Kde jsem:  Katalog  >  Auto-moto  >  GPS navigace do auta  >  Garmin Nüvi 50 ČR Lifetime

Garmin Nüvi 50 ČR Lifetime

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Garmin nüvi 50 ČR Lifetime je automobilová navigace s velkým 5“ displejem a bezplatnou doživotní aktualizací navigační mapy ČR. Tato tenká automobilová navigace vyniká snadnou obsluhou a hodí se zejména pro obchodní zástupce nebo řidiče, kteří se pohybují po území ČR. Pomocí paměťové microSD karty je možné navigaci rozšířit o mapy Evropy nebo dalších kontinentů. Navigace nabízí všechny nezbytn...

Všechny nabídky pro Garmin Nüvi 50 ČR Lifetime

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Garmin Nüvi 50 ČR Lifetime

Garmin nüvi 50 ČR Lifetime je automobilová navigace s velkým 5“ displejem a bezplatnou doživotní aktualizací navigační mapy ČR. Tato tenká automobilová navigace vyniká snadnou obsluhou a hodí se zejména pro obchodní zástupce nebo řidiče, kteří se pohybují po území ČR.
Pomocí paměťové microSD karty je možné navigaci rozšířit o mapy Evropy nebo dalších kontinentů. Navigace nabízí všechny nezbytné navigační funkce a navíc asistenta řazení do jízdních pruhů, vyhledávání českých adres podle orientačních a popisných čísel nebo výpočet ceny paliva pro naplánovanou trasu a výuku šetrné jízdy ecoRoute. Turistická mapa ČR v měřítku 1:25 000, která je součástí balení, umožňuje plnohodnotné využití navigace také mimo automobil.
Velký, přehledný 5" dotykový displej poskytuje vynikající obraz za každé situace a svou velikostí zaručuje skvělou přehlednost. Součástí přístroje je vnitřní paměť s kapacitou 2 GB, kterou je možné ještě dále rozšířit pomocí slotu na microSD kartu. Doba provozu navigace na baterii dosahuje až 2 hodiny.
Obsahem balení jsou: navigační přístroj nüvi 50, registrační kód map Atlas Czech, TOPO Czech, držák s přísavkou, napájecí kabel (CL) a návod k použití.
Základní parametry
Paměťové karty: microSD
Úhlopříčka displeje [palce]: 5
Velikost interní paměti [GB]: 2

Parametry Garmin Nüvi 50 ČR Lifetime

Výrobce Garmin
Typ Automobilové
Velikost displeje Hodnota se běžně udává v palcích ["].
1 palec = 2.54 cm
5"
3D zobrazení Navigace je schopna zobrazit krajinu a ve městech významné budovy ve 3D. Ano
Výdrž baterie 2hod

Podobné produkty

Podobné fráze: