Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Herní zařízení  >  Gamepady  >  Speed Link STRIKE NX 650000

Speed Link STRIKE NX 650000

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Nyní se do naší nabídky dostávají také kvalitní periferie z produkce společnosti Speed Link. Jedním z takových zařízení je drátový gamepad Speed Link STRIKE NX určený pro použití s počítačovou stanicí nebo notebookem. Intenzivní vibrační systém Rumble efekty převedou každý otřes ve hře na obě ruce a vtáhnou vás přímo do centra dění v herním světě. Tento vibrační gamepad nabízí ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Speed Link STRIKE NX 650000

Popis Speed Link STRIKE NX 650000

Popis produktu
Nyní se do naší nabídky dostávají také kvalitní periferie z produkce společnosti Speed Link. Jedním z takových zařízení je drátový gamepad Speed Link STRIKE NX určený pro použití s počítačovou stanicí nebo notebookem. Intenzivní vibrační systém Rumble efekty převedou každý otřes ve hře na obě ruce a vtáhnou vás přímo do centra dění v herním světě.
Tento vibrační gamepad nabízí pro přesnou kontrolu každé herní situace dva analogové ovládací joysticky, precizní analogové sticky a deset na tlak citlivých tlačítek pro přesné ovládání při komplexních hrách. Ergonomický tvar a promyšlené umístění tlačítek, se postarají i při trvalém hraní o uvolněné držení ruky.
Připojení k počítači nebo notebooku je realizováno kabelem o délce 1,8 metru zakončeným USB konektorem.
Technické parametry
Technické parametry
D-Pad:
Ano
Analogové páčky:
2
Kompatibilita
PC:
Ano
Funkce
Zpětná vazba (vibrace):
Ano

Parametry Speed Link STRIKE NX 650000

Výrobce Speed Link
Zpětná vazba Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: