Kde jsem:  Katalog  >  Auto-moto  >  GPS navigace do auta  >  TomTom Rider v4

TomTom Rider v4

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 843 Kč
Porovnat 4 obchody
Popis produktu Navigace pro motorkáře TomTom Rider v4 Europe Lifetime TomTom Rider v4 Europe Lifetime je navigace odolná vůči vodě (krytí IPX7), která je navržena pro použití na motocyklu. Nabízí kombinaci kvalitního 4.3“ vícedotykového displeje, Bluetooth přenosu hlasových pokynů do helmy a řadu praktických i zábavných funkcí pro navigaci na motocyklu. Přizpůsobeno pro motorkáře Charakteri...

Všechny nabídky pro TomTom Rider v4

Popis TomTom Rider v4

Popis produktu
Navigace pro motorkáře TomTom Rider v4 Europe Lifetime
TomTom Rider v4 Europe Lifetime je navigace odolná vůči vodě (krytí IPX7), která je navržena pro použití na motocyklu. Nabízí kombinaci kvalitního 4.3“ vícedotykového displeje, Bluetooth přenosu hlasových pokynů do helmy a řadu praktických i zábavných funkcí pro navigaci na motocyklu.
Přizpůsobeno pro motorkáře
Charakteristickým znakem navigace TomTom Rider v4 Europe Lifetime jsou kompaktní rozměry. Právě nedostatek místa na řídítkách je totiž jedním z nejčastějších problémů, který řidiči motocyklů při výběru navigace řeší. Navigace obsahuje montážní sadu RAM, která je vhodné pro většinu motocyklů. Displej ovladatelný v rukavicích okamžitě reaguje na dotyk a je určen pro jízdu v každém počasí.
Zábavné i chytré funkce
Funkce Klikaté silnice vám nabízí výběr trasy s největším počtem zatáček, takže se můžete vyhnout nudným přímým úsekům. Firemní technologie IQ routes používá skutečné údaje o rychlostech získané od milionů uživatelů, aby přesně vypočítala dobu, kterou strávíte na cestě. Bere v úvahu dopravní špičky, semafory a dokonce i nákupní davy. Nezáleží na čase, technologie IQ Routes vás vždy spolehlivě informuje, kdy dorazíte na místo. Dokonalé navádění jízdními pruhy ve 3D přehledně ukazuje, do kterého jízdního pruhu se máte před křižovatkou.zařadit. Nechybí funkce jako Rychlostní radary TomTom, Body zájmu nebo Správa itineráře.
Stále aktuální mapy
Se službou LIFETIME mapy získáváte doživotní aktualizace map pro tento přístroj zdarma. Vždy tak budete jezdit podle aktuálních map a nepřekvapí Vás žádná nepříjemná změna. V průběhu životnosti produktu můžete do svého zařízení každý rok stáhnout nejméně 4 plné aktualizace mapy. Navíc s funkcí Map Share získáte bezplatné denní opravy map od komunity uživatelů TomTom.
Klíčové vlastnosti
Navigace TomTom Rider v4 Europe Lifetime je vybavena vícedotykovým 4.3“ displejem s rozlišením 480 x 272...

Parametry TomTom Rider v4

Výrobce Tomtom
Typ Motocyklové
Mapové oblasti Evropa
Hmotnost 353g
3D zobrazení Navigace je schopna zobrazit krajinu a ve městech významné budovy ve 3D. 3D
Velikost displeje Hodnota se běžně udává v palcích ["].
1 palec = 2.54 cm
4.3"
Bluetooth Slouží k bezdrátovému propojení dvou elektronických zařízení pomocí radiových vln. Ano
Výdrž baterie 6hod

Podobné produkty

Podobné fráze: