Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Gramofony  >  Hyundai RT 910 RIP

Hyundai RT 910 RIP

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 699 Kč
Porovnat 2 obchody
Hyundai RT 910 je jednoduchým a elegantním provedením gramofonu v kvalitně provedeném retro designu. Vyniká snadnou obsluhou a poctivým ručním zpracováním. Ozdobte interiér gramofonem klasického stylu Hyundai 910. Nádech nostalgie Hyundai RT 910 je kromě gramofonu také stereofonní rádio. Ve výbavě najdete analogový tuner s ručičkovým ukazatelem a vlnovým rozsahem FM/AM. Ten umožňuje jako te...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Hyundai RT 910 RIP

Popis Hyundai RT 910 RIP

Hyundai RT 910 je jednoduchým a elegantním provedením gramofonu v kvalitně provedeném retro designu. Vyniká snadnou obsluhou a poctivým ručním zpracováním. Ozdobte interiér gramofonem klasického stylu Hyundai 910.
Nádech nostalgie
Hyundai RT 910 je kromě gramofonu také stereofonní rádio. Ve výbavě najdete analogový tuner s ručičkovým ukazatelem a vlnovým rozsahem FM/AM. Ten umožňuje jako tenkrát před lety pouze manuální vyhledávání stanic, takže si stejně jako naši dědové užijete šumění éteru při hledání své oblíbené stanice.
Staré technologie v novém těle
Hlavní předností radiopřijímače však zůstává přehrávač gramofonových desek elegantně usazený v horní části skříně. Jako historické modely zvládne přehrávat desky rychlostí 33/ 45/ 78 ot/min, je vybaven funkcí Autostop a disponuje systémem pro manuální spouštění jehly.
Přítomnost 21. století
Radiopřijímač jde však i s dobou a je moderně vybaven portem USB podporující funkci Rip - tedy tvorbu MP3 souborů z gramofonové desky či rádia bez použití PC.
Klíčové vlastnosti
Stereofonní rádio disponuje dvojicí reproduktorů o celkovém výkonu 3 W (2x 1.5W). Samozřejmostí je možnost přehrávání MP3 z flash pamětí či externích disků. Nechybí ani Line In vstup a audio výstup pro případné připojení sluchátek. Přístroj je napájen ze standardní elektrické zásuvky 230 V.
Rozměry rádia jsou 115 x 410 x 310 mm a hmotnost činí 3.91 kg.

Parametry Hyundai RT 910 RIP

Výrobce Hyundai
Rychlost otáček 33/45/78
Autostop Funkce pro automatické vypnutí a vrácení raménka při dosažení konce desky. Ano
Rádio Ano
Výstup na sluchátka Ano
USB vstup Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: