Balení šesti vín Giusti Umberto I 0,75 l v originální dřevěné bedýnce Umberto I. Giusti Rosso Veneto IGT Umberto I je italské suché červené víno. Jeho základ tvoří dvě odrůdy hroznů – Merlot a Cabernet Sauvignon, vinařská oblast Veneto, Itálie. Vyrábí se červenou vinifikací. Hrozny Merlot i Cabernet Sauvignon se nejdříve vinifikují každé samostatně s následujícím malolaktickym kvašením. Zrání trvá 24 - 30 měsíců ve francouzských barikových sudech z dubového dřeva. Dodatečně zraje iv dřevěných... Celý popis

Koupit za 5 511 Kč

Popis

Balení šesti vín Giusti Umberto I 0,75 l v originální dřevěné bedýnce Umberto I.

Giusti Rosso Veneto IGT Umberto I je italské suché červené víno. Jeho základ tvoří dvě odrůdy hroznů – Merlot a Cabernet Sauvignon, vinařská oblast Veneto, Itálie.

Vyrábí se červenou vinifikací. Hrozny Merlot i Cabernet Sauvignon se nejdříve vinifikují každé samostatně s následujícím malolaktickym kvašením. Zrání trvá 24 - 30 měsíců ve francouzských barikových sudech z dubového dřeva. Dodatečně zraje iv dřevěných barelech. A jak se patří, před cestou k milovníkům vína, ještě chvíli i v láhvi.

Barva: intenzivní rubínová se světlými granátovými odlesky
Buket: intenzivní s tóny červeného ovoce, vanilky a koření
Chuť: plné tělo, zaoblená, trvanlivá a elegantní s lehkými taniny

Skvěle se hodí ke grilovanému masu, zvěřině a zralým sýrům. Výborná volba i pro vychutnávání po jídle. Podávejte při teplotě 18 - 20 °C. Skladujte na chladném místě bez dosahu světla a zdrojů tepla.
Zobrazit více