Kde jsem:  Katalog  >  Auto-moto  >  GPS navigace do auta  >  Tomtom Rider 420 EU Lifetime

Tomtom Rider 420 EU Lifetime

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 499 Kč
Porovnat 3 obchody
TomTom Rider 420 Také milujete ten pocit, když nasednete na motorku a jízdou si dokonale vyčistíte hlavu? S navigací TomTom Rider 420 budou vaše cesty ještě zábavnější – a to po celé Evropě. Pomůže vám totiž prozkoumat nové trasy. Je přímo uzpůsobena pro využití na motorkách, což je znát jak na kompaktních rozměrech a zvýšené odolnosti, tak i dodávaném balení, kde najdete vše podstatné. Rider do...

Popis Tomtom Rider 420 EU Lifetime

TomTom Rider 420
Také milujete ten pocit, když nasednete na motorku a jízdou si dokonale vyčistíte hlavu? S navigací TomTom Rider 420 budou vaše cesty ještě zábavnější – a to po celé Evropě. Pomůže vám totiž prozkoumat nové trasy. Je přímo uzpůsobena pro využití na motorkách, což je znát jak na kompaktních rozměrech a zvýšené odolnosti, tak i dodávaném balení, kde najdete vše podstatné. Rider dokonce odolá i dešti (plní přísnou certifikaci IPX7) a do cíle vás vždy dovede prostřednictvím 4,3palcového displeje s dotykovým ovládáním a podporou ovládání v rukavicích.
Nejen hardware, ale i software je optimalizován pro využití na motorkách. Nabízí se totiž i speciální funkce pro vyhledávání kopcovitých a klikatých silnic, abyste se vyhnuli stereotypu v podobě dlouhé jízdy po rovinách. Cesty si samozřejmě můžete naplánovat i doma na PC a stejně tak se nabízí i okružní trasy. Nejednou pak využijete Bluetooth pro hovory i sdílení dat s dalšími motorkáři.
Jste motorkář tělem i duší? Já také, a proto vám na cestách vždy pomůžu.
Klikaté silnice
Zapomeňte na nudné rovinky a užijte si jízdu klikatými silnicemi. Dokonce si lze vybrat náročnost trasy – o vše ostatní se navigace postará sama. K dispozici jsou hned tři úrovně klikatosti: nízká, střední a vysoká.
 
Kopcovité silnice
Omezováni nebudete ničím. Můžete se vydat i do kopcovitých terénů a zvolit si počet stoupání a klesání v dané jízdě. Vybírat je možné ze tří úrovní kopcovitosti: nízké, střední nebo vysoké.
 
Plánování okružní trasy
Dorazili jste na místo, ale zpátky se vám nechce jet tou samou cestou, kterou jste si už prohlédli? Není problém – TomTom Rider vás zvládne automaticky domů dovést neokoukanou trasou.
 
Chytrá obrazovka
Tento model nejenže je možné ovládat v rukavicích, ale i nastavovat citlivost displeje. Nabízí se proto speciální režimy pro lehké a těžké rukavice.
 
Doživotní mapy Evropy
Je j...

Parametry Tomtom Rider 420 EU Lifetime

Výrobce Tomtom

Podobné produkty

Podobné fráze: