Kde jsem: Katalog > GPS tracker Canmore GP-102+, IPX6, LCD, tlak/teplota/ gyro - GP-102+

GPS tracker Canmore GP-102+, IPX6, LCD, tlak/teplota/ gyro - GP-102+

Obrázek není k dispozici
Koupit za 1 435 Kč
Dostupnost: Skladem
1 435 Kč
Canmore Gporter GP-102+ je outdoor navigační modul s podsvíceným LCD displejem, bezkonkurenční nabídkou funkcí ve své třídě a s vynikající odolností IPX6. Díky velikosti lze stále nosit u klíčů, umožní rychlou navigaci zpět ke kategorizovaným zadaným bodům i funkce typu "cyklocomputer". Je použitelný jako: - univerzální měřič aktivit (běh, lyžování, brusle, kolo, turistika, auto) - navigace na d...

Doporučujeme

Popis GPS tracker Canmore GP-102+, IPX6, LCD, tlak/teplota/ gyro - GP-102+

Canmore Gporter GP-102+ je outdoor navigační modul s podsvíceným LCD displejem, bezkonkurenční nabídkou funkcí ve své třídě a s vynikající odolností IPX6. Díky velikosti lze stále nosit u klíčů, umožní rychlou navigaci zpět ke kategorizovaným zadaným bodům i funkce typu "cyklocomputer".
Je použitelný jako:
- univerzální měřič aktivit (běh, lyžování, brusle, kolo, turistika, auto)
- navigace na dříve zadanou pozici
- digitální kompas
- krokoměr
- datalogger se zobrazením historie.
GP102+ je univerzální pomocník jak pro sportovní aktivity, tak pro rybáře, houbaře, cestovatele...
Modul má podsvícený segmentový LCD displej zobrazuje směr a vzdálenost k cíli, digitální kompas, satelity, čas, výšku, gradient stoupání/klesání, teplotu, tlak, trasu atd. Trasa je zobrazena i graficky s možností volby měřítka. Veškeré zaznamenané trasy je možno zobrazit jak přímo na displeji (statistické údaje), tak i v software.
Pro přesnější určení výšky je použit barometrický výškoměr s možností kalibrace.
V režimu s GPS je k dispozici většina běžných statistických údajů jako na cyklocomputeru vč. spotřeby kalorií a dalších údajů. Přístroj lze nastavit do několika režimů - kolo/chůze/běh/auto...
Díky gyro sensoru lze GP-102+ využít i jako krokoměr s možností vypnutí GPS. V tomto režimu je spotřeba velice nízká.
Funkce Back Track umožní bezpečný návrat ke dříve uloženému cíli, umožní tedy rychlou lokalizaci auta na rozlehlém parkovišti, návrat domů / k autu při houbaření, nalezení oblíbené rybářské oblasti... Cíle lze kategorizovat do 9 skupin označených ikonami. Při této funkci je zobrazena šipka indikující směr k cíli, jeho vzdálenost a nadmořská výška.
Nízkopříkonový Sirf-IV chipset poskytuje 48 kanálů a hlavně vysokou citlivost, rychlé akviziční časy a podporu SBAS (WAAS, EGNOS). Lokalizace je tak možná i v husté městské zástavbě, v údolích, nebo v lese.
Součástí je licence na software pro vyhodn...

Podobné fráze: