Graham's Porto Tawny 20y 20% 0,75 l (tuba)

0 %
(0 hodnocení)

Graham's Porto Tawny 20y 0,75 l 20% Graham's Porto Tawny jeho hlavním atributem je velká komplexní vyváženost a harmonie. Zlatavě jantarová barva s tmavočervenými odlesky prozrazuje už značné stáří. Toto portské má vynikající buket s příznačným ořechovým charakterem po mandlích a nádechem po zralém ovoci a pomerančové kůře, to vše krásně zakulacené dlouhým a pečlivým stárnutím. Je bohaté a jemné na patře, perfektně vyvážené, s dlouhým a přetrvávajícím závěrem. Podává se mírně chlazené, aby vynikla... Celý popis

Koupit za

Nabídky pro Graham's Porto Tawny 20y 20% 0,75 l (tuba)

Popis

Graham's Porto Tawny 20y 0,75 l 20%
Graham's Porto Tawny jeho hlavním atributem je velká komplexní vyváženost a harmonie. Zlatavě jantarová barva s tmavočervenými odlesky prozrazuje už značné stáří. Toto portské má vynikající buket s příznačným ořechovým charakterem po mandlích a nádechem po zralém ovoci a pomerančové kůře, to vše krásně zakulacené dlouhým a pečlivým stárnutím. Je bohaté a jemné na patře, perfektně vyvážené, s dlouhým a přetrvávajícím závěrem. Podává se mírně chlazené, aby vynikla jeho vyvážená struktura a smyslová harmonie.
Obsah alkoholu: 20%
Obsah lahve: 0,75l
Země původu: Portugalsko
Doba zrání: 20 let
Značka: Graham's
Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.
Zobrazit více