Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Grafické karty  >  EVGA GeForce GTX 1060 Gaming, 6GB GDDR5

EVGA GeForce GTX 1060 Gaming, 6GB GDDR5

Načítám galerii...
Předchozí
Další
    EVGA GeForce GTX 1060 Gaming Model značky EVGA, který pohání unikátní architektura Nvidia Pascal, patří mezi grafické karty disponující dostatečně velkou silou pro pohon nejnovějších her. Herní fajnšmekři ocení příkladný výkon této grafické karty, která předčí jejich očekávání. Tolik potřebný výkon Karta nabízí skvělý výpočetní výkon díky jádru, které kmitá na frekvenci 1506 MHz - v ...

Všechny nabídky pro EVGA GeForce GTX 1060 Gaming, 6GB GDDR5

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis EVGA GeForce GTX 1060 Gaming, 6GB GDDR5

 
 
EVGA GeForce GTX 1060 Gaming
Model značky EVGA, který pohání unikátní architektura Nvidia Pascal, patří mezi grafické karty disponující dostatečně velkou silou pro pohon nejnovějších her. Herní fajnšmekři ocení příkladný výkon této grafické karty, která předčí jejich očekávání.
Tolik potřebný výkon
Karta nabízí skvělý výpočetní výkon díky jádru, které kmitá na frekvenci 1506 MHz - v takzvaném boost režimu se jeho takt šplhá dokonce na 1708 MHz. To vše doplňuje 6144 MB velmi rychlé paměti typu GDDR5 (kmitočet 8008 MHz), která je s jádrem spojena přes ultrarychlou 192bitovou sběrnici. Hráči dostávají k dispozici spolu s kartou i podporu nejnovějších technologií v čele s DirectX 12, Vulkan API nebo OpenGL 4.5.
Pro obrázky je tady NVIDIA Ansel
Ansel je revoluční program pro tvorbu obrázků ze hry. Dovolí vám zastavit čas, vybrat si jakýkoliv úhel pro vaši kompozici a poté jí upravit různými filtry. Obrázky mohou mít neuvěřitelné rozlišení až 4,5 gigapixel nebo 32x větší než vaše rozlišení obrazovky. Za použití karty GeForce GTX 1060 trvá vytvoření a uložení fotky jen pár vteřin. Ansel vám také umožňuje pořízení panoramatických obrázků s úhlem 360°, které si pak můžete prohlédnout ve svém počítači, Google Cardboard nebo vašem headsetu pro virtuální realitu. 
Optimální chlazení
O chlazení dvouslotové karty se stará osvědčený systém jednoho ventilátoru, který spolehlivě udržuje teplotu veškerých komponent v optimálních mezích. Výrobce EVGA přitom vše vymyslel tak, aby ventilátor s přehledem odváděl všechno nadbytečné teplo mimo prostor klíčových grafických komponent.
Klíčové vlastnosti
Jedná se o vysoce výkonnou herní grafickou kartu, která vyžaduje k připojení PCI Express 3.0. Výrobek využívá architekturu Nvidia Pascal a nabízí frekvenci jádra 1506 MHz (v boost režimu 1708 MHz). Grafický systém spolupracuje s pamětí typu GDDR5 o kapacitě 6144 MB, která běhá na frekvenci 8008 MHz. S grafickým čipem k...

Parametry EVGA GeForce GTX 1060 Gaming, 6GB GDDR5

Výrobce EVGA
Model grafického čipu GeForce GTX 1060
Grafický čip GeForce
Výrobce grafického čipu nVidia
Rozhraní Sběrnice PCI Express je novější a výkonnější, komunikuje sériově. PCI Express

Podobné produkty

Podobné fráze: