Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Grafické karty  >  ASUS EAH5450 SILENT/DI/1GD3

ASUS EAH5450 SILENT/DI/1GD3

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Grafická karta střední třídy od společnosti ASUS s označením EAH5450 SILENT/DI/1GB je s plnou podporou grafického rozhraní DirectX 11. Základem této karty je grafický čip ATI Radeon HD 5450, který je vyroben 40nm technologií. Od svých předchůdců jádro převzalo zejména technologii unifikovaných shaderů, jejichž výhoda spočívá v možnosti provádění operací jak nad vertexy, tak nad pi...

Všechny nabídky pro ASUS EAH5450 SILENT/DI/1GD3

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis ASUS EAH5450 SILENT/DI/1GD3

Popis produktu
Grafická karta střední třídy od společnosti ASUS s označením EAH5450 SILENT/DI/1GB je s plnou podporou grafického rozhraní DirectX 11. Základem této karty je grafický čip ATI Radeon HD 5450, který je vyroben 40nm technologií. Od svých předchůdců jádro převzalo zejména technologii unifikovaných shaderů, jejichž výhoda spočívá v možnosti provádění operací jak nad vertexy, tak nad pixely dle aktuální potřeby vykreslované scény. Grafické jádro je taktované na 650 Mhz a je napojeno na rychlé paměti GDDR3 s kapacitou 1024 MB. Šířka paměťové sběrnice je standartních 64 bit. Paměti typu DDR3 jsou taktované na neuvěřitelnou frekvenci 800 MHz. Nutností je použití základní desky s více PCI-E 16x sloty.
 
Díky technologii ATI Stream si při práci s multimediálními softwary vychutnáte rychlé kódování videa a tak přehrávání videa, střih a převod do formátů pro přenosné přehrávače médií je potom velice rychlý a snadný. S podporou DirectX 11 můžete hrát nejnovější hry s kvalitu obrazu v HD podobě s úžasný realismus. S touto kartou získáte bezkonkurenční vizuální kvalitu a intezivní herní výkon jak pro dnešní tak zítřejší potřeby. ATI Radeon HD 5400 Series GPU jsou navrženy pro nejnovější systém Microsoft Windows 7. Předností této karty je pasivní chlazení, díky kterému je její chod absolutně bez hluku.
 
Tato karta je určena pro nové rozhraní PCI-E Express x16 2.1. Z grafických rozhraní tato karta podporuje DirectX 11 a podporované je také OpenGL 3.2. Zobrazovací zařízení je možné připojit prostřednictvím digitálních konektorů DVI-D nebo HDMI a také analogovým D-SUB.
Dobrý
Navrhnout úpravu
Technické parametry
Grafický čip:
Radeon HD 5450
Rychlost grafického čipu [MHz]:
650
Počet stream procesorů:
80
Velikost grafické paměti [MB]:
1 024
Rychlost grafických pamětí (efektivně) [MHz]:
800
Šířka paměťové sběrnice [bit]:
64
Jádro < /p...

Parametry ASUS EAH5450 SILENT/DI/1GD3

Výrobce Asus
Velikost grafické paměti 1024MB
Šířka paměťové sběrnice Čím širší je paměťová sběrnice, tím je i vyšší datová propustnost pamětí a tím i výkon grafiky. 64
Model grafického čipu Radeon HD5450
Grafický čip Radeon
Výrobce grafického čipu ATI
Rozhraní Sběrnice PCI Express je novější a výkonnější, komunikuje sériově. PCI Express

Podobné produkty

Podobné fráze: