Kde jsem:  Katalog  >  Auto-moto  >  GPS navigace do auta  >  Mio Spirit 5400 CZ/SK Lifetime

Mio Spirit 5400 CZ/SK Lifetime

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 477 Kč
Porovnat 3 obchody
Dejte sbohem bloudění a hledání S navigačním systémem GPS Mio Spirit 5400 CZ/SK Lifetime najdete cestu k cíli při jízdě automobilem i mimo něj. Dovede vás na jakékoliv místo v České nebo Slovenské republice, najde vám parkovací místo a poradí, do jakého jízdního pruhu se máte zařadit. Navigační systém GPS Mio Spirit 5400 obsahuje kompletní mapu České a Slovenské republiky se všemi dopravním...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 2 814 Kč
Skladem
Do obchodu

Všechny nabídky pro Mio Spirit 5400 CZ/SK Lifetime

Popis Mio Spirit 5400 CZ/SK Lifetime

Dejte sbohem bloudění a hledání
S navigačním systémem GPS Mio Spirit 5400 CZ/SK Lifetime najdete cestu k cíli při jízdě automobilem i mimo něj. Dovede vás na jakékoliv místo v České nebo Slovenské republice, najde vám parkovací místo a poradí, do jakého jízdního pruhu se máte zařadit.
Navigační systém GPS Mio Spirit 5400 obsahuje kompletní mapu České a Slovenské republiky se všemi dopravními komunikacemi, značkami, křižovatkami i místními památkami nebo dalšími místy, která by vás mohla zajímat. Má předinstalovanou zkušební tříměsíční verzi databáze radarů, abyste věděli, na jakých úsecích si dát pozor. Ve městech vám zobrazí parkovací místa v okruhu 1 km od pozice, ve které se nacházíte, takže bloudění a hledání můžete dát sbohem.
S Mio Spirit se neztratíte na cestách autem ani pěšky
GPS Mio Spirit vám pomůže s hledáním cesty, ať jste za volantem nebo na vlastních nohách. Režim chůze s 2D mapou je k nezaplacení při procházkách městem, ať už hledáte působivé historické památky, místo schůzky nebo jdete za zábavou. Najde vám nejbližší body zájmu nebo vyhledá vaše vlastní. Navigace se ovládá pomocí dotykového displeje s rozlišením 480 x 272 px. V ceně je i doživotní aktualizace map, do kterých tak nemusíte investovat už ani korunu.
Zorientujte se na každé křižovatce nebo dálnici
Funkce Lane Guidance vás udrží ve správném pruhu na každé rychlostní silnici nebo křižovatce, která vám přijde do cesty. Software Spirit vám zobrazí trojrozměrný náhled křižovatky i s dopravním značením, takže se můžete připravit téměř na cokoliv, co leží před vámi. Funkce IQ Routesa SmartRoutes™ sbírají informace o provozu ostatních řidičů a na jejich základě optimalizují vaši trasu. Dojedete tak do cíle rychleji a efektivněji. Váš styl řízení sleduje funkce LearnMe Pro s cílem poskytnout vám trasu, která pro vás bude nejpohodlnější.
Pokud budete chtít vyrazit mimo ČR a SR dále do Evropy, můžete využít službu Půjčování map a vypůjčit si mapu ja...

Parametry Mio Spirit 5400 CZ/SK Lifetime

Výrobce Mio
Typ Automobilové
Lifetime Zaručuje doživotní aktualizaci map zdarma Ano
Mapové oblasti Česká a Slovenská republika
Hmotnost 134g
Velikost displeje Hodnota se běžně udává v palcích ["].
1 palec = 2.54 cm
4.3"
Bluetooth Slouží k bezdrátovému propojení dvou elektronických zařízení pomocí radiových vln. Ano
USB Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: