Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Galanterie  >  OEM Lepidlo na textil 50 ml

OEM Lepidlo na textil 50 ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Lepidlo na textil 50 ml Lepidlo na textil 50 ml je lepidlo určené pro spojování dvou látek lepením. Lepidlo se používá pro slepování látek, ale zároveň je vhodné i pro lepení kamínků a flitrů na všechny druhy látek. V mokrém stavu má lepidlo bílou barvu a je neprůhledné, ale po zaschnutí zprůhlední. V tenké vrstvě je lepidlo téměř neviditelné. Návod k použití - lepidlo na textil: Slepované p...

Všechny nabídky pro OEM Lepidlo na textil 50 ml

Popis OEM Lepidlo na textil 50 ml

Lepidlo na textil 50 ml
Lepidlo na textil 50 ml je lepidlo určené pro spojování dvou látek lepením. Lepidlo se používá pro slepování látek, ale zároveň je vhodné i pro lepení kamínků a flitrů na všechny druhy látek. V mokrém stavu má lepidlo bílou barvu a je neprůhledné, ale po zaschnutí zprůhlední. V tenké vrstvě je lepidlo téměř neviditelné.
Návod k použití - lepidlo na textil:
Slepované plochy musí být čisté a suché. Lepidlo se na nanese na obě strany. U tenkých jemných látek je nutné nanášet lepidlo velmi opatrně, aby neproniklo látkou skrz. Po nanesení se nechá lepidlo několik vteřin zaschnout a potom se oba díly pevně spojí. Poklepáváním na slepený spoj se zvýší pevnost spoje. Nadbytečné lepidlo se odstraní a okamžitě dobře vymyje vodou. Vyskytnou-li se zatvrdlé zbytky lepidla, vyči se čistícím benzínem a potom se odstraní. Lepidlo je nutné ukládat v chladnu, avšak nikoliv v mrazu - lepidlo není mrazuvzdorné.
Po přitlačení lepených ploch k sobě necháme spoj 30 minut zaschnout. Před lepením vždy lepidlo vyzkoušíme na malém vzorku látky, a to zejména tehdy, používáme-li tenkou průhlednou nebo bílou látku. Lepený spoj se může prát, lepidlo zůstává pružné i potom a netvrdne.

Parametry OEM Lepidlo na textil 50 ml

Výrobce OEM

Podobné produkty

Podobné fráze: