Kde jsem: Katalog > MIO Spirit 7500 FULL EUROPE 7PPC + LIFETIME MAP VOUCHER

MIO Spirit 7500 FULL EUROPE 7PPC + LIFETIME MAP VOUCHER

Obrázek není k dispozici
Koupit za 2 986 Kč
Dostupnost: Skladem
2 986 Kč
Navigace Spirit 7500 LM obsahuje doživotní aktualizace map a tak už se nikdy nebudete muset starat o nové mapy nebo změny v silniční síti. Spirit 7500 LM vás zavede novými silnicemi i na nové adresy včetně čísel popisných a orientačních bez zaváhání. Navigace Mio Spirit 7500 LM je vybavena nejnovější a nejpropracovanější navigační technologií. Díky pokročilé technologii IQRoutes™ a LearnMe Pro™...

Doporučujeme

Popis MIO Spirit 7500 FULL EUROPE 7PPC + LIFETIME MAP VOUCHER

Navigace Spirit 7500 LM obsahuje doživotní aktualizace map a tak už se nikdy nebudete muset starat o nové mapy nebo změny v silniční síti. Spirit 7500 LM vás zavede novými silnicemi i na nové adresy včetně čísel popisných a orientačních bez zaváhání.
Navigace Mio Spirit 7500 LM je vybavena nejnovější a nejpropracovanější navigační technologií. Díky pokročilé technologii IQRoutes™ a LearnMe Pro™ se dostanete k cíli vždy rychle a komfortně.
Široký 5palcový displej zobrazí o 32 % víc plochy než klasické 4,3palcové navigace. Spirit 7500 LM díky většímu displeji nabízí velmi pohodlné ovládání a nadstandardní velikost zobrazených map i doplňkových informací.
Hlavní funkce: 5" širokoúhlý displej - Spirit 7500 LM se vyznačuje jasným 5” širokoúhlým displejem. Najdi mé auto - Uložte si pozici svého auta a vždy najdete cestu zpět, kde jste zaparkovali. Doživotní aktualizace map - Můžete tak mít k dispozici nejaktuálnější mapy po dobu životnosti vašeho přístroje Mio, a to maximálně 4krát ročně. Díky aktuálním informacím vás na cestách už jen tak něco nepřekvapí. IQ routes - IQ Routes™ sbírá reálné informace o provozu od ostatních řidičů aoptimalizuje na základě těchto informací vaší trasu
Funkce : Doživotní aktualizace map Můžete tak mít k dispozici nejaktuálnější mapy po dobu životnosti vašeho přístroje Mio, a to maximálně 4krát ročně. Díky aktuálním informacím vás na cestách už jen tak něco nepřekvapí.
Předinstalovaná databáze radarů Předinstalovaná databáze radarů, zkušebně na 3 měsíce - budete vždy vědět, kde jet extra opatrně.
IQ Routes™ IQ Routes™ sbírá reálné informace o provozu od ostatních řidičů aoptimalizuje na základě těchto informací vaší trasu
Najdi mé auto Uložte si pozici svého auta a vždy najdete cestu zpět, kde jste zaparkovali.
LearnMe Pro™ Zdokonalená funkce LearnMe Pro™ sleduje a studuje váš styl řízení s cílem poskytnout vám trasy vytvořené na míru.
Parkovací...

Podobné fráze: