Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Grafické karty  >  ASUS STRIX-GTX1080-8G-GAMING

ASUS STRIX-GTX1080-8G-GAMING

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 16 031 Kč
Porovnat 2 obchody
ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 * Taktovací frekvence 1733MHz poskytuje fantastický výkon a skvělé herní zážitky. * Technologie DirectCU III s patentovanými ventilátory s lopatkami ve tvaru křídel zajišťuje o 30 % nižší teploty a 3× tišší provoz. * Technologie ASUS FanConnect využívá 4pinové konektory řízené grafickým jádrem, které umožňují připojení ventilátorů systému a dosažení optimá...

Všechny nabídky pro ASUS STRIX-GTX1080-8G-GAMING

Popis ASUS STRIX-GTX1080-8G-GAMING

ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080
* Taktovací frekvence 1733MHz poskytuje fantastický výkon a skvělé herní zážitky.
* Technologie DirectCU III s patentovanými ventilátory s lopatkami ve tvaru křídel zajišťuje o 30 % nižší teploty a 3× tišší provoz.
* Technologie ASUS FanConnect využívá 4pinové konektory řízené grafickým jádrem, které umožňují připojení ventilátorů systému a dosažení optimálního chlazení.
* Exkluzivní technologie Auto-Extreme s komponenty Super Alloy Power II je zárukou prémiové kvality a maximální spolehlivosti.
* RGB osvětlení Aura umožňuje vyjádřit osobitý herní styl.
* Porty HDMI podporují technologii VR, která přináší působivý zážitek z virtuální reality.
* Nástroj GPU Tweak II s funkcí XSplit Gamecaster umožňuje intuitivní ladění výkonu a okamžité streamování vaší herní akce.
* Nástroj NVIDIA ANSEL nabízí revoluční způsob pořizování snímků obrazovky ve hrách.
* Technologie NVIDIA GameWorks™ zajišťuje interaktivní a filmový zážitek a zároveň také neuvěřitelně plynulé hraní.
* NÁSKOK PŘED KONKURENCÍ: Herní grafické karty ROG Strix GeForce® GTX 1080 jsou vybaveny exkluzivními technologiemi od společnosti ASUS, včetně technologie DirectCU III s patentovanými ventilátory s lopatkami ve tvaru křídel, jež zajišťují o 30 % nižší teploty a 3× tišší provoz, a exkluzivní technologie Auto-Extreme, která je zárukou prémiové kvality a maximální spolehlivosti. RGB osvětlení Aura přináší možnost přizpůsobení herního systému a porty HDMI podporující technologii VR umožňují hráčům snadno si vychutnat působivý zážitek z virtuální reality. Grafická karta ROG Strix GeForce® GTX 1080 nabízí rovněž nástroj GPU Tweak II s funkcí XSplit Gamecaster, jehož prostřednictvím lze provádět intuitivní ladění výkonu a okamžité streamování průběhu hry.
* VYŠŠÍ VÝKON
* Ashes of The Singularity™
Rozlišení: 2560 × 1440
Nastavení: Crazy
* HITMAN™
Rozlišení: 3840 × 2160...

Parametry ASUS STRIX-GTX1080-8G-GAMING

Výrobce Asus
Model grafického čipu GeForce GTX 1080
Grafický čip GeForce
Výrobce grafického čipu nVidia

Podobné produkty

Podobné fráze: