmotnosti 4 kg podávejte 50-70 g, kočkám o hmotnosti 5 kg podávejte 60-80 g, kočkám o hmotnosti 6 kg podávejte 70-95 g a kočkám o hmotnosti nad 7 kg podávejte 12 g krmiva na kg hmotnosti denně.
Složení: 14% pivovarská rýže, 34% kuřecí a krůtí moučka, živočišný tuk, kukuřičná glutenová mouka, mletá kukuřice, 11% sušená celá vejce, proteinový hydrolyzát, minerální látky, ovesná vláknina, tuňáková moučka, DL-methionin, taurin, vitamíny, stopové prvky a betakaroten.
Jakostní znaky: hrubé proteiny 32,4%, vlhkost 8%, hrubé oleje a tuky 20,6%, sacharidy (NFE) 32,9%, hrubá vláknina 0,9%, vápník 0,79%, draslík 0,64%, fosfor 0,72%, hořčík 0,05%, sodík 0,4%, omega-3 mastné kyseliny 0,23%, omega-6 mastné kyseliny 3,18%, betakaroten 1,5 mg / kg, taurin 1475 mg / kg, vitamín A 4460 m.j./ kg, vitamín D3 470 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 550 mg / kg, vitamín C 70 mg / kg.

ČeskýZverimex.cz píše:

Omega-3 mastné kyseliny jsou součástí důležitých orgánů, např. mozku, mají velký význam pro imunitní systém a zrakové funkce, jsou nezbytnou součástí buněčných membrán celého těla, jsou přeměňovány na důležité látky, regulující základní tělesné funkce, jako je krevní tlak, krevní srážlivost, regulace tělesné teploty, imunitní odpověď a zánět.Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny jsou doplněny pro odolný imunitní systém, zdravé klouby, zářivou srst, lepší celkový zdravotní stav, a celkovou vitalitu koček.
Složení:
mletá krmná rýže, kukuřičný lepek, kuřecí a krůtí moučka, mletá kukuřice, živočišné tuky, jehněčí moučka (min. 10% jehněčího), bílkovinný hydrolyzát, řízky z cukrové řepy, chlorid draselný, rybí tuk, chlorid sodný, L-lysinhydrochlorid, L-tryptophan.
Doplňkové látky:
vitamín A (9.645 m.j./kg), vitamín D3 (480 m.j./kg), vitamín E (550 mg/kg), vitamín C (70 mg/kg), betakaroten (1,5 mg/kg), taurin (1.980 mg/kg), měď (13,2 mg/kg). Konzervováno přírodními látkami (kys. citronová) a přírodními antioxidanty (různé tokoferoly). 

Parametry Hill´s Feline Adult Chicken 5kg

Výrobce Hill´s
Hmotnost 5kg
Věk Dospělé kočky

Podobné produkty

Podobné fráze: