Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Herní zařízení  >  Gamepady  >  Thrustmaster T-Wireless Gamepad

Thrustmaster T-Wireless Gamepad

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Firma Thrustmaster se zabývá výrobou herního příslušenství pro různé platformy - pro osobní počítače, Playstation, PSP, Wii či Xbox. Jedná se např. o gamepady, joysticky, herní ovladače, zvukové systémy či náhradní baterie. Příslušenství z produkce Thrustmaster vyniká nejen kvalitou, ale také designem. Firma nyní přichází s dobře vybaveným gamepadem, který ocení i pokročilejš...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Thrustmaster T-Wireless Gamepad

Doprava: 89 Kč
= 538 Kč
Do 3 dnů
Do obchodu

Popis Thrustmaster T-Wireless Gamepad

Patro.cz píše:

Počet tlačítek: 13; Rozhraní: USB, Playstation; Provedení: bezdrátové; Reflexní vibrace: ANO; Kompatibilní operační systémy: PC; PlayStation; PlayStation 3; Provedení výrobku: černá barva; Thrustmaster bezdrátový (2,4 GHz) vibrační ovladač 3 v 1 s USB

KASA.cz píše:

Bezdrátový gamepad Thrustmaster T představuje dobře vybavený gamepad, který ocení i pokročilejší hráči. Vyznačuje se ergonomickým designem a p s pogumovanými držadly pro lepší komfort. Standardem je D-pad směrové tlačítko, které je doplněno dvojicí analogových "páček" s pogumovanou texturou. Páčky umožňují rozsah až 360° pro přesné a rychlé ovládání.
Zážitek bez kabelů
Gamepad pracuje na frekvenci 2,4GHz a je napájen pomocí třech AAA baterií. Funkce automatického vypínání při nečinnosti a přítomné tlačítko na vypnutí gamepadu napomáhá k dlouhé výdrži.
Kompatibilita 2 v 1
Gamepad je v provedení 2v1, což zabezpečuje kompatibilitu s PC, notebookem ale i konzolou PS3.
Vlastnosti:
Komunikace: bezdrátová 2,4 GHz
Plně programovatelný
Kompatibilní s PlayStation®3 a PC (Windows XP, Vista, 7 a 8)
360° rukojeti a mini-sticks s ryzí gumy
Tlačítko "Home" umožňuje přístup k PlayStation®3 menu
Optimalizovaná životnost baterie
Funkce pro více hráčů
Kompatibilita:
Windows XP, Vista, 7 a 8
PlayStation®3

MADER computer píše:

Thrustmaster bezdrátový Gamepad T-Wireless Black
2,4 GHz bezdrátový gamepad
Plně programovatelný
Kompatibilní s PlayStation®3 a PC (Windows XP, Vista, 7 a 8)
360 ° rukojeti a mini-sticks s ryzí gumy
Tlačítko "Home" umožňuje přístup k PlayStation®3 menu
Optimalizovaná životnost baterie
Funkce pro více hráčů

Digiboss.cz píše:

Thrustmaster Bezdrátový Gamepad T-Wireless Black pro PC a PS3 najdte na Digiboss.cz. Thrustmaster Bezdrátový Gamepad T-Wireless Black pro PC a PS3 nabízíme i na splátky. Popis produktuThrustmaster gamepad T-Wireless Black je ideálním společníkem pro hráče, kteří rádi střídají hru na PlayStation®3 a PC a to díky své duální kompatibilitě.Navíc pro svůj provoz potřebuje pouze 3x AAA baterie (nejsou součástí balení), jejichž životnost je cca. 50 hodin, takže kabelové omezení už vás trápit nebude. Rukojeť a 2 analogové 360° sticky z originální gumy mají protiskluzový pryžový texturovaný povrch pro optimální manipulaci a pohodlí. Gamepad je plně programovatelný - tzn. Všechna tlačítka mohou být...

SOFTCOM.cz píše:

JOTM034
Thrustmaster Bezdrátový Gamepad T-Wireless Black pro PC a PS3
Thrustmaster gamepad T-Wireless Black je ideálním společníkem pro hráče, kteří rádi střídají hru na PlayStation®3 a PC a to díky své duální kompatibilitě.
Navíc pro svůj provoz potřebuje pouze 3x AAA baterie (nejsou součástí balení), jejichž životnost je cca. 50 hodin, takže kabelové omezení už vás trápit nebude.
Rukojeť a 2 analogové 360° sticky z originální gumy mají protiskluzový pryžový texturovaný povrch pro optimální manipulaci a pohodlí.
Gamepad je plně programovatelný - tzn. Všechna tlačítka mohou být díky funkci "Mapping" prohozena. Tlačítko "Home" umožňuje přístup do menu PlayStation®3.
Bezdrátový gamepad 2,4 GHz
Používá pouze 3 AAA baterie
Optimalizovaná životnost baterie
Více než 50 hodin životnosti baterie
Rukojeti a 360° sticky z gumy
Dvě rukojeti s protiskluzovým, pryžovým, texturovaným povrchem
pro optimální manipulaci a pohodlí
Plně programovatelný
Všechna tlačítka mohou být vyměněna díky exkluzivní funkci "Mapping"
Tlačítko "Home"
Umožňuje přístup do menu PlayStation®3
Funkce Multi-player
Automatická synchronizace gamepadu s jeho vysílačem
Kompatibilita
Kompatibilní s PlayStation®3 a PC (Windows XP, Vista, 7 a 8)

ONLINESHOP.cz píše:

Počet tlačítek: 16 Rozhraní: 2,4 GHz (bezdrátové) Provedení: bezdrátové Reflexní vibrace: NE Kompatibilní operační systémy: PC; PlayStation 3 Provedení výrobku: černá barva Bezdrátový gamepad Thrustmaster T představuje dobře vybavený gamepad, který ocení i pokročilejší hráči. Vyznačuje se ergonomickým designem a p s pogumovanými držadly pro lepší komfort. Standardem je D-pad směrové tlačítko, které je doplněno dvojicí analogových "páček" s pogumovanou texturou. Páčky umožňují rozsah až 360° pro přesné a...

Electro World s.r.o. píše:

Bezdrátový herní ovladač THRUSTMAST T-Wireless v černé barvě je určen pro herní konzoli PlayStation 3 a PC s operačním systémem Windows XP, Vista, 7 a 8. Plně programovatelný 2,4 GHz ovladač disponuje baterií s výbornou výdrží. K dispozici jsou funkce pro více hráčů a tlačítko HOME pro rychlejší přístup k menu PS3. Herní ovladač s 360° rukojetí a gumovými mini-sticks padne přesně do ruky pro ještě lepší komfort při hraní.

Parametry Thrustmaster T-Wireless Gamepad

Výrobce Thrustmaster

Podobné produkty

Podobné fráze: