Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Kočky  >  Krmivo pro kočky  >  Granule pro kočky  >  Hill´s Feline Adult Chicken 5k

Hill´s Feline Adult Chicken 5kg

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Dospělé kočky, od 1 roku do 7 let věku. Váha: 5 kg

Všechny nabídky pro Hill´s Feline Adult Chicken 5kg

Popis Hill´s Feline Adult Chicken 5kg

KASA.cz píše:

Science Plan Feline Adult Optimal Care pro dospělé kočky všech plemen od 1 roku do 7 let věku. NENÍ URČENO PRO koťata. Březí a kojící kočky by měly být převedeny na Science Plan Kitten.
Obsahuje rybí olej, bohatý zdroj omega-3 mastných kyselin. Omega-3 mastné kyseliny jsou součástí důležitých orgánů, např. mozku, mají velký význam pro imunitní systém a zrakové funkce, jsou nezbytnou součástí buněčných membrán celého těla, jsou přeměňovány na důležité látky, regulující základní tělesné funkce, jako je krevní tlak, krevní srážlivost, regulace tělesné teploty, imunitní odpověď a zánět. Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny jsou doplněny pro odolný imunitní systém, zdravé klouby, zářivou srst, lepší celkový zdravotní stav, a celkovou vitalitu koček.
Znaky krmiva:
vysoká koncentrace energie
kryje potřebu energie bez nutnosti zvyšování dávek krmiva
ideálně vyvážený obsah pro dobrý zdravotní stav
zabraňuje vysokému příjmu, který se může podílet na rozvoji chorobných změn
hořčík a fosfor podporují dobrý zdravotní stav močového traktu
udržuje pH moči kyselé: pH 6,2-6,4
podporuje dobrý zdravotní stav močového traktu
speciální antioxidační formule
redukuje oxidativní poškození buněk a podporuje funkce imunitního systému

ČeskýZverimex.cz píše:

Omega-3 mastné kyseliny jsou součástí důležitých orgánů, např. mozku, mají velký význam pro imunitní systém a zrakové funkce, jsou nezbytnou součástí buněčných membrán celého těla, jsou přeměňovány na důležité látky, regulující základní tělesné funkce, jako je krevní tlak, krevní srážlivost, regulace tělesné teploty, imunitní odpověď a zánět.Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny jsou doplněny pro odolný imunitní systém, zdravé klouby, zářivou srst, lepší celkový zdravotní stav, a celkovou vitalitu koček.
Složení:
mletá krmná rýže, kukuřičný lepek, kuřecí a krůtí moučka, mletá kukuřice, živočišné tuky, jehněčí moučka (min. 10% jehněčího), bílkovinný hydrolyzát, řízky z cukrové řepy, chlorid draselný, rybí tuk, chlorid sodný, L-lysinhydrochlorid, L-tryptophan.
Doplňkové látky:
vitamín A (9.645 m.j./kg), vitamín D3 (480 m.j./kg), vitamín E (550 mg/kg), vitamín C (70 mg/kg), betakaroten (1,5 mg/kg), taurin (1.980 mg/kg), měď (13,2 mg/kg). Konzervováno přírodními látkami (kys. citronová) a přírodními antioxidanty (různé tokoferoly). 

www.penta.cz píše:

Kompletní granulované krmivo s kuřecím masem Hill's Feline Dry Adult Chicken je určené pro dospělé kočky od 9 –12 měsíců do 7 let. Pomáhá v prevenci nástupu klinických příznaků onemocnění dolního…

Patro.cz píše:

Věk kočky: dospělá kočka
Určení krmiva: běžné krmivo
Kvalita krmiva : superprémiová
Velikost balení (kg): 5
Hypoalergenní: NE
Holistické: NE
Bez obilovin: NE
Příchuť: kuře
Měrná hmotnost výrobku (kg): 5
Science Plan Feline Adult Optimal Care pro dospělé

Parametry Hill´s Feline Adult Chicken 5kg

Výrobce Hill´s
Hmotnost 5kg
Věk Dospělé kočky

Podobné produkty

Podobné fráze: